gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Kadının Eli (Fıkra)

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Fransız erkeğine sormuşlar. "Kadının elini niye öpersiniz?" diye. Fransız cevaplamış: " Kadına saygı duyarım. Erkek ile bir bütünü tamamlar."

Alman erkeğine sormuşlar. "Kadının elini niye öpersiniz?"

Alman cevaplamış: "Kadın kutsaldır. Hayatın devamını sağlar, doğurur."

Türk erkeğine sormuşlar. "Kadının elini niye öpersiniz?"

Türk erkeği cevaplamış: " Bir yerden başlamak lazım! "...... [​IMG] [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Kadının Eli (Fıkra)
    :hhh:evet bir yerden başlamak lazım paylaşımın için teşekkürler canım:)

Kadının Eli (Fıkra) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadına kalkan eller kırılsın!

Kadına kalkan eller kırılsın!

Türkiye'de her 3 dakikada bir kadın şiddete uğruyor... Emniyet Genel Müdürlüğü 2005 ve 2006'yı kapsayan suç istatistiklerini açıkladı: Kadınlara karşı şiddet içerikli 333 bin 237 suç işlendi. 113 bin 724 kadın suç mağduru oldu. Bu olaylarda toplam 1985 kadın öldü. Türkiye'de son 2 yılda kadınlara karşı şiddet içerikli 333 bin 237 suç işlendiği ve toplam 113 bin 724 bin kadının suç mağduru...
  2. Fıkra

Fıkra

Rüyada fıkra anlattığınızı gördüyseniz, hayatı çok fazla ciddiye aldığınız anlamına gelir. Biraz rahat olup, hayatın tadını çıkarmanız gerekiyor.
  3. Mahsun Kırmızıgül - Ellerin Kadinisin

Mahsun Kırmızıgül - Ellerin Kadinisin

Kapattim bu askin sayfalarini Dilimden dusurdum senin adini Kalbime kitledim hatiralari Ellerin kadinisin seni sevemem Ellerin kadinisin sana dönemem Bir utanc duvaridir hayatta yerin Cekmekle ödenmez gunahın senin Gönlun bendeysede bedenin el'in Ellerin kadinisin seni sevemem Ellerin kadinisin sana dönemem Görsen bile beni sakin tanima Cevir yuzunu git kendi yoluna Arkamdan aglarsan...
  4. Güçlü kadın olmak elinizde!

Güçlü kadın olmak elinizde!

Sevilen biri olmaya özen gösterin Ne kadar iyi ve anlayışlı davranırsanız davranın herkesin sizi sevmesi tabii ki imkansız. Ama en azından elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Karşınızdaki kişiden hoşlanmıyor olsanız bile size karşı pozitif duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Bunu bir oyun olarak düşünürseniz belki sevmediğiniz kişilere iyi davranmak daha kolay olabilir. Özellikle...
  5. Harika kadın olmak elinizde

Harika kadın olmak elinizde

Saç, makyaj,giyim ve beslenmenize dikkat ederek harika bir bayan olabilirsiniz... Makyajınız ve saç stiliniz nasıl olmalı? Formda kalmak için ne yemeli? Sağlıklı kalmak için ne yapmalı? Tüm bu soruların yanıtları burada! Önce iyi bir makyaj Aşırı makyaj kötü görünmenize neden olabilir, işte hafif ve sağlıklı makyaj önerileri.. Nemlendirin: Her sabah uygulayacağınız nemlendirici, fondöten...

Sayfayı Paylaş