gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kadın Tipleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bayan "Harbi Kız" Şunları Söyler : "Ahh boks maçına bilet mi aldın! Harikasın beee!!!" Halk Dilinde İsimleri : Delikanlı Kız, Bacı.
    Avantajları : Kafadengi, eğlenceli.
    Dezavantajları : Bu tipler genellikle erkek gibi yapılı güçlü kuvvetli olurlar. Kafasını bozarsanız, hakkınızda pek hayırlı olmaz...

Bayan "Cıyak Cıyak"
    Şunları Söyler : "Seni serseeeeeeem!!!! Gel burayaaa!!! Çabuk söyle bu saate kadar nerdeydiiiiiinnnnnnnn?"
    Halk Dilinde İsimleri : Cadaloz, Başbelası.
    Avantajları : Kendince size ilgi gösteriyor işte daha ne...
    Dezavantajları : Sürekli kafanıza bişeyler fırlatır, uçan tekme savurur...

Bayan "Mızmız"
    Şunları Söyler : "Aaah başım.. ayağım.. ayyy mideme ağrı saplandı."
    Halk Dilinde İsimleri : Mıymıntı, Uyuntu, Karın ağrısı.
    Avantajları : Sayesinde anatomi ve tıp bilginiz gelişir.
    Dezavantajları : Bulaşıcıdır!

Bayan 'Patron'
    Şunları Söyler : "Çabuk kalk!! O kravat olmamış çıkar başka bir tane tak!! Saçlarını biraz kestir!! Git para kazan!"
    Halk Dilinde İsimleri : Çokbilmiş, Müdire Hanım, Diktatör, Terminatör!
    Avantajları : Çoğunlukla doğruları söyler.
    Dezavantajları : Yahu doğruları söylese ne oluuuuur, söylemese ne oluuur...

Bayan "Kararsız"
    Şunları Söyler : "Ay ben ne yapsam.. İşten ayrılsam mı.. Evi değiştirsem.. Saç rengimi değiştirsem.. Yoksa böyle iyi mi.. Ayyy ya daha kötü olursa..."
    Halk Dilinde İsimleri : Bayan Panik, Bayan Kriz.
    Avantajları : Kolay ikna edilir, kolay sakinleştirilir.
    Dezavantajları: 2 dakika sonra herşey yeniden başlar.

Bayan "Vahşi"
    Şunları Söyler : Valla bu türün pek bilinen kalıplaşmış sözü yok, yani ne yapacakları hiç belli olmaz.
    Halk Dilinde İsimleri : Çılgın.
    Avantajları : Her an herşeye hazırdır.
    Dezavantajları : Güvenilmezdir...

Bayan "Donuk"
    Şunları Söyler : "Ne anlıyorsun bu çizgi filmlerden, bu abuk fıkralardan, karikatürlerden? Ne çocukça şeyler bunlar.."
    Halk Dilinde İsimleri : Ruhsuz, Soğuk, Buz Kalıbı.
    Avantajları : Hayatınızda olduğu sürece, arkadaşlarınızın sizin için endişelenmesini sağlar.
    Dezavantajları : ...tabii "arkadaş" diye bişeyiniz kalmışsa

Bayan "Rüya Kız"
    Şunları Söyler : "Seni herşeyinle çok seviyorum benim yakışıklı, akıllı, tatlı sevgilim!"
    Halk Dilinde İsimleri : Kanatsız Melek
    Avantajları : Eğlenceli, akıllı ve eşsiz...
    Dezavantajları : Ya hiç karşınıza çıkmaz ya da karşınıza çıktığında çok geçtir.

2. sadakat

sadakat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aha aha aha çok güzldüm gerçekten yazı çok komik

Kadın Tipleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Tip Kadinsin??? :)

Hangi Tip Kadinsin??? :)

• HARD-DISK tipi kadın: Her şeyi hafızasında saklar. • RAM tipi kadın : İşiniz bittiği anda sizi de unutur. • WINDOWS tipi kadın: Herkes hiçbir şeyi doğru dürüst yapamadığını bilse de kimse onsuz yaşayamaz. • EXCEL tipi kadın: Söylendiğine göre bir çok kabiliyeti olmasına rağmen bir çok kimse basit ihtiyaçlar için kullanır. • SCREENSAVER tipi kadın : Eğlendirmekten başka hiçbir işe...
  2. kadın tipleri...

kadın tipleri...

1- KADERSİZLER: Bu tip kadınlar genelde üniversiteyi iyi dereceyle bitirirler sigara içerler. Konuşurken en uygun kelimeleri seçmeye özen gösterirler. Her ne yaşarlarsa yaşasınlar deneyimlerinden bir şeyler kazanmaya çalışırlar. Genelde makyaj yapmazlar. Genelde erkekler tarafından terk edilirler duygusal ilişkilerinde başarılı değillerdir. Alkole düşkündürler. 2- GÜLENLER: Hayatın her...
  3. Kadın tipleri

Kadın tipleri

Ben yak kadınım heralde ama bundan pek memnun olduğum sölenemez kendim için süsleniyorum ben ya başkası için mi sanki?? :dil: AK KADIN Evi siler süpürürü durur. Camlar, kapılar, duvarlar pırıl pırıldır. Bal dök yala, ama işte o kadar. Başka bir şey arama... Kapıda "Kirli ayaklarınla girme. Daha yeni temizledim, sakın kirleteyim deme. Usandım şu evin kirinden pasından" diye...
  4. Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

kadınlar,erkek kadın ilişkisi,erkekler neleri sevmez,kadınlar ve erkekler,erkeler nelerden hoşlanmaz. Makyaj yapan, otoriter, ağlayan kadınlar ilgilerini çekiyor mu? - Aşırı makyaj yapan, aşırı takı kullanan kadınları sevmiyorlar. - Otoriter kadınlar erkeklerin daha çok ilgisini çekiyor. - Moda diyerek giyinen kadınlara şans vermiyorlar. Onlar için önemli olan üzerine...
  5. Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

erkeklerin sevmediği kadınlar erkeklerin nefret ettiği kadınlar erkeklerin hoşlanmadığı kadınlar Her ne kadar sitemiz bayanlar üzerine kurulu olsada birçok konuda olduğu gibi şimdi ki konumuzdada böyleri yakından ilgilendiren bir haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Birçok erkeğin kadınlarda nefret ettiği bazı huylar varmış, Bakın erkekler kadınlar da nelerden nefret ediyorlar birlikte...

Sayfayı Paylaş