gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

kadınlar erkekler

Konu, 'Karikatürler' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: kadınlar erkekler
    ayy canım çok hoştu valla:hhh:

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

:puha:
    emegine saglik

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

yazık herkes kendını hıssettıgı gıbı goruyor:D:D:D:D:D:D:D:D

5. sorgu

sorgu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    süper bu abla yaww ve çok doğru.:):)

kadınlar erkekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar erkekleri niye sever

kadınlar erkekleri niye sever

çünkü.......................... 1.Omuzları ergonomiktir. 2.Ne kadar gereksiz detaylar içerirse içersin, anlattığımız her şeyi dinlerler. 3.İltifat edip güzel ve akıllı hissetmemizi sağlarlar. 4.Peşimizden koşturup özgüvenimizi arttırırlar. 5.Traş olduklarında yanakları yumuşacık olur. 6.Hesabı ödemek için istekli olurlar. 7.Büyüyünce bize bakma hayalleri kurarlar. 8.Çiçek alırlar....
  2. Erkekler kadınları neden dinlemiyor

Erkekler kadınları neden dinlemiyor

Kadınlar bir şey anlatırken laflar erkeğin bir kulağından girip diğerinden çıkar.. Acaba kadın sesi ile erkek kulağı arasında bir tonal fark mı var? Ya da frekanslar tutmaz da erkek kadının dediğini anlamaz mı? Sevgiliniz durmadan 'neden beni hiç dinlemiyorsun? ' gibi laflar ediyorsa bu konuyu değerlendirme zamanı gelmiş demektir.. Gectiğimiz yıl İngiltere'deki Sheffield Üniversitesi...
  3. Erkekler Kadınlara Neden Bağlanır.

Erkekler Kadınlara Neden Bağlanır.

İlişkilerde çoğu zamanlar iletişimde kopukluklar yaşanır.Anlamak ve anlatmakta gittikçe zorlaşır,bu yüzden istenmeyen sebebler ortaya çıkar.Öncelikle karşı tarafı anlamaya çalışmak gerekir.Doğru adımlar atılarak ihtiyacınız olan sevgiyi kazanabilirsiniz. Erkeğiniz sizi neden sevmeli ve neden bağlanmalı? Sevgisini göstermiyorsa şüpheler oluşur. Bir çok kişiye sorulsa “beni sevse anlardım”...
  4. Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Çenesi hiç kapanmayan biz kadınlar ne de çok sır saklarmışız şaştım da kaldım vallahi :)) Bayanların bazı alışkanlıkları o derece muamma ki bazen kendilerine bile bunu niçin yaptıklarını açıklayamıyorlar. Erkeklerin Bayanların anlamamalarına şaşmamalı, evet bazen erkek cinsi de inanılmaz derece düz düşünebiliyor, ama problem konusu da bu kadar çetrefilli olunca gerçekten hallerine biraz...
  5. Kadınlar hangi erkeklerden hoşlanmıyor?

Kadınlar hangi erkeklerden hoşlanmıyor?

kadınlar, erkekler, kadınların hoşlandığı erkekler, kadınların hoşlanmadığı erkekler hakkında detaylı bilgiler Kızlar hiçbirimiz kendisine bakmayan, temiz bakımlı görünmeyen erkeklerden hoşlanmayız yapılan araştırmalarda bunu gösteriyor...Yapılan araştırma ve anket sonuçlarına göre, çoğu kadın, temiz ve bakımlı erkek seviyor... Tanışma aşamasında fark edilemeyen önemli ayrıntılar, daha...

Sayfayı Paylaş