gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kadınca İtirafl

Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

itirafl
    Her kadının gönlünden geçen dilekler vardır. Keşke dedikleri bir sürü şey.
    İşte onlardan birkaçı...

1. Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider.

2. "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır.

3. Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinden kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız.

4. İsteklerimiz reddedilirse bazen bunun için ağlamayı silah olarak kullanırız.

5. Terk edildiğimizde veya reddedildiğimizde üzüntümüzü gidermek için sığınacak bir omuz ararız. Bu da genellikle eski sevgilimizdir.

6. "Çok sarhoştum, bir şey hatırlamıyorum, aslında seni arkadaş, olarak görüyorum" sözlerini mutlaka kullanmışızdır. Amacımız karşımızdakinin gururunu kırmamaktır. Tabi bununla demek istediğimiz "kırılma ama seni beğenmiyorum veya senden hoşlanmıyorum".

7. Aslında her şeyi hatırlar ama sadece sorunlardan kaçmak için unutma yoluna
    gideriz.

8. Gururumuz incindiğinde bunu düzeltecek ve her aradığımızda yanımıza gelecek bir erkek mutlaka vardır.

9. Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omzunda onun için ağlarız.

10. Daima rejim yaparız ama bunu sadece kilo verebildiğimiz zaman duyururuz.

11. Sabahları eşimiz uyanmadan, saç, baş ve diğer gerekli hazırlıkları yapmış oluruz.

12. En heyecanlı filmlerde bile o kendisini filme kaptırmışken biz neden elimizi tutmadığını düşünmekten filmi kaçırırız.

13. Özel bir gün değilse, en tatlı gülümsememizi bir şey rica edeceğimiz zaman kullanırız.

14. En yakın kız arkadaşımızı sevgilimizden deliler gibi kıskandığımız için onlar hakkında sevgilimize dedikodu yaparız.

15. "İlk duygusal ilişkim sensin" diyen her erkeğe inanmayız ama inanmak isteriz.

16. Konu aşk olunca intikam almayı çok severiz.

Kadınca İtirafl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadin

Kadin

Öperseniz beyefendi DEGILSINIZDIR, Öpmezseniz adam DEGILSINIZ. İltifat edersiniz "YALAN" der, Etmezseniz bırakır GIDER. Her isteğine evet derseniz KAREKTERSIZ olursunuz, Karşı çıkarsanız ANLAYISSIZ. Çok yanına giderseniz "SIKILDIM" der, Az giderseniz küser. İyi giyinirseniz "ÇAPKINSIN" der, Dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar. Kıskanırsınız...
  2. kadın!

kadın!

Bir kadın çocuktur aslında. Çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini de ister. Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak okşamalıdır erkek kadını. Ama hiçbir kadın çocuk muamelesi görmek istemez. Söylediği şeyler çocukça da olsa dinlenilmesini, dikkate alınmasını ister. Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz ama asla onu bir...
  3. **kadınım**

**kadınım**

KADINIM Köhne bir yük katarı gibi ayak parmaklarımızı ezerek önümüz sıra geçen bu yorgun asır, bizim asrımız değildi. Korkarım, tozu dumana katarak pürtelaş gelen yenisi de, o imanla beklediğimiz ahengin asrı olmayacak. Raylar üstünde alelade bir tımarhane bu... ... tıklım tıkış vagonlarında vahşi bir itiş kakış; dumanında genzi yakan bir ihtiras kokusu... Şüphesiz zamanla...
  4. kadınız....

kadınız....

Kaç bin yıldır suskun türkülerimiz..."Adem'in kaburga kemiğinden" türetildik ya,erkeğin eklentisi oldu tüm hayatımız."Elma sevgimiz" cennetten kovdurmuştu ya insanı bir kere,Gayrı bütün kötülüklerin anası,Şeytan'ın öz kardeşiydik...Saçımız uzun aklımız kısaydı ne de olsa.Elimiz hamurlu,eteğimiz eksikti.Kaşık düşmanıydık sofralarda.Dilediğince ekilen tarlalarıydık...
  5. kadın....

kadın....

melişlerim canlarım ben bayıldım buna ve sizlerle paylaşmak istedim....umarım begenirsiniz bir bayan bir kadın olmaktan cok gurur duydum.... Küçük bir erkek çocuk, annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi, çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına...

Sayfayı Paylaş