gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Kadın Ve Gül

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kadın Ve Gül

çok güzel avatarlar teşekkürler

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Kadın Ve Gül

bunu cok begendim. paylasim icin tskler cnm :)

Kadın Ve Gül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Kan Ve Gül

Kıraç - Kan Ve Gül

Kan ve gül,gülle diken aşkım ve sen Birbirine dönük sırt sen ve ben Bilmem anlatabiliyor muyum? Seviyorum,seviyor musun? Ağlıyorum,gülüyor musun? Özlüyorum,gidiyor musun? Sevdikçe,itiyor musun? Peki öyle olsun... Sarılıp öpen,ağlayıp gülen Sonra kaçıp giden Fırtınayla sakin gece,bir bilmece Bilmem anlatabiliyor muyum?
  2. Gül Ve Bülbül Hikayesi

Gül Ve Bülbül Hikayesi

Çok eski zamanlarda birgün birdelikanli varmis...Budelikanli çok zengin bir ailenin kizina asik olmus.Ama kizdelikanli fakir diye ona yüz vermiyormus. Genç bir yilbasi gecesi bütün cesaretini toplamis ve kizi yilbasi gecesi balosuna davet etmek için evine gitmis. Kapiyi genç kiz acmis.Kiza kendisini yilbasi gecesi balosuna davetetmeye geldigini, birlikte dans etmek istedigini söylemis.Kiz...
  3. Kadınların dayanamadıkları güller

Kadınların dayanamadıkları güller

güller hangimiz bir güle dahi 'istemiyorum ?'deriz Resim küçültülmüştür.Resmi büyütmek için buraya tıklayın.Resimin orjinal boyutları 650x650 boyutundadır.
  4. Gül ve diken

Gül ve diken

:salıncak:Adamın birisi bir gül dikmiş, sabırla ve inançla sulamış ve açmadan önce incelemiş. Açmak üzere olan tomurcuğu görmüş ama sapının üzerindeki dikenleri farketmiş ve "bu kadar güzel bir çiçek nasıl bu kadar sivri dikenlerle dolu olabilir?" diye düşünmüş. Bu düşünceyle üzgün, gülü sulamayı ihmal etmiş ve gül tam açacakken ölmüş. Pek çok insan da böyledir. Her ruhta bir...
  5. Gül Ağacı ve Özellikleri

Gül Ağacı ve Özellikleri

Gül Ağacı Gül Ağacının özellikleri Gül Ağacı neye iyi gelir Kokusu ve görüntüsüyle her kadının sevdiği gülün ağacı ile ilgili olarak bazı bilgiler vermek istiyoruz sizlere melekler :) Gül Ağacı ; Orta güneşli, killi kumlu ve kırmızı toprakları çok sever. Yediveren, Bodur, Sadberk, Sarmaşıktır. Güllerinin sürekli canlı olması için yanmış çiftlik gübresi ile diplerinin her ilkbaharda...

Sayfayı Paylaş