gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Kadın söförün yedek parca istegi
    : vay safım vay

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kadın söförün yedek parca istegi

saf ki ne saffffff

Kadın söförün yedek parca istegi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Kadının İstegi

Bir Kadının İstegi

KADIN - fatih? ERKEK- Söyle. KADIN- . . . . . . . . . . . . ERKEK- Söylesene! KEDIN- Acelen varsa söylemiyim. ERKEK- Acelem yok ama çikicam, söyle KADIN- Söyle söyle diyip üstüme gelme. ERKEK- Ya niye üstüne geliyim. Bisey söylemiycek miydin? KADIN- Yok bisey yok. Ne söylicem ki sana? ERKEK- Yanlis anladim demek ki. Çikiyom ben o zaman. KADIN- Çik sen, çik. Hep kaç! ERKEK- Yok kaçirmam otobüsü...
  2. kadında para olmayınca itibarda olmuyor

kadında para olmayınca itibarda olmuyor

Ekonomik özgürlüğü olmayan ev kadınlarının, eşlerine karşı haklarını arayamadıkları, hatta yasalar izin vermese de kocalarının ikinci eş almasına bile göz yummak zorunda kaldıkları iddia ediliyor. Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Turan Akbaş, kadınların haklarını korumalarında yasalardan çok ekonomik güçlerinin, kişiliklerinin,...
  3. Söför sözleri

Söför sözleri

şöför sözleri komik şöför sözleri söför lafları kadın Gonlunde yer yoksa bana guzelim; farketmez ben ayakta da giderim. Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayim. Karayollarinda degil, senin kollarinda öleyim. Vur kalbime hançeri, yüregim parçalansin; fazla derine inme, çünkü orada sen varsin. Rampalarin ustasiyim, gözlerinin hastasiyim. Asiksan vur saza, söförsen bas gaza. Oyle birini...
  4. Kadınların Para Harcaması Nasıl Engellenir?..

Kadınların Para Harcaması Nasıl Engellenir?..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. işte kadınların fazla para harcamasını önlemenin yolu :)

işte kadınların fazla para harcamasını önlemenin yolu :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş