gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kadına tacizde Avrupa üçüncüsüyüz

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kadına tacizde Avrupa üçüncüsüyüz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk kadını avrupa göbek birincisi

Türk kadını avrupa göbek birincisi

Türk kadınına kötü haber. Avrupa göbekte sınır değerinin düşürdü. Yeni beden ölçülerine göre Türk kadınları göbekte Avrupa genelinde birinci sıraya yerleşti. Türk kadınına kötü haber. Kadınların bel çevresinden göbekliliği belirlemede sınır değer olarak kabul edilen 88 santimetre, Avrupa’da 80′e düşürüldü. Yeni beden ölçülerine göre Türk kadınları göbekte Avrupa genelinde birinci oldu...
  2. Kadına Tacizde Avrupa'da Liderliğe Oynuyoruz

Kadına Tacizde Avrupa'da Liderliğe Oynuyoruz

hamile kadına taciz Kadına Tacizde Avrupa'da Liderliğe Oynuyoruz Kadına Tacizde Avrupa'da Liderliğe Oynuyoruz; Avrupa Birliği'ne bağlı Avrupa Yaşam ve Çalışma Koşullarını İyileştirme Kurumu tarafından hazırlanan "4'üncü Avrupa Çalışma Koşulları Anketi" açıklandı. Anketin "cinsel taciz" bölümünde, "Kadınlar bu tür eylemlerle erkeklerden üç kat...
  3. Kadına duygusal taciz!!!

Kadına duygusal taciz!!!

Sevgiliniz 'evlenelim' dedikten bir saat sonra sizden ayrılıyorsa, size sürekli kötü laflar ediyorsa, her fırsatta eski sevgilisini anlatıyorsa, duygusal tacize uğruyorsunuz demektir! Medical Park Fatih Hastanesi'nden Klinik Psikolog Sinem Demir; 'duygusal taciz'in kurbanı olmamanız için duygusal tacizin nedenlerini ve çeşitlerini şöyle anlatıyor: Bir ilişkide belirsizlik hissinin çok...
  4. taciz :(

taciz :(

az önce otobüsten indim eve doğru yürüyodum karanlıktanda çok korkarım ama mecburen geçmek zorundaydım o sokaktan. ıssızdı kimse yoktu karsıdan bi adam bana doğru geldi nereye gidiyosun karanlıkta tatlım seni yerler ama kimse yemeden ben yiyim dedi :uhu: imdaatt dememle azımı kapatması bir oldu yere düştük öpmeye çalıştı üzerimdekini yırttı, eteğimi sıyırdı çorabımı yırttı o sırada bi adam...
  5. Avrupa yakası kadın doğum önerisi

Avrupa yakası kadın doğum önerisi

Avrupa yakası doğum hastaneleri Kadın doğum doktorları merhaba kızlar, avrupa yakasında oturan arkadaşlar sizler hangi hastaneleri ve doktor seçimini yaptınız bizimle paylaşırmısınız?

Sayfayı Paylaş