gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

kadınlar baraj kurarsa

Konu, 'Komik Resimler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

[​IMG] alıntı

kadınlar baraj kurarsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fareler forum kurarsa

fareler forum kurarsa

Anketler Ve Yarışmalar - Geleneksel Peynir avatari Yarismasi - Forumun en güzel erkek faresini seciyoruz - Forumun en güzel dişi faresini seciyoruz - Anket: Sizce en tehlikeli kedi hangisidir? a)ev kedisi b)sokak kedisi c)Ben kedilerden asla korkmam. Eğitim - Kedilerden nasil korunulur ücretsiz egitim - 2 ay da ana diliniz gibi kedice konusmak isteyenler icin - Yurtdışında ki...
  2. Baraj

Baraj

Baraj rüyada, biriken, toplanan parayı temsil eder. Kişi dolu bir baraj görürse zamanla çok para sahibi olacak demektir.Baraj görmek para harcanmasi ile ilgili bir rüyadir. Rüyanizda bir baraji gezdiginizi görmek, paralarinizi bos ve faydasiz islerde harcadiginiza delalet eder. Bu bakimdan daha temkinli ve iktisatli hareket etmeniz gerekmektedir.
  3. bende hayal kurarım yaa :(

bende hayal kurarım yaa :(

1_ eşimle ömür boyu bir huzurlu saygılı bir hayat 2_ etrafımdakilerin sağlıklı bir hatının olması 3_ bir hayırlı evladımın olması 4_ evlat edinmek istiyoruz eşimle biz(inşallah) 5_ bir işletmemin olması(turizm eğitimi aldım yabana gitmesin diploma) 6_ ve kimse kimseyi kırmasın istiyorum.... allah herkesin dileğini kabul etsin inşallah:melek:
  4. baraj

baraj

türkiyedeki yüzölçümü bakımından ve yükseklik bakımından en büyükleri

Sayfayı Paylaş