Kadının Orasına Burasına Yazı Yazın

Konu, 'Teknik Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

kadının orasına burasına yazı yaz kadının orasına burasına yazı yazın ismini yaz avatar yap süper bişi bayıldım buna tavsiye ederim
    BURDAN:Crusty demons - Tattoo Parlour

2. nisan

nisan Yeni Üye

Cevap: Kadının Orasına Burasına Yazı Yazın
    :) gercekten süper yaaaaaaaa

Kadının Orasına Burasına Yazı Yazın konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yazi özledimmm...

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. yazı yazmak...........

Yağmur yağıyordu şehre, bu yazının ilk kelimesi kağıda düştüğünde… Gökyüzünün karanlığı yırtarak ortalığı aydınlatmasına, yeni bir günün doğmasına iki saat vardı. Pencereden bir süre baktım öylece. O saatte ıssız olan caddenin karşı kaldırımındaki sokak lambasına gözlerimi dikip, kah hırçınca kah hüzün sessizliğinde yağan yağmur damlalarını izlediğimi anımsıyorum. Tam o anlarda kalbime çok...
  3. bir kaç yazı...

Başım açık ya kendimi özgür sandım yıllarca Kulağa hoş gelen boş laflar beni bıktırdı ama yıldırmadı,bunlardan biri "kadın erkeği tamamlar" cümlesi "tamamlar" sözü içimi yakıyor.Kuru fasulye pişirirsiniz,yanında pilav ve hoşaf birde turşu yemeyi tamamlar.Şahsen hoşaf pilav veya turşu yerine geçmek benim hiç hoşuma gitmiyor,hele turşu …Çünki süratle zaten turşu...
  4. Kanlı Yazı

nickini kanla yazmak istersen BURDAN:BloodyFingerMail.com : Leave Your Mark
  5. Duvara Yazı Yaz

duvara yazı yazma ilginç yazı yazma duvara yaz duvar yazısı yaz duvar yazıları Delette all text basın Boşluğa istediğiniz yazıyı yazın:D Delette all text basın http://files.myspace-toys.com/Files/Gens/graffiti/grafgen.swf
  6. Harika Bir Yazı!‏

müthiş yazılar Kadın Olmak!... Bir kadın çocuktur aslında... Çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini ister.Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak sevmeli erkek kadını... Ama hiç bir kadın çocuk muamelesi görmek istemez. Söylediği şeyler çocukça da olsa dinlenilmesini, dikkate alınmasını ister.Yani...
  7. Kayan yazı yazın (İmzalarınız için)

kadının orasına burasına yazı yaz kayan yazı yazma kayan imza imza yaz BURDAN İşte buda örneği istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz..
  8. İki yüzlü yazı :)....

canınız sıkılıyosa yüzünüzde tebbesüm uyandıracağım bi yazıyı sizlere sunuyorm. Alttaki yazıyı önce düz okuyun Sonra da yalnız siyah satırları okuyun Hatun! Bu ne rezalet? Bulaşık yıka- mamışsın daha! Sonra, akşam banyomu yap- mam için su ısıtmamışsın! Ayrıca yemek de hazır değil! İyi bir kadın; beyinin yemek- lerden ne istediğini bilmeden, ne yapa- cağına böyle karar...
  9. Yazın Ekilecek Çiçekler Nelerdir lütfen yazın

Kızlar evimin önünde küçük bir bahçem var ve ben oraya çiçek ekmek istiyorum hem şık görünsün hemde çiçeklerle uğraşırsam belki şu streslerden kurtulurum. Neyse lafı çok fazla uzatmadan sizden yaz mevsiminde ekilecek olan çiçekler hakkında bilgi rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. göğse isim yazma kadın

,
  2. göğse isim yazma

,
  3. gogsune isim yazma oyunu