gebe
  1. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43

Kadının vazgecılmez arzularından bırıde abıye tutkusu

Konu, 'Moda Güncel' kısmında gülfem_MG tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG]Aynaya Baktığımda Göremiyorum Artık Kendimi !
    Çok Değiştim Artık..
    Aynadaki Çocuk Çok Asık Suratlı..Ve GüLmüyor GözLeri..
    BakışLarıda Pek Bi Acı gibi...Benzetemiyorum Kendime...
    Ya Ben Gerçekleri Görüyorum, Yada Aynalar Sahte
    '!

2. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    En altakıne bıttımmmmmm yemek ıstyrm ya onu cok guzel bır elbıse

Kadının vazgecılmez arzularından bırıde abıye tutkusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arzuya kavuşmak

Arzuya kavuşmak

Rüyada arzu edilen seye kavusmak, çok ilme ve Allah (C.C.)'a ulastiran yola veya helal malla riziklanmaya isaret eder. Rüyayi gören bekarsa, evlenir. Fayda ve kazanç saglar.
  2. Abıye modellerı

Abıye modellerı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kadınların vazgeçilmez tutkusu ayakkabı

Kadınların vazgeçilmez tutkusu ayakkabı

Kadınların vazgeçilmez tutkusu ayakkabı Her geçen gün yeni ve ilginç modellerin üretilmesine rağmen, kadınlar, hala sivri burunlu ayakkabıları tercih ediyor. İki sezon boyunca vitrinleri süsleyen sivri burun ayakkabılar, gelecek yıl da egemenliğini sürdüreceğe benziyor. Dar ve uzun etek modasına paralel olarak yine sivri burun ayakkabılar revaçta. Klasik ve şık ayakkabı giymeyi...
  4. Pinar Arkun - Ayakkabi tutkusu olan her Kadin icin..

Pinar Arkun - Ayakkabi tutkusu olan her Kadin icin..

pınar arkun ayakkabı Gelin Ayakkabisi, Topuklu Ayakkabi, özel gelin ayakkabıları, Pinar Arkun, Gelin Ayakkabi Tasarimi, özel tasarim "..2004 yılında Dokuz Eylül Üniv. GSF. Tekstil bölümü Moda Aksesuar Programı’ndan mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşerek endüstriyel tasarım alanında çalışmaya başladım. 5 sene boyunca çeşitli şirketlerde çalıştıktan sonra 2009 Nisan ayında...

Sayfayı Paylaş