gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kadınlar 14 Şubat'ta Şiddete Hayır Demek İçin Dans Edecek!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şiddete hayır dansı, 14 şubat şiddete hayır, 14 şubat kadına şiddete hayır dansı
    Sevgili melekler, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde dünyaya eş zamanlı olarak tüm kadınlar, Kadına Şiddete Hayır demek ve dikkat çekmek için dans edecekler. Beşiktaş Barbaros Meydanı'nda dünyayla eş zamanlı olarak yapılacak bu etkinlikte yer almak isteyenler için belediye ücretsiz dans dersi verecek.

kadına-şiddete-hayır.jpg

Kadınlar 14 Şubat'ta Şiddete Hayır Demek İçin Dans Edecek! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin UNUTULMAYAN 14 ŞUBAT'LARI

Ünlülerin UNUTULMAYAN 14 ŞUBAT'LARI

SEVGİLİLER GÜNÜ MAGAZİN DÜNYASININ ÜNLÜ İSİMLERİ İÇİN FARKLI ŞEYLER İFADE EDİYOR.. Ebru Şallı Harun bana şiir yazdı Eşimin, Beren’in dünyaya geldiği yıl yaptığı sürpriz benim için çok güzel ve özel bir andı. Üçümüz birlikte Paris’e gittik. Baş başa geçirdiğimiz güzel bir sevgililer günü oldu ama ilk kez bebeğimizle geçirdiğimiz için çok duygusaldı. Harun bana sürpriz yapmayı çok seviyor....
  2. 14 Şubat'ta nişan var!

14 Şubat'ta nişan var!

Gökhan Özen ile CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in kızı Selen Sevigen evlilik kararı aldı. Magazin camiasının konuştuğu aşk evlilik yolunda! Pop müziğin sevilen isimlerinden Gökhan Özen ile CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in televizyoncu kızı Selen Sevigen'in aşkı geçen hafta magazin âlemine bomba gibi düşmüştü. Bir arkadaş toplantısında tanışan ve...
  3. Ünlü Kadınlarımızdan "Şiddete Hayır" Resimleri

Ünlü Kadınlarımızdan "Şiddete Hayır" Resimleri

Bu konu; Ünlü Kadınlarımızdan "Şiddete Hayır" Resimleri haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sinema ve televizyon dünyamızın ünlü kadınları "Kadına Şiddete Hayır!" demek için objektif karşısına geçtiler. Eşleri ya da sevgilileri tarafından şiddete maruz kalarak ölen ve yaralanan kadınlara dikkat çekmek için, Kadınlar Günü kapsamında poz veren ünlü...
  4. Ünlülerden "Kadına Şiddete Hayır" Pozları!

Ünlülerden "Kadına Şiddete Hayır" Pozları!

kadına şiddete hayır, kadına şiddete hayır resimleri, kadına şiddete hayır 2014 Sevgili melekler, kadına yapılan şiddeti kınamak ve dikkat çekmek adına ünlü isimler objektiflere poz verdiler. “ALO 183” hattının bilinirliğini artırmak için yapımcılığını ve sanat yönetmenliğini Selçuk Kaya’nın üstlendiği projede 33 ünlü isim, fotoğraf sanatçısı Eren Yiğit’in objektifinin önüne geçti....
  5. Kadına Şiddete Hayır Slogan Resimleri

Kadına Şiddete Hayır Slogan Resimleri

Son zamanlar da kadına yapılan şiddet, taciz ve dilimin söylemeye bile varmadığı ne yazık ki cinayet olayları oldukça artış gösterdi. Kadınlar ve genç kızlara yönelik bu olumsuz davranışlar karşısın da artık birlik olmamız gerekiyor. Asla "benim başıma gelmez" diye düşünmeyin...Bazen olayın ve şiddetin ne zaman ve nerede geleceğini bile kestiremessiniz. Ülkemiz de yaşanan son...

Sayfayı Paylaş