gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

kadınca fikirler

Konu, 'Kadınlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Biz kadınlar hayata çok farklı bir pencereden bakıyoruz.Aşk konusunda özellikle erkeklerden daha farklı bir yapımız var.Her ne kadar erkekler çok aldatıyormuş gibi görünse de bu konuda biz de hiç masum sayılmıyoruz.Erkekler aşk konusunda kesin ve net olurken biz çok dahaa çetrefilli ve karmaşığız. Aşk bize göre 3 senede bitiyor fakat aşkımız bitmeden zaten yepyeni bir aşk bize kapılarını açmış bulunuyor. Evet hanımlar yapılan araştırmalara göre biz yeni bir sevgiliyi garanti altına almadan öncekinden ayrılmıyormuşuz.3 Yılda biten aşkımız yeni bir aşkın da köprüsü oluyormuş.Anlayacağınız biz kadınlar da az değiliz yani.:)

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  3. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    bilimsel bir tespitse doğruluk payı olabilir.

4. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence kesinlikle doğru.. biz kadınlar gerçekten böyleyiz

kadınca fikirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Perseküsyon Fikirleri

Perseküsyon Fikirleri

perseküsyon Kişinin çevresinde istenmediği, umursanmadığı, önemsenmediği, gözetlendiği, izlendiği veya iftiralara uğradığı gibi duygulara kapılması, en karakteristik olarak paranoid durumlarda (bkz.) beliren perseküsyon fikirleri ve yanılgılarıdır. Depressif durumlarda da perseküsyon fikirleri gelişebilirse de, bunlarda suçluluk duygusu egemendir ve kişi öfke duyacağı yerde, korktuğu şeyleri...
  2. Fikir

Fikir

Fikir Herhangi bi konu hakkında ortaya atılan kapsamlı yorumlar topluluğu..
  3. her kadının bilmesi gereken depolama fikirleri ve önerileri

her kadının bilmesi gereken depolama fikirleri ve önerileri

evdeki malzemeleri değerlendirme takıları asmak için takı asmak için ekmek kutulu ahşap sebzelik ahşap sebzelikler Pratik ve hesaplı depolama fikirleri Darmadağınık bir evde kim yaşamak ister ki? Elbette kimse. Ama artık her dağınıklığın, pratik olduğu kadar hesaplı bir çözümü var. Biraz cin fikir yeter... Planlayın Ürün seçerken formal olmamaya özen gösterin. Yaşadığınız...
  4. çocuğun fikirleri

çocuğun fikirleri

Boşanmayı çocuk penceresinden görmeye ne dersiniz? 1- Beni ikinizden birini tercih etmeye zorlamayın. Belki siz şu an karı-koca değilsiniz ama hâlâ benim annem ve babamsınız. Lütfen bana birbirinizin kötüklerini değil, iyiliklerini anlatın. 2- Beni ikiniz arasında laf getirip-götüren biri yapmayın. Birbirinize söyleyeceğiniz bir şey varsa, lütfen medenî iki insan gibi biraraya gelin ve...
  5. Fikirlerinizi bekliyorum.....

Fikirlerinizi bekliyorum.....

hanımlar ben kendime yelek örmek istiyom ama modeline ve rengine karar veremedim sizce hangi model ve renk öreyim yardım edermisinz??????????????? 1.............. 2....... 3........................

Sayfayı Paylaş