gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Kadının Fendi Erkekleri Yendi..

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

kadın, haberleri, hakkında, bayan, kadın ve erkek hakkında herşey burada hanımlar
    Ben bu yıldızlardan bu sözleri duydum ya :D:D Çok güzel ya .. bakın bakın meleklerim okuyun :)

Taş fırın erkeği’ Tamer Karadağlı, ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin ‘Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya, ‘Ezel’ dizisinin ‘Kerpeten Ali’si Barış Falay, yakında ekrana gelecek olan ‘Karakol’ dizisinin ‘Komiser Reşat’ı Ertan Saban ve tabii ki ‘Kurtlar Vadisi’nin unutulmaz ‘Çakır’ı, şimdinin ‘Nuri’si

Oktay Kaynarca.

Bu beş ünlü erkek, kadının çalışma hayatında daha fazla yer alması için çarpıcı bir projeye imza attı. Penti’nin, TCC İletişim tarafından organize edilen ‘Kadının Fendi’ projesi için Mehmet Turgut’un objektifinin karşısına geçtiler.

BÜTÇE AYRILACAK

Penti Genel Müdürü Sami Kariyo da, kadını iş dünyasının içine daha çok katabilmek, kendi ekonomik özgürlüğüne sahip olan güçlü kadınlar yaratmak için böyle bir projeye imza attıklarını söyledi: “Penti ürünlerinin satışlarından ayıracağımız bir bütçe ile kadınların çalışma hayatında daha çok yer almasını sağlayacak bir iş modeli geliştirmeyi planlıyoruz. Projeyi, bir vakıfla birlikte yürüteceğiz...”

BARIŞ FALAY
    KADINLAR BENİM İÇİN HEP ÇOK ÖZEL OLDU

Benim için kadın-erkek ayrımı diye bir şey yok. Bunun için kadını özel olarak ayrı bir yere koymuyorum. Ben etrafımda her zaman beraber yol alabileceğim insanları tercih ediyorum.

Benim hayatımda kadınlar hep önemli ve özel oldu. Sadece aşkta değil, işte de, hayatın her alanında da; kadınlarla beraber hareket edebileceğimizi, yürüyebileceğimizi düşünüyorum. Kadının fendine de hep yeniliyorum

Empati benim için önemli bir kavram... Medeniyet ilerledikçe insanlar en çok onun eksikliğinden kaybediyorlar. Hepimiz fark etmek, empati kurmak zorundayız
    Yokmuş gibi davranamayız. Günümüz Türkiye’sinde kadınların yaşadığı bazı sorunlar var. Bu sorunların temelinde de, kadınların hayatta tek başına ayaklarının üzerinde durabilme imkanlarının olmaması yatıyor

Kadının çalışma hayatında olması çok önemli. Aksi takdirde hep birilerine bağlı olacaklardır. Kapitalist bir dünyada yaşıyoruz, dünyayı para yönetiyor. Bu gerçeğin farkında olursak; kadın da gücü ele geçirir, dengeler daha sağlıklı ve doğru bir yere ulaşır.

ERTAN SABAN
    KADININ FENDİNE HER GÜN YENİLİYORUM

Bence Türkiye’de kadının yeri iyi değil. Bunun için erkeklerin biraz uğraşması lazım. İşe kadınları anlamak ile başlayabiliriz. Kadınların özgür olmaları için ekonomik alt yapıyı hazırlamak gerek. Ama bunlar adım adım olacaktır.

Kadınların çalışma hayatında yer almaları çok önemli. Kadın dokunuşu olmadan olmaz, çünkü kadınlar erkeklerden daha güçlü. Kadınsız dünya eksik olurdu bence. Ben de kadının fendine her gün yeniliyorum, çünkü yenilmek istiyorum

TAMER KARADAĞLI
    KIZI OLAN ERKEK DEĞİŞİYOR

Türkiye gibi bir ülkede kadınların daha yaygın iş sahibi ve eğitimli olması hayati önem taşıyor. Benim de bir kızım var. Bir erkeğin, kızı olduktan sonra hayata bakışı değişiyor.

Kızımın ileride ekonomik gücünü elinde bulundurması, vatana millete hayırlı biri olması için elimden geleni yapıyorum. ‘Kadının fendi...’ konusuna gelince; ben kadının fendine her zaman yenildim!

OKTAY KAYNARCA
    DÜNYAYI KADINLAR KURTARACAK

Erkeklerin yapabildiği her şeyi kadınlar da yapabiliyor, hem de her alanda daha da başarılılar. Üstelik kadınlar erkeklerden daha dikkatli, titiz, olaylara daha objektif bakıyorlar.

