gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Kadınlar en çok neye düşkünler

Konu, 'Kadınca' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

İngiltere’de bir derginin yaptığı araştırma, ülkede orta gelir düzeyindeki kadınların büyük bölümünün ayakkabı tutkusunun “İmelda Marcos sendromu” olarak adlandırılabilecek bir noktaya geldiğini ortaya koydu.Woman&Home dergisinin araştırma sonuçlarına göre, 40 yaşın üzerindeki her 20 kadından birinin 100 çiftin üzerinde ayakkabısı bulunuyor. Kadının en iyi dostunun “pırlantalar” olduğuna dair inancın bu araştırma sonuçlarıyla yıkıldığını belirten araştırmacılar, kadının asıl düşkünlüğünün ayakkabı olduğunu, çarşıya çıkan kadınların en çok ayakkabı vitrinlerinin önünde zaman geçirdiğini bildirdi.

40 yaşın üzerindeki orta gelir grubundan kadınların büyük bölümünün en az 19 çift ayakkabısının bulunduğuna işaret eden araştırmacılar, kadınların yüzde 5’inin ise 100 çiftten fazla ayakkabısı olduğunu belirtti.

1500 kadının ayakkabı koleksiyonu ve ayakkabı alışverişiyle ilgili tavrının mercek altına alındığı araştırmada, kadınların her yeni çift ayakkabıyı satın aldıktan sonra “suçluluk duyduğunu” da bildirdi.

Bu arada 40 yaşın üzerindeki kadınların yüzde 65’inin kendilerini, yüksek topuklu ayakkabılarla olduklarından daha genç hissettiklerine de dikkat çeken araştırmacılar, kadınların yüzde 40’ının ayakkabı almayı her türlü alışverişten daha çekici bulduğuna işaret etti. Buna karşılık kadınların yüzde 20’sinin mücevher, yüzde 17’sinin ise ünlü modacıların tasarladığı çantaları almayı tercih ettiği ortaya çıktı.

2. rainbow

rainbow Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kadınlar en çok neye düşkünler
    pırlanta alamayan kadınlar ayakkabı almayı tercih etmişler sanırım :))

Kadınlar en çok neye düşkünler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar hayattan en çok neyi ister?

Kadınlar hayattan en çok neyi ister?

İkbal Gürpınar kadınların hayattan istediği 3 şeyi yazdı... İşte yazara göre kadınların hayattan istediği 3 şey... İkbal Gürpınar'ın köşe yazısı İkbal Gürpınar kadınların hayattan istediği 3 şeyi yazdı... "Harun Reşit savaşta esir aldığı düşman Generale : -Hayatını bağışlarım ama bir şartım var, der. 'Kadınlar hayatta en çok ne ister?' budur bilmek istediğim... Bu sorunun...
  2. Kadınlar internette en çok neleri satın alıyorlar?

Kadınlar internette en çok neleri satın alıyorlar?

internetten ne satılır internette ne satılır internette satabilirim satabilirim internetten Çoğu kadınlar gerek üşengeçlikten gerek vakitlerinin olmamasından dolayı internetten alışveriş yapmakta..Ben şahsen biraz çekimser kalıyorum bu konuda çünkü satın alacağım ürünü ben sadece gözlerimle değil her şekilde yakından incelemeliyim ve o anda eğer denenecek bir ürünse üstüme takıp yakışıp...
  3. Kadınlar en çok neye zaman harcıyorlar?

Kadınlar en çok neye zaman harcıyorlar?

Sizleri bilmem ama ben saçlarıma harcıyorum:):)Eşim sinir oluyor.Bırak şu saçınla uğraşmayı diyor:):)Ama dediğiyle kalıyor dinlermiyim onu.Ben kadınım yaa o akdarda olsun canım:):)Buyrunuz sevgili meleklerim... Zor bir karar sürecine tabi ki... Erkekler her ne kadar bu sürece anlam veremeselerde! İngiltere'de yapılan bir araştırma, kadınların, yaşamlarının yaklaşık bir yılını ne...
  4. Kadınlar Eşlerinden En Çok Ne Gizler

Kadınlar Eşlerinden En Çok Ne Gizler

kadınlar,erkekler,kadın erkek tartışmaları,kadınlar neler gizler,kadın neden yalan söyler,eşlerden gizlenenler, biz kadınları anlamak çok güçtür anımız anımızı tutmaz peki biz kadınlar eşlerimizden neler gizleriz hadi hep beraber öğrenelim meleklerim :D:D İşte farklı düşünüp farklı söyledikleri durumlar… 1. Kadınlar hemen hemen herşeyi, ayakkabı, etek, eczaneden ilaçları bile...
  5. Kumral Kadınlara En Çok Yakışan Renkler Nelerdir??

Kumral Kadınlara En Çok Yakışan Renkler Nelerdir??

Kumral Kadınlara Yakışan Renkler Kumrallara Hangi Renkler Yakışır Benim gibi kumralsanız bu konum sizi çok ilgilendirecek...Kumral bir bayansanız size bu yeni sezonda hangi renklerin yakışacağını önerilerle sunuyoruz..Yeni sezonun ilk ve en gözde hanımı olmaya varmısınız?İşte kumral bayanlar size yakışan renklerle ilgili hem öneriler hemde bunları resimlerle bütünleştirip sizlere...

Sayfayı Paylaş