Kadının Orasına Burasına Yazı Yazın

Konu, 'Teknik Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Kayıt: 25 Temmuz 2007

kadının orasına burasına yazı yaz kadının orasına burasına yazı yazın ismini yaz avatar yap süper bişi bayıldım buna tavsiye ederim
    BURDAN:Crusty demons - Tattoo Parlour

2. nisan

nisan Yeni Üye Kayıt: 5 Ocak 2008

Cevap: Kadının Orasına Burasına Yazı Yazın
    :) gercekten süper yaaaaaaaa
Kadının Orasına Burasına Yazı Yazın konusuna benzer içeriklerimiz
  1. .” buraya onun adını yaz

…..” BURAYA ONUN ADINI YAZ Kimin mi? Hani o, seni en çok üzenin, en kızdıranın adını.. Eşin belki..Belki de annen-baban.. Ya da kardeşin, komşun, en iyi arkadaşın.. Artık, seni inciten ve de “kıymetlin” her kimse, işte onun.. Yaz adını buraya; “. . . . .” ve ekle; “. . . . .” Öldü! Yok artık! Ne bir daha bu eve gelecek, ne telefon edecek, ne de bir daha karşılaşacağım...
  2. "..." Buraya onun adını yaz!!!

Kimin mi? Hani o, seni en çok üzenin, en kızdıranın adını.. Eşin belki..Belki de annen-baban.. Ya da kardeşin, komşun, en iyi arkadaşın.. Artık, seni inciten ve de "kıymetlin" her kimse, işte onun.. Yaz adını buraya; ". . . . ." ve ekle; ". . . . ." Öldü! Yok artık! Ne bir daha bu eve gelecek, ne telefon edecek, ne de bir daha karşılaşacağım onunla!...
  3. Buraya Onun Adını Yaz!

Kimin mi? Hani o, seni en çok üzenin, en kızdıranın adını.. Eşin belki..Belki de annen-baban.. Ya da kardeşin, komşun, en iyi arkadaşın.. Artık, seni inciten ve de "kıymetlin" her kimse, işte onun.. Yaz adını buraya; ". . . . ." ve ekle; ". . . . ." Öldü! Yok artık! Ne bir daha bu eve gelecek, ne telefon edecek, ne de bir daha karşılaşacağım...
  4. Havanın Nem Oranı Nedir yazın lütfen

Arkadaşlar hepinize kocaman bir selam veriyor ve Havanın Nem Oranı Nedir diye sorumu soruyorum Havanın Nem Oranı Nedir biliyorsanız lütfen Havanın Nem Oranı Nedir yazın bana

Sayfayı Paylaş