gebe
  1. roseblue07

roseblue07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kadin meyvadir..‏..

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında roseblue07 tarafından paylaşıldı.

Konu : KADIN MEYVADIR 1 - KADIN VAR ; Seftalidir, agizlari sulandir, 2 - KADIN VAR ; Kirazdir, kurtluysa bulandirir.
    3 - KADIN VAR ; Visnedir, kaynat reçel diye tabak, tabak,
    4 - KADIN VAR ; Karpuzdur, yandin; çikarsa kabak
    5 - KADIN VAR ; Cins armuttur, iyi gelmez bize,
    6 - KADIN VAR ; Musmuladir, afiyet olsun size.
    7 - KADIN VAR ; Greyfurttur, sikarsin çikmaz suyu,
    8 - KADIN VAR ; Keçiboynuzudur, kemir ömür boyu.
    9 - KADIN VAR ; Kestanedir, kis geçesiye sakla,
    10 - KADIN VAR ; Kavundur mutlaka kokla.
    11 - KADIN VAR ; Incirdir, yaz kis yenir,
    12 - KADIN VAR ; Muzdur, hemen soymak gerekir.

Hasili Kelam, Dünyada Her Kadinin Benzeri Bir Meyvadır.
    Fakat Evlenince Erkegin Yedigi Hep Ayvadır:)):haha:
    Ben de derimki
    Çiçekleri açmadan meyvaları olmaz
    Onlar oniki meyvayla sınırlı kalmaz
    Ayvanın suçu ne, bilmezsen yemesini
    Kadının suçu ne bilmessen seçmesini. :haha:

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kadin meyvadir..‏..
    :haha::haha::haha:super oldu bu ya tesekkurler

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kadin meyvadir..‏..

:hhh::hhh:çok güzel olmuş,emeğine sağlık güzelim..

kadin meyvadir..‏.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara'da yedik taze meyvayı

Ankara'da yedik taze meyvayı

trene bindimde tren salladı trene bindim tren salladı bindimde sözleri ham meyvayı kopardılar dalından hikayesi Anakara'nın keskin ilçesinin cin ali köyünde 1924 yılında Sefer adında bir erkek çocuk doğar. İlkokulu köyünde okuyan Sefer 15 yaşından sonra ailesinin tüm rençberlik işlerine yardım eder yürütür. Güçlüdür kuvvetlidir Sefer. Köyde herkes tarafından sevilir. 20 yaşına gelince de...
  2. Yavuz Bingöl - Ham Meyva

Yavuz Bingöl - Ham Meyva

ham meyva Ham Meyvayı Kopardılar Dalından, Beni Ayırdılar Nazlı Yarimden. Eğer Yarim Tutmaz İse Salımdan, Onun İçin Açık Gider Gözlerim. Benim Yarim Yaylalarda Oturur, Ellerini Soğuk Suya Batırır. Demedim Mi Nazlı Yarim Ben Sana, Çok Muhabbet Tez Ayrılık Getirir. Uzun Olur Gemilerin Direği, Yanık Olur Anaların Yüreği. Ne Sen Gelin Oldun Ne Ben Güveyi, Onun İçin Açık Gider Gözlerim.
  3. Renk değiştiren meyva tabagı (:

Renk değiştiren meyva tabagı (:

meyva dekorları Evinizde benzersiz ve rahatlatıcı bir ortam oluşturmak için renk değiştiren kase ile dekore edin. Bu yenilikçi tasarım ışığın renginin sabit veya rasgele olmasını tanımlamanıza izin verir. Bu kase ile şeker, meyve veya soğuk yemek servis edebilirsiniz. Mükemmel bir parti dekorudur. 3 saatlik şarj ile 8 –10 saat sürekli kullanım imkanı sunar. Yeşil ve kırmızı LED tam olarak...
  4. Meyva Suyu REHBERİ

Meyva Suyu REHBERİ

MeYVe SuYu ReHBeRi İçerdikleri vitamin ve mineraller nedeniyle meyva sularının yararlı olduğunu zaten biliyorsunuz. Peki hangi meyve suyunun neye iyi geldiğini de biliyor musunuz? Her ne kadar marketlerde satılan bazı pastörize meyva sularının vitamin içerdiği söylense de, vitaminin miktarı taze meyva sularındakiyle karşılaştırma götürmez. Üstelik meyva sularında bulunan vitamin ve folat...
  5. meyva asitlerinin ciltteki etkileri

meyva asitlerinin ciltteki etkileri

Elma, limon, papaya, şeker kamışı ya da şarapta meyve asidi bulunuyor. Meyve asidini ya doğadan almak ya da laboratuvar ortamında oluşturmak mümkün. Asidin en küçük molekülleri şeker kamışında bulunuyor (glikolasitler), bu yüzden cildin meyve asitlerini emmesi de zor olmuyor. Bilim adamları meyve asitlerinin (Alfa Hidroksi Asitleri, kısa*ca AHA) cildin hastalık derecesinde ürettiği kepekler...

Sayfayı Paylaş