gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kadının Yaşı Nasıl Tahmin Edilir?

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hatunun yaşı nasıl tahmin edilir? Kadın ve yaş hassasiyet isteyen bir konudur.
    Tıpkı ağaçlar gibi kadınların da yaşını tahmin etmek zordur. Tabi kadını ortadan ikiye kesip içindeki halkaları sayarak yaşını bulabilirsiniz ama ortalık kan revan içinde kalır. Halıyı batırmadan da bir kadının yaşını tahmin etmeniz mümkündür. Öncelikle ellerine bakın. Her gün üç ton krem, fondoten, pudra, nemlendirici vs. sürmekten ve geçirdiği estetik operasyonlardan sonra yüzüne bakınca yaşını tahmin edememeniz doğaldır ama elleri gerçeği gizleyemez. Ellerinin üst kısımında çok kırışıklık varsa en az 45... Söylediğinden daha genç olduğunu düşünüyorsanız, makyajına dikkat edin. Ağır makyaj kadının yaşını büyütür.

Yaş tahmin oyunu

Bir başk alternatif de elinizde hesap makinesiyle güzel bir kıza sırnaşıp, yaşını tahmin edebileceğinizi söylemektir. Hesap makinesine kıza verin ve yaşını yazmasını söyleyin. Sonra yaşını 7 ile çarpsın ve çıkan sonucu bu kez 1443 ile çarpsın. Sonra makineyi siz alın ve sonucuna bakın. Sürpriz! Makinede kızın yaşını üç kez yanyana göreceksiniz.

Unutmadan...

Hata yapmak bazen faydalı olabilir. Bir kadına yaşını sorduğunuzda, sizin tahminizi istiyorsa kesinlikle 25 deyin. 25 mükemmel yaştır. Eğer daha gençse, olgun göründüğünü düşünüp mutlu olacaktır. Daha yaşlıysa, kesinlikle o gece sizinle beraber olacak.

Kadının Yaşı Nasıl Tahmin Edilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın Sığınma Evi Nasıl Müracaat Edilir

Kadın Sığınma Evi Nasıl Müracaat Edilir

Kadın Sığınma Evi Nasıl Müracaat Edilir KIzlar Kadın Sığınma Evi Nasıl Müracaat Edilir bu konuda lütfen bilgi verin bana
  2. Sivilceler nasıl yok edilir

Sivilceler nasıl yok edilir

Sivilceler nasıl yok edilir ? Bıktım bıktım bu sivilcelerden ne olur bana da yardım edin Sivilceler nasıl yok edilir :S
  3. Utangaçlık Nasıl Alt Edilir?

Utangaçlık Nasıl Alt Edilir?

Düşüncelerinin farkına var Eğer sosyal ortamlarda geri çekiliyorsan, bunun düşünsel bir alt yapısı olduğunu unutma. Zihninden geçen düşüncelerin farkına varmakla işe başla. Neden o yerde bulunmak istemiyorsun? Konuşmaktan çekinme Yeni bir ortama girmenin senin için ne kadar zor olduğunu sesli bir şekilde anlat, sen de olayın farkına iyice var. Yanındaki arkadaşın sosyal ve her ortama uyum...
  4. Tahmini Doğum Tarihi Nasıl Hesaplanır?

Tahmini Doğum Tarihi Nasıl Hesaplanır?

ne zaman doğum yapıcam,tahmini doğum haftam,doğum tarihi nasıl hesaplanıyor,doğum tarihi hesaplama hakkında bilgiler Normal gebelik süresi son adetin başladığı tarihten itibaren 40 haftadır. Tahmini doğum tarihi son adetin başladığı tarihe 7 gün eklenip 3 ay geriye gidilerek pratik bir şekilde hesaplanabilir. Burada tahmini doğum tarihi denilen doğumun olabileceği son tarihtir. Doğumların...
  5. Fibromiyalji Nasıl Teşhis Edilir?

Fibromiyalji Nasıl Teşhis Edilir?

Depresyon, kaygı ve uyku bozukluklarının fibromiyalji ile bağlantısı olabileceği görülmüştür. Daha çok orta yaştaki kadınlarda rastlanmakla birlikte fibromiyalji kadın, erkek, her yaştaki insanı etkileyebilir. Fibromiyaljiye tam olarak neyin sebep olduğu hala bilinmemektedir. Bununla birlikte stres, kasların zorlanması ya da örneğin bir burkulma, fibromiyalji belirtilerini kötüleştirebilir....

Sayfayı Paylaş