gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Kadın kalbi

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar aşağıdaki kalbi çizen bir erkek olmalı.:11: Biz neler istiyoruz. Paylaşalım

Kadın kalbi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Kadının Kalbi Nasıl Kazanılır

Bir Kadının Kalbi Nasıl Kazanılır

bir erkek 10 günde nasıl kazanılır bir kadının kalbi nasıl kazanılır tıp kadınların güveni kadının güveni Rüyalarınızdaki kadını en nihayetinde bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Ancak onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığından emin değilsiniz. Şimdi en zor olan, hayatınızın kadınının kalbini kazanmak! İşte size birkaç ipucu... Masallar Kadınların bir çoğu çocukluklarında masal okumaktan büyük zevk...
  2. Kalbi KIrIk

Kalbi KIrIk

kalbi kırık kadın Kalbi KIrIk o hep kalbi kirik kücük kiz yok artik kurtarmis kendini ,duyduk inanmadik bikmistim artik cok kosturup durmarktan ben boslukta yürüyen biriydim eskiden cikmazdi benim hic ellerim cebimden korkardim hayattan bütün insanlardan yok kimse anlamaz beni yorulmus bedenim kesilmis nefesim kalbim yok yerinde ellerinde ellerim yok ceplerime baktım, anılarımı...
  3. Kadın kalbi bedeni kadar dayanıklı değil

Kadın kalbi bedeni kadar dayanıklı değil

Antalya’da düzenlenen 6′ıncı Akdeniz Hipertansiyon ve Anteroskleroz Kongresi’ne katılan Bulgaristan Hipertansiyon Derneği Başkanı, Kardiyolog ve Hipertansiyon Uzmanı Profesör Dr. Svetla Torbova, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kardiyovasküler (kalp ve damar sistemi) hastalıklarına yakalanma ve bu nedenle ölüm oranının kadınlarda, erkeklere göre daha yüksek olduğunu söyledi. Her yıl dünyada 8...
  4. Erkeklerin kalbi...

Erkeklerin kalbi...

erkeklerin kalbi Erkeklerin kalbini aslinda hepimiz az cok biliriz meleklerim :D:D Yani buna kanit gerekli degildi, ama ben ne yapip edip yinede resim aradim, ve buldum :D pek sürpriz olmadi gerci ama :D:D:D buyrun.. :laugh::laugh::laugh:
  5. erkek kalbiyle kadın kalbi arasında fark var

erkek kalbiyle kadın kalbi arasında fark var

Yapılan araştırmalar erkek ve kadın kalbinin kalp damar hastalıklarına yakalanma riskinin farklı olduğunu göstermiş. Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurgül Keser, kalp damar hastalıklarına kadınların yakalanma ve buna bağlı ölüm risklerinin erkeklere göre daha fazla olduğunu söyledi. Prof. Dr. Nurgül Keser, ''5. Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi''...

Sayfayı Paylaş