gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kadınlar elma, erkekler şarap

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Melekler okurken çok etkilendim.Gerçektende harika bir yazı.O kadar doğru sözler var ki okuyunca bana hak vereceksiniz:)Son cümlelere dikkat:ehi: [​IMG]
    Kadınlar ağaçtaki elma gibidir.
    En iyileri en üst dallarda bulunur.
    Erkeklerin coğu düşüp incinmekten korktukları için üst dallara uzanmak istemezler.
    Onun yerine yere düşmüş çürükleri toplarlar çünkü onları elde etmek daha kolaydır.
    Yukarıdaki elmalar ise kendilerinde ararlar suçu ve sorarlar kendilerine 'Nerede hata yapıyorum' diye.
    Aslında gerçekten hatasız ve muhteşemlerdir.
    Sadece doğru erkeğin ortaya çıkıp cesaretini ve yüreğini toparlayıp o üst dallara ulaşmasıdır bütün olay.
    Lütfen bu gerceği iyi elma olan bütün kadınlarla paylaşın.
    Dalından toplanmış olsalar bile...

Erkekler ise ...
    iyi birer şarap gibidir.
    Koruk olarak başlarlar, mayhoş ve tatsız...
    Kadınlar tarafından canları çıkana kadar çiğnendikten sonra ancak bir yemeğin yanında gidecek kadar tatlanırlar...

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    vawww süper yazıymış çok beğendm saol tatlım

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok dogru bir yazi.

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Erkeklerinkine bak koptum yaa:D:D :zuha:

Kadınlar elma, erkekler şarap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar ağaçtaki elmaya benzer

Kadınlar ağaçtaki elmaya benzer

kadınlar elmaya benzer Kadınlar ağaçlardaki elmalara benzer. En iyisi ağacın en üstündekidir. Birçok erkek bu iyi olanlara erişmeyi istemezler düşmekten ve yaralanmaktan korkarlar. Onun yerine yerdeki çürük elmaları alırlar ki onlar iyi değildir ama kolaydır. Böylece tepedeki elmalar kendilerinde yanlış bir şeyin olduğunu sanırlar. Onlar doğru adam gelene kadar yalnızca beklemelidir ki O ,...
  2. Elma ve Şarap

Elma ve Şarap

meıek Kadınlar ve erkekler ile ilgili güzel bir saptama arkadaşlarım. Okuyalım :) ELMA VE ŞARAP Kadınlar ağaçtaki elma gibidir. En iyileri en üst dallarda bulunur. Erkeklerin coğu düşüp incinmekten korktukları için üst dallara uzanmak istemezler. Onun yerine yere düşmüş çürükleri toplarlar çünkü onları elde etmek daha kolaydır. Yukarıdaki elmalar ise kendilerinde ararlar suçu ve sorarlar...
  3. elma olan bütün kadınlara sevgilerle :))

elma olan bütün kadınlara sevgilerle :))

ELMA VE ŞARAP Kadınlar ağaçtaki elma gibidir.En iyileri en üst dallarda bulunur.Erkeklerin coğu düşüp incinmekten korktukları için üst dallara uzanmak istemezler.Onun yerine yere düşmüş çürükleri toplarlar çünkü onları elde etmek daha kolaydır.Yukarıdaki elmalar ise kendilerinde ararlar suçu ve sorarlar kendilerine 'Nerede hata yapıyorum'diye.Aslında gerçekten hatasız ve muhteşemlerdir.Sadece...
  4. Kadınlar hangi erkeklerden hoşlanmıyor?

Kadınlar hangi erkeklerden hoşlanmıyor?

kadınlar, erkekler, kadınların hoşlandığı erkekler, kadınların hoşlanmadığı erkekler hakkında detaylı bilgiler Kızlar hiçbirimiz kendisine bakmayan, temiz bakımlı görünmeyen erkeklerden hoşlanmayız yapılan araştırmalarda bunu gösteriyor...Yapılan araştırma ve anket sonuçlarına göre, çoğu kadın, temiz ve bakımlı erkek seviyor... Tanışma aşamasında fark edilemeyen önemli ayrıntılar, daha...

Sayfayı Paylaş