kadına söylenecek sözler

Konu, 'Kadınca' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

1. melegim

melegim Yeni Üye

kadına söylenecek en güzel sözler kadına söylenecek güzel sözler kadınlara bir en söz kadınlara söylenen
    ♥ Seven bir kadin icin sevdigi erkegin yuzu, ona tipki denizin denizciye gorundugu gibi gorunur. » HONORE DE BALZAC
    ♥ Bir kadin, eger bir erkek onun eline dusmeden once kucagina dusebilseydi daha cazibeli olurdu. » AMBROSE BIERCE
    ♥ Modasi hic gecmeyen birkac seyden biri de disi bir kadindir. » RALSTON
    ♥ Tanri, kadinlari agzi laf yapan yakisikli erkeklerden korusun. » HONORE DE BALZAC
    ♥ Kadinlarin erdemi, erkegin en buyuk kesfidir. » CORNELIA OTIS SKINNER
    [​IMG] ♥ Bir kadina guzel oldugunu soylemeyin; ona baska bir kadinin onun gibi olamadigini soyleyin ve goreceksiniz ki buun kapilar size acilacak. » JULES RENARD
    ♥ Guzel bir kadin, gorenleri kibarca cildirtan bir resim gibidir. » RALPH WALDO EMERSON
    ♥ Zeki bir kadin hazinedir. Guzel ve zeki bir kadin guctur. » GEORGE MEREDITH [​IMG]

♥ Bir kaninin yuzundeki ifade, uzerindeki giysiden cok daha onemlidir. » DALE CARNEGIE
    ♥ Bir kadin icin, soyle bir bakilmak bile gozden kacirilmaktan daha iyidir. » MAE WEST
    ♥ Eger bir kadin yeterince hirsli, kararli ve yetenekliyse, yapamayacagi hic bir sey yoktur. » HELEN LAWRENSON
    ♥ Dunya kadinsiz varolamaz. Gelecek bizim elimizde. » JOAN COLLINS
    ♥ Kadinlar butun dunyada ikinci sinif yaratik olarak gorulurler, ama dunyayi bir arada tutanlarda onlardir. » PAM BROWN
    ♥ Kadinlar insalara daha yumusak davranir. Biz insanlara cocuk eldivenleriyle dokunuruz. » SHIRLEY CAESAR
    ♥ Kadinlar basarilarini elde ettikleri zenginliklerle degil, cevrelerinde biriktirdikleri sevgiyle olcerler. » LINDA MCFARLANE
    ♥ Her zaman suna inandim: Bir kaninin basarisi baska bir kadinin basarisini hazirlar. » GLORIA VANDERBILT
    ♥ Kadinlar omuz omuza siralandiklarinda aradan kimse gecemez. » LINDA MCFARLANE
    ♥ Kahraman erkekler nasil da yakip yiktilar. Kahraman kadinlar nasil da hayata dondurduler. » PAMELA DUGDALE
    ♥ Kadin tam bir dairedir. Icinde yaratma, besleme ve donusturme gucleri vardir. » DIANE MARIECHILD

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Ce: kadına söylenecek sözler
    çok değerli bir paylaşım canım +100 rep helalinden gelsin sana;)

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye

emeğine sağlık canım

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye

emeğine sağlık canım

kadına söylenecek sözler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. söylenecek en güzel sözler

bir kadına söylenecek en güzel sözler kadınlara söylenecek güzel sözler bir kadına en söz bebeklere söylenen SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN... INSANIN INSANA VEREBILECEGI EN OLUMSUZ HEDIYEDIR SEVGI... UNUTMA KI INSAN SEVEBILDIGI KADAR INSANDIR. INSANLARIN UMUDUNU KIRMA..BELKI DE SAHIP OLDUGU TEK SEY ODUR. DUNYADA PAYLASILDIKCA BUYUYEN TEK SEY...
  2. Sevgiliye söylenecek ask Sözleri...

sevgiliye aşk sözleri sevgiliye söylenecek aşk sözleri mesajları mesajları dinle sevgili de söylenen sözler Semadaki tüm yıldızlar sönünce, Gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince, İçten içe muhtaç olunca bir dost sohbetine, Unutma ki seni düşünen bir var bu şehirde.... *Hayallere dalıp gitmem ben, Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben Çünkü birtek istediğim sensin...
  3. gidenin arkasından söylenecek nickler

gidenlere sözler gidenle ilgili sözler gidenler için gidene gidenin arkasından söylenecek Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK.. ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...! Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA.. Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ..! =( =- O ArtıK BuZ...
  4. Sevgilinin ardından söylenecek sözler

gidenin arkasından söylenen sözler gidene söylenen sözler gidenin ardından sevgiliye yalancı sevgiliye # Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi ***ürmeden yanında! # MUTSUZ INSANLAR HEP BIRSEYLER BEKLERLER, BUNU BILIYORUM. CUNKU BEN DE HEP BIRSEYLER...
  5. 2014 Sevgiliye Söylenecek En Romantik Sözler

2014 aşk sözleri, 2014 romantik sözler, 2014 duygusal sözler Bir sevdiğiniz mi var, hasret çektiğiniz ve özlediğiniz?... Sevdiğiniz kişiye duygularınızı en iyi anlatan romantik aşk sözlerinden oluşan duygusal mesajları sizler için paylaşıyoruz. 2014 Yılının en yeni romantik aşk sözleri sizlerle... Sevgilinize,sevdiğinize seni seviyorum diyeiblmek için sayfamızda bulunna seni seviyorum...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kadınlara söylenecek güzel iltifatlar