gebe
  1. єѕяα

єѕяα Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kadından Süper Cevaplar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında єѕяα tarafından paylaşıldı.

Adam: Daha önce tanışmamış mıydık? Kadın: Evet Hayvan Hastanesi'nin danışmasında çalışıyorum.
    Adam: Daha önce sizi bir yerlerde görmemiş miydim?
    Kadın: Evet. Bu yüzden artık dışarı çıkmıyorum.

Adam: Sana mı gidiyoruz, bana mı?
    Kadın: İkisine de. Sen kendi evine, ben benimkine.

Adam: Haydi bırak numarayı. İkimiz de bu barda aynı nedenle bulunuyoruz.
    Kadın: Evet. Hadi bir kaç piliç tavlayalım.

Adam: Bir kadını nasıl mutlu edece imi bilirim.
    Kadın: İyi. O zaman beni rahat bırak.

Adam: Seni çıplak görürsem mutlu ölece im.
    Kadın: Ama ben seni çıplak görürsem gülmekten ölece im.

Adam: Sana kendimi hediye etmek istiyorum.
    Kadın: Basit hediyelerden hoşlanmam.

Adam: Senin için dünyanın sonuna giderim.
    Kadın: İyi. Benim için orada kalır mısın?

Adam: Nesin sen, lezbiyen mi?
    Kadın: Ya sen, alternatifi misin?

Kadından Süper Cevaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manyak Cevaplar SÜper Laflar

Manyak Cevaplar SÜper Laflar

süper laflar en süper laflar super manyak en manyak bir telefoncuya giren çocuk nakia 3310'ları incelemektedir. gülen bir yüzle onu izleyen kasiyere döner ve sorar: -abi bunun şarjı bi hafta gider mi? -sırtında bi aküyle dolaşırsan gider ----------------------------------------------------------- bir toplantıda bir genç mehmet akif'i küçük düşürmek için sorar; -affedersiniz, siz veteriner...
  2. Ögrencilerden süper cevaplar

Ögrencilerden süper cevaplar

Cılgın felsefe hocası 100 puanlık tek soruyu yanındaki sandalyeyi göstererek sorar: - Bana bu sandalyenin var olmadığını kanıtlayın!" 100 puan alan tek kişinin cevabi ise sadece şudur: - Hangi sandalye __________ İlkokul 3. sınıf Soru: Ormanların faydalarını sayınız. Cevap: Ormanların faydaları saymakla bitmez. Sonuç: Tam not __________ Din hocası Hz. Muhammed ile Hz. Ali arasındaki...
  3. Erkeklere süper cevaplar

Erkeklere süper cevaplar

Arkadaslar aklinizda bulunsun bi cogunu kullanabilirsiniz:D:D Ben cogunu kullandim yani:D Erkek: Bana isminizi bağışlar mısınız? Kadın: Neden? Sizin yok mu? *** Erkek: Size bir içki ısmarlayabilir miyim? Kadın: Aslında içkinin parasını direkt alsam daha iyi olur. *** Erkek: Ben bir fotoğrafçıyım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. Kadın: Ben de estetik cerrahım ve ne zamandır...
  4. Yanlış numaraya süper cevaplar:)))))

Yanlış numaraya süper cevaplar:)))))

- aloo - fatmayla görüşecektim - yok güzelim. dunyayı kurtarmaya gitti. son aldigi is supermeni asmis da. - .................... ............................................. - aloo - kemal evde mi? - yok canim evde. bu ülkede hayat yok dedi, basti uzaya gitti. - .................... ..................................................... - aloo - sermin sen misin? - bilmem...
  5. süper sorulara ,,süper cevaplar...:)))

süper sorulara ,,süper cevaplar...:)))

süper sorular muhteşem sorular ve muhteşem cevaplar:huhe: bu kişileri tebrik etmek lazım:D - doğum tarihiniz nedir ? - 15 temmuz -hangi yıl ? - her yıl :huhe::huhe::huhe::huhe::huhe: -hastalığınız hafızanızı etkiliyormu ? - evet - peki ne şekilde etkiliyor ? - olayları unutuyorum - bize unuttuğunuz bir şeyi örnek olarak verebilirmisiniz ? :huhe::huhe::huhe::huhe::huhe:...

Sayfayı Paylaş