gebe
  1. seher vakti

seher vakti Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Kadın ve erkegın 2 degısık yorumu

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında seher vakti tarafından paylaşıldı.

Damat: Ah! Nıhayet ruyam gercek oluyor gelın: Senden ayrılmamı ıstermısın?

Damat: Hayır! Bu lafı bı daha asla soyleme

gelın: Sen bana asıkmısın?

Damat: Tabıkıııııııııııı

gelın: Benı terk etmeyı dusunurmusun?

Damat: Tabı kı hayır

gelın: Pekı bana bı opucuk verır mısın?

Damat:evet hem yuzune hem gozune

gelın:pekı bana bır gun vuracak mısın?

Damat: Asla! Ben o tur erkeklerden degılım

gelın: Sana guvenebılır mıyım?

Damat: Evet

gelın: Askımmmmmmmmm

( bırde bu yazıyı assadan yukarıya dogru okuyun)

Kadın ve erkegın 2 degısık yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın günlüğü-erkegin günlüğüü=)

kadın günlüğü-erkegin günlüğüü=)

Kadının Günlüğü : Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten...
  2. 2 Erkegin gözünde kadin

2 Erkegin gözünde kadin

2 erkeğin gözünden kadın Bülent, avucunu açmış kendisine doğru elini uzatan adama ters ters baktı. Elli yaşlarında gösteren adam, görmeye alıştığı hırpani kıyafetli dilencilere benzemiyordu. Üzerindeki giysiler eski fakat temizdi. Eli yüzü temiz ve sağlıklı görünüyordu. "Sapa sağlam adam gidip çalışacağına dileniyor, belki benden daha zengindir" diye düşündü....
  3. Kadin ve Erkegin evrimi; 10 ERKEK 1 KADIN...‏

Kadin ve Erkegin evrimi; 10 ERKEK 1 KADIN...‏

Eskiden kadin olmak daha kolaydi. Kadinlar sadece evde olur, yemek yapar, cocuk bakarlardi. Sadece esinin geliri dusukse kadincalisirdi ve calisan kadina acinirdi. Kadin calisiyorsa, evine bakamayacagi dusunulurdu, Zaten kadin bekarken calisiyor idiyse bile evlenince evinin kadini olurdu. 90'li yillara gelindiginde kadin sadece evde olmak istemedi, artik Calismak ekonomik olarak...
  4. kadın ve erkegin mutlu oldugu seyler:)

kadın ve erkegin mutlu oldugu seyler:)

KADINLARI MUTLU ETME SIRLARI 01. Saçlarını okşa, 02. Yücelt, 03. Şımart, 04. Gözlerinin içine bak, 05. Geleceğe ait planlar yap, 06. Dil dök, 07. Yalvar, 08. Destek ol, 09. Yemeğe götür, 10. Alışverişe götür, 11. Tekneye bindir, 12. Güldür, 13. Zeka oyunları yap, 14. Müzik dinlet, 15. Teşvik et, 16. Teskin et, 17. Affet,...
  5. Hint Mitolojisine göre kadin ve erkegin yaradilisi

Hint Mitolojisine göre kadin ve erkegin yaradilisi

hint mitolojisine göre kadın ve erkeğin yaradılışı KADIN ; Tanri yapragin hafifligini, ceylanin bakisini, günes isiginin kivancini, sisin gözyasini aldi; rüzgarin krarsizligini, tavsanin ürkekligini buna ekledi. Onalrin üzerine kiymetili taslarin sertligini, balin tadini, kaplanin yirticiligini, atesin yakiciligini, kisin sogunu, saksaganin gevezeligini, kumrunun sevgisini katti. Bütün...

Sayfayı Paylaş