Kadınlar erkekleri tanıyor mu?

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Hep deriz ah şu erkekler die.Ya ne onlarsız oluyor ne de onlarla.Dünyada sadece kadınlar olsun diycem ama erkeksiz de olmaz ki demi ama.Neyse okuduğum güzel bir yazıyı paylaşayım dedim..Buyrun okuyun.Erkekleri ne kadar tanıyoruz acaba...

Öptüğü ilk erkekle evlenen ya da öptüğü son erkekle hala evlenemeyen kadınların ortak söylemleri şu: “Erkekler mi? Anlayışsız hıyarın tekidirler!” Bu dünyada ne onlarla ne de onlarsız nefes alabilen kadın her zaman erkeklerden yana ‘dem!’ vurdu!

Hatta erkekler hakkında birbirlerine şu soruyu sordular: “Ay şekerim! Seninki de mi benimki gibi koca bir öküz?” Erkekten yana bir volkan gibi ateş püsküren kadın cevap verdi: “He kız! Benimki de üstümde tepişirken koca bir öküz gibi böğürüyor. Ben de sırt üstü uzandığım yerde adeta inek gibi geviş getirip benim öküzün nasıl bir zevkten dolayı böyle böğürdüğünü anlamaya çalışıyorum! Hayatımda bir kez bile olsa onun gibi zevkten böğüremediğim için de kahroluyorum!”
İşte ben de bu haftaki yazımda erkeklerden yana kahrolan kadının sessiz çığlığına kulak kabartıp onlara erkekler hakkında birtakım tüyolar vereceğim. Ve onlara peşinen şu sözü söyleyeceğim: “Erkeğinizden size karşı anlayış beklemek için boş yere hiç zahmet etmeyin! Çünkü onların bu dünyada sizi anlayacak mecalleri kalmamış!”
Gerçek şu ki bir erkeğe aşık olan kadın ilişkinin ta başında “Kör gözüme parmak!” dediği için erkekler karşısında kör talihini yenemiyor. Hal böyle olunca da kör gözüyle şu gerçekleri göremiyor:
BİR: Doğa kadını hor görür! Erkek kadını hoyratça kullanır!
İKİ: Kadın için çikolata orgazma benzer. Erkek için kadın kısrağa benzer.
ÜÇ: Aldatma konusunda kadın uyur ama erkek uyumaz! “Ben kesinlikle aldatmam!” diyen erkeğe kesinlikle inanmayın.
DÖRT: Erkekler evlenmeden önce çamur kadar saf birini arar. Evlendikten sonra da çamura batmış kadına göz koyar.
BEŞ: Sakın ola ki çocuk yaptığınızda erkeğinizden elinizi ayağınızı çekmeyin. Çünkü o zaman başkasının elleri ayakları erkeğinize uzanır.
ALTI: Erkeğinizin kazancını bilin! Çünkü bu hayatta erkekler bir tek harcadıkları paranın hesabını veremezler.
YEDİ: Bir erkekle ilk randevunuzda yatmayın! Yatıp da o erkeği baştan kaybetmeyin!
SEKİZ: Erkeğinizi kız arkadaşlarınızdan uzak tutun. Bu konuda hem erkeğinize hem de kız arkadaşlarınıza güvenmeyin. Aldatıldığınız zaman “Sende mi Bürütüs!” demeyin.
DOKUZ: Erkeklerin birer ayaklı yalancı olduğunu unutmayın.
ON: “Az veren maldan çok veren candan olurmuş!” sözüne itibar edin. Erkeğe çok özveri gösterip de sonradan kıçınıza tekme yemeyin…

Geri