gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kadın Kavgası klasik cümleleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

kadın kavga sözleri laf kavgasında söylenecek sözler laf kavgası sözleri kadın kavgası hikayeleri kavgasında söylenen sözler Kadınların kavgalarından duyduğumuz gerçekten klasik ve en çok söylenen sözler :D
    - Sana kemik atan olmadı cicim

- Cart kabakağıt / cırt ayşe teyze

- Tiki bozması muşamba suratlı

- Bekarlık başına mı vurdu kokoş?

- Bir kere o eli indir (delikanlı kız modeli)

- Sen git, burnunu estetik yaptır da gel

- İğrençsin, artı hayvansın

- O bel mi, yoksa can simidi mi?

- Ne diyosun ya sen kimsin ki ????

- Senle şuan muhatap olmuyorum

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    - Senle şuan muhatap olmuyorum :D:D:D

Kadın Kavgası klasik cümleleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek ve kadın için red etme cümleleri

Erkek ve kadın için red etme cümleleri

KADINLARIN ERKEKLERİ REDDETME CÜMLELERİ 1-Arkadaş kalalım ( benim yanımda olda erkek arkadaşlarımın neler yaptığını anlatacak bir adamım olsun) 2-Sözlüm var ( senle beraber olmaktansa her yalanı söylerim ) 3-Şu sıralar kariyerime konsantreyim ( İş yapmak bile senle beraber olmaktan daha ilginçtir) 4-Sorun senden değil benden kaynaklanıyor ( sorun senden kaynaklanıyor) 5-Aynı iş yerinde...
  2. sevgililerin kavgası

sevgililerin kavgası

ENTELLEKTÜEL ÇOCUĞUN SEVGİLİSİ İLE KAVGASI: Erkek kıza telefon açar... - Buket merhaba hayatım. Nasılsın? - İyiyim sağol canım sen nasılsın? - İyiyim sağol. Akşam buluşuyoruz degilmi ? - Evet Murat buluşacaz ama lütfen bu sefer farklı bir yere gidelim. - Tabiki hayatım sen nasıl istersen. Gelip seni alıyorum. Çocuk gider, kızı evinden alır ve arabaya binip ilerlemeye başlarlar... -...
  3. Lc Waikiki 2010 Sonbahar Kış Klasik Kadın Modası

Lc Waikiki 2010 Sonbahar Kış Klasik Kadın Modası

lw waikiki lcw sonbahar kış koleksiyonu lc waikiki sonbahar kış lc koleksiyonu lcw Modern kadının çizgisini yine modern çizgilerle birleştiren LC Waikiki son derece güzel tasarımlarla hanımların karşısına çıkıyor Sonbahar/kış koleksiyonunda birçok zarif ve modern çizgilere yer veren Waikiki kalitesi ve şıklığını yine konuşturmuş şimdi modellere birlikte bir göz atalım
  4. Kalp Kavgası!

Kalp Kavgası!

Artık eski aşklarla uğraşamam. Yeni yılda, yeni kararlar aldım. Her şey temiz bir sayfada başlayacak. Laftan anlamayan şu gönlüm ve ben, dün gece uzun bir konuşma yaptık. Eskide yaşamaya devam etmenin bir faydası olmadığını, ne kadar üzülse de geri dönemeyeceğini anlattım. Dilerim anlamıştır! Gözyaşı dökmenin, kedere boğulmanın bir faydası yok. İstediğin kadar ağla, ne olacak? Kendini...
  5. Kadınların Kocalarına Söylemediği Cümleler...

Kadınların Kocalarına Söylemediği Cümleler...

Bir internet sitesi kadın üyelerine 'Kocanıza neleri söylemezsiniz?' diye sordu. İşte kadınların kocalarına söylemediği cümleler... Ankete göre kadınlar, kocalarına şu cümleleri hiç söylemiyor: 1- Bugün pazar istediğin kadar dışarıda kalabilirsin. 2- Arkadaşlarını çok ihmal ediyorsun. 3- Ek kredi kartı istemiyorum. Bir kredi kartı ikimize yeter. 4- Bu akşam sen arkadaşlarınla maç izle, ben...

Sayfayı Paylaş