gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

kadının rahminden 8 aylık erkek bebeği alınarak kaçırıldı.

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Kolombiya'da, ilaçla uyutulan hamile kadının rahminden 8 aylık erkek bebeği alınarak kaçırıldı. Polis yetkilileri, Angela Cartagena'nın, başkent Bogota'nın 70 kilometre güneybatısında, Girardot kentindeki bir sağlık kliniğinden çıkarken ilaçla uyutulduğunu belirttiler. Kadının, daha sonra çevredeki bir eve getirildiğini ifade eden yetkililer, suç ortaklarının yardımıyla mutfak bıçağı kullanılarak, kadının rahminden bebeğini çıkaran bebek hırsızının, bebeği alarak kaçtığını kaydettiler.

Kadın bebek hırsızının yakalandığını duyuran polis yetkilileri, bebek ile annesinin, tüm yaşananlara rağmen hayatta kalmayı başardığını söylediler.

Ölüme terk edilen kadının, emekleyerek evden çıktığı ve aşırı kan kaybetmesine karşın, çevreden yardıma gelenler tarafından hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

Cartagena, tedavi gördüğü hastanede, yerel bir televizyon kanalına olayı anlatırken, ''Göbeğimi hissetmeye başladığımdan boş olduğunu farkettim. Bebek durmadan ağlıyordu. Sonunda bebek hırsızı kadın, her tarafını sardığı bebeğimi alarak evden çıktı'' dedi.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kadının rahminden 8 aylık erkek bebeği alınarak kaçırıldı.
    Vay be, artık daha neler duyacağız... İnanılır gibi değil gerçekten...

3. hüzünbaz

hüzünbaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yuh artık yaaaa

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Allah onların belasını versin...nasıl bir vahşet bu böyle nasıl acımamışlar vijdansızlar...yazık yaaa çok üzüldümm:(

5. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ALLAH cezalarını versin böyle insanlık olmaz olsun bu nasıl vicdan böyle esefle kınıyorum[​IMG]

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

ay allahım ne kötüü ve korkunç bişey ..kanım dondu budamı olacakmış..yuh yani:(

7. Bez Bebek

Bez Bebek Forum Okuru

inanamıyorum ya bu insanlara artık allah nasıl biliyosa öyle yapsın bu insanları

8. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

aman yarabbim ya bu insanlık nereye gidiyor böyle insanlar paranın ve bencilliklerinin esirii olmuşlar resmen ya yazık emeğine sağlık canım

9. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

dünyanın çivisi çıkmış bunlar insan değil

10. oya

oya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

insan olamazlar ya bu canilere aynısı yapılsa ne hisedebileceklerini biliyorlarmı acaba:n028:

11. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

allah bu zihniyetteki insanların belasını versin hiç mi acımamışlar vicdansılar
    allah hepimizi korusun insanlar sokağa çıkmaya korkuyor artık

kadının rahminden 8 aylık erkek bebeği alınarak kaçırıldı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. birikmiş bakkal borçlarına karşılık 8 aylık bebeklerini verdiler

birikmiş bakkal borçlarına karşılık 8 aylık bebeklerini verdiler

Birikmiş kira ve bakkal borcu bir aileyi inanılmaz bir karara itti. Aile şimdi pişman ama karşı taraf vermeye niyetli değil. Denizli'de bir aile, birikmiş kira ve bakkal borçlarını ödemek için 8 aylık bebeklerini para karşılığı evlatlık verdi. Zaman'dan Resul Cengiz'in haberine göre İrem bebeği 1.500 YTL karşılığında başka bir aileye veren Armağan-Saadet Göker çifti, pişman olup çocuğu...
  2. 8 aylık hamile kadının sınavda doğum sancısı tuttu

8 aylık hamile kadının sınavda doğum sancısı tuttu

Sınavı sırasında doğum sancısı tutunca hastaneye kaldırılan 8 aylık hamile kadının durumunun iyi olduğu bildirildi. Manisa'da, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bütünleme sınavı sırasında doğum sancısı tutunca hastaneye kaldırılan 8 aylık hamile kadının durumunun iyi olduğu bildirildi. Sınavda sancılanarak 112 Acil Yardım ekibinin ambulansıyla Celal Bayar Üniversitesi Tıp...
  3. 8 bebek doguran kadın

8 bebek doguran kadın

doğuran kadın 8 bebek doğuran kadın video kadınlar oyunları 8 video Ya böyle bişey nasıl olur nasıl 8 tane çoçuga hamile kalabiliyor pes dedim dogrusu bide kadının karnı nasıl olmuş ya aklım karıştı :S hadi anlarım ikiz yada 3 tane bebiş taşımayı ama nasıl 8 olur :hıms: Siz nasıl karşıladınız böyle bi haberi arkadaşlar ???
  4. 8 aylık bebeğe sarımsak verilirmi

8 aylık bebeğe sarımsak verilirmi

merhaba kıslar benim 8 aylık oğluşum var ve ek gıdaya başladık ama oğlum yemek yemede zorluk gösteriyo bana ağzını kiltliyo ve açmıyo bugün sarımsaklı yoğurtlu bakla yedirdim ve bayıldı ona sarımsaklı acaba bi zarar edermiki doğal antibiyotik derler ama bebeklerde sorun olurmu die sizlere danışmak istedim yoksa veriyim mi sizce
  5. 8 aylık hamile kadının cinayet davasında şok ifadeler

8 aylık hamile kadının cinayet davasında şok ifadeler

Milliyet'te yer alan habere göre tanık olarak dinlenen, olay günü Burcu Çapar'a acilde müdahale eden Dr. Ülkün Ünlü Uysal, kafasındaki darp izlerinin yumrukla olabilecek izler olmadığını, sert bir cisimle gerçekleşebileceğini, tecrübesine göre ise yüzündeki darp ve kafasındaki izlerin bir otomobilden düşme veya düşürülme neticesinde oluşamayacağını söyledi. Manisa 1'inci Ağır Ceza...

Sayfayı Paylaş