gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kadın Köpeğiyle Evlendi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

köpeğiyle evlenen kadın, köpekle evlenen kadın, kadın köpeğiyle evlendi ingiltere

Bir yaşıma daha girdim desem yeridir :S İngiltere'de bir kadın köpeğiyle evlenmiş! Yanlış okumadınız, İngiliz kadın "aşık oldum" dediği köpeğiyle evlenmiş. Gerçi daha önce köprüyle evlenen kadını da görmüştük ama hahaha Allahım sen insanlara akıl fikir ver :D:D...

köpeğiyle-evlenen-kadın.jpg

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
Kadın Köpeğiyle Evlendi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. köpek

köpek

Köpek Zevk ve sefaya düşkün kimseye, insanın emredici nefsine, hal ve hareketi iyi olmayan alime, Havlayan köpek şirret ve aşırı tamahkar insana, Köpek ısırması yahut tırmalayamı düşmandan görülecek zarara yahut hastalanmaya, köpeğin elbisesini yırtması ahmak bir kimsenin yapacağı dedikoduya, Köpek yavrusu sevimli bir çocuğa, ahmak bir kimsenin yitiğine, Ev köpeği zalim bir düşmana, Av...
  2. ''Yanlış kadınla evlendim de ondan!''

''Yanlış kadınla evlendim de ondan!''

Sevgili melişler yine okuyup sizlerle paylaşmayı istediğim bir yazı.... Bir uçak yolculuğunda yan koltukta oturan bir adamın alyansını sağ elinin işaret parmağına taktığını fark eden yazar yorum yapmaktan kendini alamaz; -''Bayım alyansınızı yanlış elinize takmışsınız!'' Adam bunun üzerine; -''Yanlış kadınla evlendim de ondan!'' diye karşılık verir. Ziglar bu anıyı aktardıktan sonra şöyle...
  3. Köpek

Köpek

Karşılıksız sevgi alabileceğiniz tek canlı :) İnsanın en iyi dostudur bence.
  4. Adam köpekle evlendi.....

Adam köpekle evlendi.....

:D:DŞaka değil gerçek... Müstakbel gelin bir sokak köpeği... Adı da Selvi... Hindistan'da lanetlendiğine inanan bir adam, laneti üstünden atmak için dişi bir köpekle evlendi. Hindustan Times'ın haberine göre, P. Selvakumar adlı adam, düğün töreni için yıkanan ve turuncu bir sari giydirilen Selvi adındaki sokak köpeğiyle Tamil Nadu eyaletindeki bir Hindu tapınağında "dünyaevine...
  5. Avustralyalı Kadın Köprüyle Evlendi!

Avustralyalı Kadın Köprüyle Evlendi!

ilginç haberler komik haberler Sevgili melekler, başlığı yanlış okumadınız, evet, Avustralyalı bir kadın basbayağı bir köprüyle dünyaevine girmiş. :D:D Independent Gazetesinin haberine göre; mimari aşığı Jodi Rose, Fos Nehri'nde bulunan 600 yaşındaki köprünün bir kocadan istenebilecek her şeye sahip olduğunu söyledi. Rose, köprünün güçlü, vefalı, duygusal ve koruyucu özelliklere sahip...

Sayfayı Paylaş