gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kadını fetheden 10 cümle

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1-Makyajsiz çok daha güzel ve hos görünüyorsun. 2-Sen yat* çayi ben demlerim. 3-Seninle uyanmak neredeyse seninle uyumak kadar güzel.
    4-Bu yemekler nefis! Annemden bile daha güzel yemek pisiriyorsun.
    5-Anneni bugün davet edelim. Onu çok özledim.
    6-Seninle geçirdigim bir gece sampiyonlar ligindeki yedi güne esdeger.
    7-Bu sen misin* yoksa günes mi doğdu?
    8-9.5 dakika daha zamanimiz var mı?
    9-Bugün senin için tüm islerimi iptal ediyorum. Seninle biraz alisveris yapip* güzel bir gün geçirelim.
    10-Sen dinlen. Bugün çocuklarla ben ilgilenirim.

2. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    bi kere onları duyuim başka bişi duymiim o yeter :D :D

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bi kacini duydum ama hepsini duymak cok güzel olurdu ya:)

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Benim hayatım bunları söyler makyaj yapmasam daha güzel olduğumu söyler doğal seviyorum seni diyor :) Kıskançlıktan felanda değil ciddi ciddi söylüyo valla:D

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de bi tane ekliyim o zaman dün eşim söyledi .:)
    Seninle evlenmek hayatımda verdiğim en iyi kararmış .:)

Kadını fetheden 10 cümle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadını kalbini çalan 10 cümle...

Kadını kalbini çalan 10 cümle...

kalp çalan sözler 1-Makyajsiz çok daha güzel ve hos görünüyorsun. 2-Sen yat* çayi ben demlerim. 3-Seninle uyanmak neredeyse seninle uyumak kadar güzel. 4-Bu yemekler nefis! Annemden bile daha güzel yemek pisiriyorsun. 5-Anneni bugün davet edelim. Onu çok özledim. 6-Seninle geçirdigim bir gece sampiyonlar ligindeki yedi güne esdeger. 7-Bu sen misin* yoksa günes mi doğdu? 8-9.5...
  2. 10 erkek 1 kadın

10 erkek 1 kadın

10 erkek 1 kız 11 kişi bir helikopterden sarkan halata asılıdırlar. 10 erkek ve bir kadın. İp herkesi taşıyacak kadar güçlü olmadığı için içlerinden birinin ipi bırakması gerektiğine karar verirler. Yoksa hep beraber düşecektirler. Bu kişinin kim olacağına karar veremezler. Ama o anda kadın çok etkileyici bir konuşma yapar. Tamamen gönüllü olarak ipi bırakabileceğini söyler....
  3. Kadınların erkeklerigeçtiği 10 alan !!

Kadınların erkeklerigeçtiği 10 alan !!

Kadınların Erkekleri Geçtiği 10 Alan.. Burdan bütün erkeklere bir gönderme yapıyorum.. Bakın Bakın araştırmalar ne diyorr erkeklerr... :bai: 1-YATIRIM Mal sahibi olmakta üzerlerine yok... Bin protfolyada yapılan bir araştırmaya göre kadınların yatırımları erkeklerin yatırımlarına göre yüzde 18 oranında daha iyi. Bu kadınların yatırım yaparken daha uzun süre düşünmesinden kaynaklanıyor....
  4. En Şeytani 10 Kadın

En Şeytani 10 Kadın

elisabeth bathory ilse koch erzsebet bathory Elizabeth Bathory Doğum: 1560, Ölüm: 1614 Elizabeth Bathory Macar bir kontesti. Hayatının büyük bölümünü Slovakya'daki Csejte şatosunda geçirmişti. O, "Kanlı leydi" diye anılıyordu. Kontes Bathory, dünyanın en tanınan kadın katiliydi. Suç ortağı olduğu iddia edilen dört kişiyle birlikte düzinelerce genç kızı ve kadını işkence ederek...
  5. Erkeklere Kurulmaması Gereken 10 Cümle

Erkeklere Kurulmaması Gereken 10 Cümle

özel isimli cümleler Kızlar ilişkinizde açık olmak bazende çok doğru değil çünkü erkeklere aklınıza gelen her şeyi söylemeniz ilişkiye zarar verebilir... Bazen söylediğiniz bir şey onları ekşitebilir kırabilir ve sizden uzaklaştırabilir... İşte bir erkeğe söylerken bir daha düşünmeniz gereken 10 şey! 1) "Eski sevgilim ya da eşimde aynen böyle aynı şeyleri yapardı!" Erkekler...

Sayfayı Paylaş