Kadının Orasına Burasına Yazı Yazın

Konu, 'Teknik Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Sadminin Aşkısı♥ Yetkili Kişi

kadının orasına burasına yazı yaz kadının orasına burasına yazı yazın ismini yaz avatar yap
    süper bişi bayıldım buna tavsiye ederim
    BURDAN:Crusty demons - Tattoo Parlour

2. nisan

nisan New Member

Cevap: Kadının Orasına Burasına Yazı Yazın

:) gercekten süper yaaaaaaaa

Kadının Orasına Burasına Yazı Yazın konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kadının Günlüğü:

Kadının Günlüğü: Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek, cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi, bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor. Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra,...
  2. yazı yazmak...........

[B]Yağmur yağıyordu şehre, bu yazının ilk kelimesi kağıda düştüğünde… Gökyüzünün karanlığı yırtarak ortalığı aydınlatmasına, yeni bir günün doğmasına iki saat vardı. Pencereden bir süre baktım öylece. O saatte ıssız olan caddenin karşı kaldırımındaki sokak lambasına gözlerimi dikip, kah hırçınca kah hüzün sessizliğinde yağan yağmur damlalarını izlediğimi anımsıyorum. Tam o anlarda kalbime...
  3. Kadının Fedâkârlığı:

fedakarlık ile ilgili yazı [B] İslâm hukûkuna göre evli kadın, kocasının evinde bir işçi, kocası bir iş veren değildir(137). Ancak müslüman bir hanımın, iyi geçimin bir gereği olarak, kocasının evinde severek hizmet etmesi ve ev işlerini görmesi, büyük bir fedâkârlık sembolüdür. Bu husûsda kadınların, yapmaları uygun olan hizmetleri yerine getirmekten kaçınmaması, erkeğini memnûn etmeğe...
  4. Kanlı Yazı

nickini kanla yazmak istersen BURDAN:[URL="http://www.bloodyfingermail.com/message.php"]BloodyFingerMail.com : Leave Your Mark[/URL]
  5. Kayan yazı yazın (İmzalarınız için)

kadının orasına burasına yazı yaz kayan yazı yazma kayan imza imza yaz [CENTER][B][I][SIZE=5][COLOR=red][URL="http://wigflip.com/signbot/lj?lang.en"]BURDAN[/URL][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][SIZE=5][COLOR=#ff0000]İşte buda örneği istediğiniz [/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=5][COLOR=#ff0000]yazıyı yazabilirsiniz..[/COLOR][/SIZE][/I][/B]...

Sayfayı Paylaş