gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Kadınlar gezegeni

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kadınlar gezegeni

kadınlık dokundugu her yerı çiçek gibi yapması.dır....aynen öyle olmus...emegıne saglık

3. *yabangülü*

*yabangülü* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kadınlar gezegeni

kadınlar herişi süper yapar

4. aşk_perisi

aşk_perisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kadınların elinin değdiği heryerde çiçekler açar

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel olmuş bencede tesekkürler cnm

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  7. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    :D GüzeL oLmuş Emeğine sağLık...:)

Kadınlar gezegeni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gezegen avcısı

gezegen avcısı

Güneş Sistemi’nin dışındaki gezegenleri gözleyecek "Gezegen Avcısı" lakaplı uzay aracı yarın Kazakistan’ın Baykonur uzay üssünden fırlatılacak. Güneş Sistemi’nin dışında Dünya’ya benzeyen gezegenleri araştıracak ve keşfedecek ilk uzay aracı "Corot" Fransa liderliğindeki çok uluslu bir bilim ekibinin çalışması olacak. Soyuz füzesiyle uzaya gönderilecek Corot, kutup...
  2. jübiter gezegeni

jübiter gezegeni

jübiter Rüyada bu gezegeni görmek, maliye bakanina ve yardimcisina isaret eder. Jüpiter gezegenim ayla beraber görülmesl. alimsahma. nz ka isaret eder. Yanar bir halde bulunan Jüpiter gezegeni, ayla beraber otursa, bu rüya nama za, oruca, ibadetlere ve hacca isaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyasinda Jüpiter gezegenini gören, gün geçtikçe çalisma gücünü kaybeder. Bir hastaliga yakalanir.
  3. bengü-gezegen

bengü-gezegen

Sanatçı Adı: Bengü Albüm Adı: Gezegen Çıkış Tarihi: 01/07/2008 Yapımcı Şirket: Uçüncügöz Müzik Albüm İçeriği 1. Gezegen Söz & Müzik: Serdar Ortaç 2. Doya Doya Tat Söz & Müzik: Aliço 3. Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 4. Disco Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 5. Ağız Alışkanlığı Söz & Müzik: Adnan Fırat 6. Telafi Söz & Müzik: Altan Çetin 7. Tek başına Söz & Müzik:...
  4. gezegen geyikleri

gezegen geyikleri

merkür: ya bi s. git ya popomu yaktın güneş: lan ip. sana bi koyarım çıkarsın sistemden dötün donar mars: kaç kere dedim bu iş olmaz bırak peşimi diye neptün: ya benim olursun ya kara deliğin dünya: bırakın kızı nen jüpiter: sen sen ufaklık gel bakim buraya uranüs: buyur abi bi mesele mi var jüpiter: güneş dingili tutuldu artık sistemin sefiri benim haraçları ben topluyorum bundan...
  5. Gezegen Falı

Gezegen Falı

gezegen falı gün ay yıl fal plüton resmi gezegenlerimiz plüton Arkadaşlar bu bölümde adınızı, doğum tarihinizi (gün ,ay , yıl) ve saatinizi yazıp aşağıdaki gezegenlerden birini (en çok etkilendiğiniz) seçip bana mesaj yollayın. Bakalım sizin için neler söyleyeceğim. Kendi gezegeninizi bilmiyorsanız onuda yazacağım. Moderatörün Tavsiyesi: Siz yinede kendi gezegeniniz dışında bir gezegen...

Sayfayı Paylaş