gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Kadına kadın koruma

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

çok enteresan bir tavır içinde olan Ebru polat koruması ile ilgili neler söyledi......

EBRU POLAT’A MİLLİ SPORCU KORUMA!
    EBRU POLAT SON GÜNLERDE YANDAN HİÇ AYRILMAYAN BAYAN KORUMASIYLA DİKKAT ÇEKİYOR....

Geçtiğimiz gün bir magazin programına çarpıcı açıklamalar yapan Polat, eski erkek arkadaşından kötü mesajlar aldığını ve korumayı da tedbir amaçlı olarak tuttuğunu ifade etti. Galatasaray Klübü’nde Milli Kürekçi olan Semiha Karagöz, bir an olsun Ebru Polat’ın yanında ayrılmıyor. Bayan korumanın güzel şarkıcının her hareketini gölgesi gibi takip ettiği gözlerden kaçmıyor.

Kadına kadın koruma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koruma Kararları Şiddetle Mücadelede Kadına Cesaret Verir

Koruma Kararları Şiddetle Mücadelede Kadına Cesaret Verir

"Koruma Kararları Şiddetle Mücadelede Kadına Cesaret Verir" Ankara 8. Aİle Mahkemesi boşandığı eşinin taciz ettiği kadının koruma talebini kabul etti. Avukat Habibe Kayar: "Şiddetten korunmayı evlilikle sınırlamak şiddetle mücadelede yetersiz, bu bakımdan karar son derece başarılı bir örnek." BİA Haber Merkezi 08 Mayıs 2008, Perşembe Nilüfer ZENGİN Kadınlara Hukuki...
  2. kadınız....

kadınız....

Kaç bin yıldır suskun türkülerimiz..."Adem'in kaburga kemiğinden" türetildik ya,erkeğin eklentisi oldu tüm hayatımız."Elma sevgimiz" cennetten kovdurmuştu ya insanı bir kere,Gayrı bütün kötülüklerin anası,Şeytan'ın öz kardeşiydik...Saçımız uzun aklımız kısaydı ne de olsa.Elimiz hamurlu,eteğimiz eksikti.Kaşık düşmanıydık sofralarda.Dilediğince ekilen tarlalarıydık...
  3. Kadın Haklarını Koruma Derneği

Kadın Haklarını Koruma Derneği

kadın haklarını koruma derneği kadınları koruma derneği kadın hakları dernekleri hakları ankara Kadın Haklarını Koruma Derneği istiklal caddesi no: 140 halep iş merkezi kat 7 beyoğlu -İstanbul telefon/fax : 0212 252 36 30 Kadın Haklarını Koruma ve Kültürel Dayanışma Derneği Gençler Cad. No:70 Da:4 Bağlar, 76000 Merkez Iğdır Tel: (476) 227-9930/0476 Fax: (476) 227-7890 Türk...
  4. kadın....

kadın....

melişlerim canlarım ben bayıldım buna ve sizlerle paylaşmak istedim....umarım begenirsiniz bir bayan bir kadın olmaktan cok gurur duydum.... Küçük bir erkek çocuk, annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi, çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına...
  5. Kadın..

Kadın..

KADINLARLA İLGİLİ.. Kadınlarla ilgili yapılan en ayrıntılı araştırmaları inceledik ve çok şarşıtıcı sonuçlarla karşılaştık. Bunların içerisinden sizin en fazla dikkatinizi çekecekleri ve sizi şaşırtıcak olanları bir araya getirip sizlere sunamaya karar verdik. İşte o şaşırtıcı sonuçlardan bazıları İş hayatından sağlığa, sosyal yaşamdan cinselliğe kadar çok geniş bir yelpazede kadınlarla...

Sayfayı Paylaş