Tribünlere oynamak gibi gelmesin ama bence dünyayı kadınlar kurtaracak. Çünkü her alanda, dokundukları her şeyi düzeltiyor ve iyileştiriyorlar. Savaşları bile kadınlar bitirebilir diye düşünüyorum. Kadınların çalışma hayatında olması çok önemli

ERKAN PETEKKAYA
    ADEM BİLE ELMAYI NASIL YEMİŞ BİLİYORSUNUZ

Toplumumuzdaki birçok sorunun bu tarz kampanyalarla ve eğitim ile çözülebileceğine inanıyorum. Bizim gibi insanların bu tarz kampanyalara destek vermesi, birçok insanın dikkatini çekiyor. Bu nedenle bu, önce bir Türk vatandaşı, sonra da insan olarak benim görevim.

Kadının fendine gelince... Ona yenilmemiş erkek yoktur. Adem bile elmayı nasıl yemiş biliyorsun. Zaten bence büyük şehirlerde maçoluk kalmadı. İnsan insan gibi davranmalı. Sadece kadına değil, çocuğa da, mahallenizdeki insanlara da kaba değil iyi, dürüst ve kibar davranmalısınız

Kadının Fendi Erkekleri Yendi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fe- Erkek İsimleri

Fe- Erkek İsimleri

bereket isimleri bereket anlamına gelen isimler bolluk anlamına gelen isimler şans esşiz kız isimleri Fecri: güneşin doğuşundan önce ufukta beliren kızıllık Feda: birşey uğruna ölme, kurban olma Fedakar: özverili Fedai: toplum yararına canını esirgemeyen Fedayican: canını vermeye hazır, canını verme Fehamettin: büyüklük, ululuk gösteren kişi Fehmi: anlayışlı Fehmi/fehim: anlayışlı,...
  2. kadın % erkek

kadın % erkek

KADIN & ERKEK K: Saatlerce öpüssem bile sıkılmıyorum. Aramizda kuvvetli bir elektrik var E: Ulan saatlerdir öpüsüyoruz daha ikinci safhaya bile geçemedim. K: Yaninmda kendini iyi hissediyor olmali. Benimle uyumak istiyor. E: Nerden geldim buraya yahu. Öylece yatiyoruz. Eve gidip zibarsam. K: Onu iki dakika görmek bile bana mutluluk veriyor. E: Simdi iki dakika için disari çik, giyin....
  3. Kadın=erkek

Kadın=erkek

KADIN=ERKEK Biz KADINLARI hiç sevmedik!... Saçlarını sevdik hele birde sarışınsa daha çok sevdik... Ağızlarını sevdik hele birde şehvetli ve dolgun ise daha çok sevdik... Göğüslerini sevdik... Bacaklarını sevdik hele birde sütun gibiyse bayıldık... Kalçalarını sevdik... Gerçekten güzel vücutlu ve "çıtırsa" daha çok sevdik... Yolda,arabada,televizyonda,internette onlara hep...
  4. erkek%kadın

erkek%kadın

Erkekler avlanmayı buldu,silahı keşfetti Kadın avcılığı buLdu kürkü keşfetti Erkek renkleri buLdu,boyamayı buLdu Kadın boyamayı buLdu,makyajı keşfetti ErkekLer konuşmayı buLdu,sohbeti keşfetti KadınLar sohbeti buldu deikoduyu keşfetti Erkekler tarımı buLdu yemeği keşfetti KadınLar yemeği buLdu,diyeti keşfeti Erkek dostLuğu buLdu,aşkı keşfetti Kadın aşkı buLdu,evliliği keşfetti...
  5. Bir Erkek Bir Kadın Dizisi Yeni Konseptiyle Geliyor: "Evli ve Çocuklu"

Bir Erkek Bir Kadın Dizisi Yeni Konseptiyle Geliyor: "Evli ve Çocuklu"

bir erkek bir kadın, evli ve çocuklu, demet evgar emre karayel Ekranların fenomen komedi dizilerinden Bir Erkek Bir Kadın yepyeni konsepti ve adıyla Fox Tv'de başlıyor: "Evli ve Çocuklu". Başrollerinde Demet Evgar ve Emre Karayel'i izlediğimiz dizi Eylül ayında yeni içeriğiyle izleyicilerine merhaba diyecek. Bando Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği ‘Evli ve Çocuklu’, haftada iki...

Sayfayı Paylaş