gebe
  1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Kadında Burun Estetiği Nasıl Olmalıdır

Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

Kadında Burun Estetiği Nasıl Olmalıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mümin kadın nasıl olmalı???

mümin kadın nasıl olmalı???

mümin kadın.mümin kadınlara söyle,mümin kadın isimleri,mümin kadının özellikleri,mümin kadın özellikleri Kadın hakkında ne kadar çok şey yazılmıştır, bilinmez. Kadının nasıl olması icap ettiği de bu yazılanların bir kısmını teşkil eder. “-Kadın nasıl olmalı?” sorusu bana sorulsa, bir tek kelime ile cevap vermeyi kâfi görürüm : “-Meczûbe..” Bu da ne demek oluyor, diye merak ve tecessüsle...
  2. Burun Estetiği Nasıl Yapılır

Burun Estetiği Nasıl Yapılır

Burun Estetiği Nasıl Yapılır kızlar bu konuda bana bilgi verir misiniz çok merak ediyorum ve bende istiyorum.
  3. burun kanaması tedavisi nasıl olmalı

burun kanaması tedavisi nasıl olmalı

Zaman zaman burun kanaması yaşıyordum dra gişttim ilaçlar verdi ama şikayetim devam ediyor. Bu burun kanaması nasıl tedavi edilir, başına gelen var mı ?
  4. Burun Ucu Estetiği Nasıl Yapılır

Burun Ucu Estetiği Nasıl Yapılır

http://www.youtube.com/watch?v=6gAbjBtfkdk
  5. Ameliyatsız burun düzeltme estetiği

Ameliyatsız burun düzeltme estetiği

Geleneksel işlemlerin aksine ameliyat gerektirmeyen estetik işlemler, neredeyse anlık sonuçlar yaratır ve geleneksel burun estetiği operasyonundan daha az maliyetlidir. Uygun burun yapısına sahip kişilerde cerrahi olmayan burun estetiği işlemleri geleneksel ameliyatlara göre daha idealdir. Hiçbir ameliyat gerektirmediğinden ameliyatla ortaya çıkabilecek riskleri de ortadan kaldırır. Eski...

Sayfayı Paylaş