gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Kadınlar Çok Ağlarlar.

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

ağlamak Biz kadınlar erkeklere oranla daha çok ağlarız. Duygusal yaklaşırız herşeye, bunun sonucunda da gözyaşı dökebiliriz. 3 kadın arasında yapılan bir araştırmaya göre, biz bayanlar hayatımızın 16 ayını sadece ağlayarak geçiriyormuşuz.En önemli neden ise ilişkilerin bitmesi..
    Bu ağlama süreci yaş farklılıklarına göre biraz daha değişiyor.

Örneğin, 1 yaşındayken ortalama 3 saat ağlıyorlar. Bunun nedeni ise açlık ve eğlenmek istemek. 3 yaşına kadar ise bu süre 2 saate düşüyor ve genellike azarlandıkları ve düştükleri için ağlıyorlar.

Ergenlik döneminde yani 19-20 yaşına kadar ise haftada yaklaşık 2 saat 15 dakika ağlıyorlar. Bunun en büyük nedeni ise salgıladıkları hormonlar, arkadaşları ve ailesi ile yapılan tartışmalar ve dışarı çıkma yasağı yüzünden ağlıyorlar.

19-25 yaş arası ise göz yaşı döktükleri süre fazla değişiklik göstermiyor ve haftada ortalama 2 saatlerini ağlayarak geçiriyorlar. Bu dönemde kadınlar en çok duygusal filmlere ve ilişkilerinin bitmesine üzülüyor. Özellikle, uzun süreli ilişkilerin bitmesi, kadınları en çok ağlatan olaylardan biri.

Son olarak 25 yaşından sonra ise duygusal sorunlar, kötü haberler duymak, sevdiği erkeği kaybetmek ve duygusal filmler, kadınları ağlatan en önemli nedenler arasında gösteriliyor.

Bazen erkeklere duygusal görünmeyen olaylar bizim içimizi acıtacak boyutlarda olabiliyor. Ağlamak ne kadar tam bir çözüm olmasa da, içimizi rahatlamamızı sağlayan bir etken oluyor içinden güçlükle çıktığımız durumlarda..

Kadınlar Çok Ağlarlar. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Romatizma kadınlarda daha çok

Romatizma kadınlarda daha çok

Türkiye'de yetişkinlerin yüzde 20'sini etkileyen romatizmal hastalıkların, iltihaplı romatizma türünün, kadınlarda erkeklere oranla 2 kat daha fazla görüldüğü bildirildi. Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Tosun, romatizmal hastalıkların kas-iskelet sistemini etkileyen ve her 7 kişiden 1'inde görülen...
  2. Kadınlar Neden Çok Konuşur

Kadınlar Neden Çok Konuşur

kadınlar neden çok konuşur kadinlar neden cok konusur kadınların çok konuşması ile ilgili sözler Konuşma faaliyeti sol beyinde gerçekleşiyor. Erkeklerin sol beyni kadınlara göre daha az geliştiği için konuşma konusunda iyi değiller. Erkekler çoğunlukla kafalarının içinde konuşuyor, çünkü kadınların iletişim kurma konusundaki sözel yeteneklerine sahip değiller. Gün sonunda erkeğin işten...
  3. Kadınlara çok özel öneriler...

Kadınlara çok özel öneriler...

Kadın olmak özeldir...Kimi kez arkadaşınızla bile paylaşamayacağınız sıkıntılarınız olabilir. Günlük yaşama ait şu pratik bilgiler yaşamınızı kolaylaştıracak. .Asla çok gerekmedikçe tampon kullanmayınız ve gerekiyorsa da 2-3 satten fazla vajinada tutmayınız. .Denize ve havuza girerken tampon koyabilirsiniz ve de koymanızı öneririz, ama 2-3 saati aşmamaya dikkat ediniz. .Kokulu petler...
  4. Boyunları çok uzun kadınlar

Boyunları çok uzun kadınlar

en uzun kadınlar boyunlarına halka takan kadınlar uzun kısa erkekler boynu Buda bir çeşit zulüm kesinlikle küçükken başlanıyor takmaya ve devamı bitmiyor ne saçma bunların inançları ya Kuzey Tayland’daki Padaung kabilesinin kadınları, dünyanın en uzun boynuna sahip olma rekorunu ellerinde bulunduruyor. Kabile geleneklerine uygun olarak kızlar, ergenlik çağına ulaşmadan önce...
  5. Kadınlar neden çok konuşur?:)

Kadınlar neden çok konuşur?:)

Böyle bir konu açılmışmıydı bilmiyorum ama merak ettim gerci araştırdım ama sizin fikirlerinizi almak istiyorum acaba kadınlar neden erkeklerden fazla konuşur hatta bazı zamanlar erkekleri artık yoldan çıkarır :D:D Gerçi ben sessiz bir bayanım ama yeri geldiğinde ben de cok konuşurum yani hahaha hadi bakalım melişler bekliyorum topiğe sizde paylaşın fikirlerinizi bu kadınların derdi neymiş...

Sayfayı Paylaş