gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

kadın için boşanmak zordur

Konu, 'Kadınlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Evlilik, evlenmek kolay şeyler değildir. Kararı zor verilen konulardır. İnsanın hayatında büyük önem ve yer taşırlar. Emek alırlar bizden. Emek veririz. Yıkmak da bir evliliği kolay olmamalı arkadaşlar. Ani kararlar vermeden pişman olacağınız şeyler yapmamalısınız.
    Hele ki çocuğunuz varsa. Eşiniz size çok değer veriyordur bir kere istemeyerek üzmüştür. Affedin.
    Eşiniz içki kullanmaya başlar ve içer. Bir alışkanlık yapar. Onu hemen yalnız bırakmak yerine neden bu duruma
    düştüğünü düşünün kendinize sorun acaba ben mi birşeyi eksik ettim diyin. Sorunlarına gidin.
    Tedavilerde bulunması yönünde yol gösterin. Baktınız olmuyor ve daha da kötüye gidiyor herşey kavgalar oluyor, büyük anlaşmazlıklar ve ilerisinde bir kaba kuvvete gidiyorsa. Eşiniz hatalarını görmemekte ısrar ediyorsa ve hala üsteliyorsa.
    Saygınız ve sevginiz tükenmeye doğru yol almış ve hatta bitmişse. Artık size yüksek sesle konuşyor, sevgisini
    dile getirmiyor ve üzmekten başka brişey yapmıyorsa. İlgisizlik hergün artıyor ve siz çok mutsuzsanız. Çocuklarınız
    varsa birde ve onlarda çok üzgün ve rahatsız oluyorlarsa bu durumdan. Çocuklarına karşıda eksik bir eş ise eşiniz.
    Bu evlilik bitmiş demektir..

Allah herkese mutlu evlilik nasip etsin:)

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Güzel bir yazıydı teşekkürler

kadın için boşanmak zordur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zor kadın

zor kadın

http://www.meyilli.com/animasyon/zorkadin.swf
  2. Şiddet gören kadın boşanmak istiyor...

Şiddet gören kadın boşanmak istiyor...

İstanbul'da 2004 -2007 yılları arasında maddi durumu yetersiz olan 8 bin 574 kadın, adli yardım almak amacıyla İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi'ne başvurdu İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi'ne yapılan başvurular arasında birinci sırada boşanma davaları yer aldı. Bu davaların en önemli nedenini ise "şiddet" oluşturuyor. İstanbul'da 2004 -2007 yılları arasında maddi...
  3. Zor iş kadın olmak

Zor iş kadın olmak

Kadınca bir hayat için debelenip duruyoruz hepimiz. Hayatımız zor. Hayatımız çetrefilli. Erkek egemen bir toplumda erkekler ve kendimizle uğraşıp duruyoruz. Feminist değilim. Anaerkil bir düşüncem de yok açıkcası. Ataerkil bir hayattan gelen insan nasıl olur da feminist olabilir ki ? Sanki bize söz hakkı verdiler de konuşabildik. Hangimiz kadınca korkularımızdan sıyrılıp bütün cesaretimizle...
  4. Boşanmak Kocasından Ayrılmak İsteyen Kadın Ne Yapmalı ?

Boşanmak Kocasından Ayrılmak İsteyen Kadın Ne Yapmalı ?

boşanmak isteyen kadın boşanmak için ne yapmalı ayrılmak isteyen kadın ayrılmak için ne yapmalı kadının hakları Boşanmak Kocasından Ayrılmak İsteyen Kadın Ne Yapmalı, evi terk etmek isteyen kadın bunu nasıl düzgün bir biçimde yapmalı ve ev nasıl terkedilmeli ? Ayrılmak istiyorsanız bunları okumanızı tavsiye ediyorum. Evliliğiniz hakkında karar vermeden önce eşinizden en azından geçici olarak...
  5. Anlaşmalı boşanmak için ne yapmalıyım

Anlaşmalı boşanmak için ne yapmalıyım

Eşimle anlaşamıyoruz ve anlaşmalı olarak boşanmak istiyorum. Bunun için neler gerekli hangi evraklar ? tam işleyiş nasıl oluyor. 5 yıldır evliyiz ve 12 yaşında bir kızımız var bu kız için nasıl anlaşmamız lazım, ben istiyorum ki bende kalsın anneside bende kalsın diyor. Acaba mahkeme velayeti kime verecek ? Arkadaşlarım kesin annesine verirler diyorlar. Bu doğru mu ?

Sayfayı Paylaş