gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

kadın tipleri...

Konu, 'Kadınca' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

1- KADERSİZLER:
    Bu tip kadınlar genelde üniversiteyi iyi dereceyle bitirirler sigara içerler.
    Konuşurken en uygun kelimeleri seçmeye özen gösterirler. Her ne yaşarlarsa yaşasınlar deneyimlerinden bir şeyler kazanmaya çalışırlar. Genelde makyaj yapmazlar. Genelde erkekler tarafından terk edilirler duygusal ilişkilerinde başarılı değillerdir. Alkole düşkündürler.

2- GÜLENLER:
    Hayatın her alanından keyif almaya çalışan bu kadınlar çok duygusal olurlar. En basit bir olay karşısında kolayca ağlayabilen bu kadınlar hala kahramanlık hikayelerine yürekten inanırlar. Erkeklerin egemenliğini seven bu kadınlar televizyon izlemeye bayılırlar. Erkekler tarafından kolayca güldürülebilirler.

3- UTANGAÇLAR:
    Kitap okumayı severler. Örgü gibi el işlerini sevmezler. Arkadaşlarıyla genelde son çıkan kitaplar üzerine sohbete girerler. Sabit fikirlidirler. Ağırbaşlı erkeklerden hoşlanırlar.Evcil hayvanları severler. Etraflarındaki insanlar onları genel olarak "mükemmel" diye tanımlarlar.

4- FİLOZOFLAR:
    Bu kadınlar inanılmazlardır. Genelde erkek kıyafetleri içinde gördüğümüz bu kadınlar görünüşlerine pek önem vermezler. Kolay kolay ağlamayan bu kadınlar kimse için de kolay kolay dışarısını izleyerek düşüncelere dalıp geçirebilirler. Karşı cinsle çok az ilgilenirler. Kimse kolay kolay yakın dostları olamaz. Sırları genelde birilerinin kaderlerini belirleme yeteneklerinde yatar.

5- SANATÇILAR:
    Yetenekli olan bu kadınlar çoğu zaman yeteneklerinden yorulup gizliden gizliye yalnız
    bir hayat sürmeyi isterler. Tanrının onları güzellik artı yetenek ikilisiyle özel olarak
    yarattıklarını düşünürler. Evlerinde çok sık misafir ağırlayan bu kadınların arkadaşları genelde
    içkiye düşkündürler. Hayatın anlamı üzerine arkadaşlarıyla uzun sohbetler gerçekleştiren bu

kadınların birini çok mutlu edebilme yetenekleri vardır.
    6- NAZİKLER:
    Erkekleri gereğinden fazla seven bu kadınlar evliliğe meyillidir. Genelde sakin ev hayatına aileye düşkün olan bu tip kadınlar erkeklerin eş seçimi sırasında ilk tercih ettiği
    kadınlardır.
    7- ÇÖZÜMCÜLER:
    Bu kadınlar doğuştan iyidirler nazik ve akıllı olan bu kadınlar öz eleştiri
    yapabilme özelliğine sahiptirler ilişkilerde kendi hatalarını çok kolay kabul ederler ve çözmeye çalışırlar. Genelde sigara içen bu kadınlar aynadan nefret ederler. Kendi görüntülerinden çoğu zaman hoşnut olmayan bu kadınların en büyük hayali bebek sahibi olmaktır. Genelde doğadan ilham alarak şiir ve yazı yazmayı severler romantiklerdir

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    vay beee ögrencezz daha hayattan çok şeyy varr..

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    kendime bir grup bulamadım ya

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ben hangi gruba dahilim acaba,bulamadim.hepsinden biraz var sanki bende..

5. sadakat

sadakat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gülen , sanatçı ruhlu ve nazik:)

kadın tipleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Tip Kadinsin??? :)

Hangi Tip Kadinsin??? :)

• HARD-DISK tipi kadın: Her şeyi hafızasında saklar. • RAM tipi kadın : İşiniz bittiği anda sizi de unutur. • WINDOWS tipi kadın: Herkes hiçbir şeyi doğru dürüst yapamadığını bilse de kimse onsuz yaşayamaz. • EXCEL tipi kadın: Söylendiğine göre bir çok kabiliyeti olmasına rağmen bir çok kimse basit ihtiyaçlar için kullanır. • SCREENSAVER tipi kadın : Eğlendirmekten başka hiçbir işe...
  2. Kadın Tipleri

Kadın Tipleri

Bayan "Harbi Kız" Şunları Söyler : "Ahh boks maçına bilet mi aldın! Harikasın beee!!!" Halk Dilinde İsimleri : Delikanlı Kız, Bacı. Avantajları : Kafadengi, eğlenceli. Dezavantajları : Bu tipler genellikle erkek gibi yapılı güçlü kuvvetli olurlar. Kafasını bozarsanız, hakkınızda pek hayırlı olmaz... Bayan "Cıyak Cıyak" Şunları Söyler : "Seni...
  3. Kadın tipleri

Kadın tipleri

Ben yak kadınım heralde ama bundan pek memnun olduğum sölenemez kendim için süsleniyorum ben ya başkası için mi sanki?? :dil: AK KADIN Evi siler süpürürü durur. Camlar, kapılar, duvarlar pırıl pırıldır. Bal dök yala, ama işte o kadar. Başka bir şey arama... Kapıda "Kirli ayaklarınla girme. Daha yeni temizledim, sakın kirleteyim deme. Usandım şu evin kirinden pasından" diye...
  4. Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

kadınlar,erkek kadın ilişkisi,erkekler neleri sevmez,kadınlar ve erkekler,erkeler nelerden hoşlanmaz. Makyaj yapan, otoriter, ağlayan kadınlar ilgilerini çekiyor mu? - Aşırı makyaj yapan, aşırı takı kullanan kadınları sevmiyorlar. - Otoriter kadınlar erkeklerin daha çok ilgisini çekiyor. - Moda diyerek giyinen kadınlara şans vermiyorlar. Onlar için önemli olan üzerine...
  5. Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

erkeklerin sevmediği kadınlar erkeklerin nefret ettiği kadınlar erkeklerin hoşlanmadığı kadınlar Her ne kadar sitemiz bayanlar üzerine kurulu olsada birçok konuda olduğu gibi şimdi ki konumuzdada böyleri yakından ilgilendiren bir haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Birçok erkeğin kadınlarda nefret ettiği bazı huylar varmış, Bakın erkekler kadınlar da nelerden nefret ediyorlar birlikte...

Sayfayı Paylaş