gebe
  1. An3sA

An3sA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kadınlar Günde Kaç Kelime Konuşur

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında An3sA tarafından paylaşıldı.

bir kadın günde kaç kelime konuşur kadınlar günde kaç kelime konuşur kadın bir insan Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu... 'Erkeklerin 15,000 kelimesine karşılık 30,000 kelime' Karısı yanıtladı:
    'Sebebi erkeklere her şeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır.'
    Kocası karısına döndü ve sordu:

'Efendim?' :puhas: :piha: :D

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Kadınlar Günde Kaç Kelime Konuşur
    :) paylasim icin tsk canim

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

:D al işte ne kadar doğru..

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Sonuna kadar katılıyorum.... paylaşım için sağol...

Kadınlar Günde Kaç Kelime Konuşur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dakikada kaç kelime okuyorsunuz?

Dakikada kaç kelime okuyorsunuz?

dakikada kaç kelime okunmalı dakikada kaç kelime okumalı 1 1 okumalı Hızlı Okuma Testi... Sayfaya girdiğinizde karşınıza bir metin çıkıyor... Ve okumaya başlıyorsunuz... Başlamadan önce ve bittiğinde birer butona basıyorsunuz... Ve dakikada kaç kelime okuduğunuzu öğreniyorsunuz... Hızlı bir okuyucumusunuz öğrenin......... Ahanda Siteye Gidiş ...go to website
  2. Kadınlar Neden Çok Konuşur

Kadınlar Neden Çok Konuşur

kadınlar neden çok konuşur kadinlar neden cok konusur kadınların çok konuşması ile ilgili sözler Konuşma faaliyeti sol beyinde gerçekleşiyor. Erkeklerin sol beyni kadınlara göre daha az geliştiği için konuşma konusunda iyi değiller. Erkekler çoğunlukla kafalarının içinde konuşuyor, çünkü kadınların iletişim kurma konusundaki sözel yeteneklerine sahip değiller. Gün sonunda erkeğin işten...
  3. Bir Kaç Zıt Kelime

Bir Kaç Zıt Kelime

zıt kelimeler sözlüğü Zıt Kelimeler Beautiful-Ugly güzel-çirkin :mery: :meri: Better-Worse daha iyi-daha kötü Big-Small büyük-küçük :fati: :dil: Cheap-Expensive ucuz-pahalı Early-Late erken-geç Easy-Difficult (hard) kolay-zor Free-Occupied (Busy) serbest-meşgul Full-Empty dolu-boş Good-Bad iyi-kötü Here-There burada-orada Heavy-Light ağır-hafif Hot-Cold...
  4. Kadınlar neden erkeklerden fazla konuşur ?

Kadınlar neden erkeklerden fazla konuşur ?

Gerçektende öyle ama kızlar:DHakkettende çok konuşuyoruz ya:)Kadınların özelliği olsa gerek.Hani bir laf vardır yaa...Rabbim çene vermiş konuşayım diye..:seker: bu söz erkeklere... KADINLAR NEDEN ERKEKLERDEN FAZLA KONUŞUR ? Üstelik kadınlar erkeklerden iki kat daha fazla konuşuyor. Ancak bu kadınların genetik özelliklerinden kaynaklanıyor. Erkeklerin beyinlerinin sol tarafı evde geçici...
  5. Kadınlar neden çok konuşur?:)

Kadınlar neden çok konuşur?:)

Böyle bir konu açılmışmıydı bilmiyorum ama merak ettim gerci araştırdım ama sizin fikirlerinizi almak istiyorum acaba kadınlar neden erkeklerden fazla konuşur hatta bazı zamanlar erkekleri artık yoldan çıkarır :D:D Gerçi ben sessiz bir bayanım ama yeri geldiğinde ben de cok konuşurum yani hahaha hadi bakalım melişler bekliyorum topiğe sizde paylaşın fikirlerinizi bu kadınların derdi neymiş...

Sayfayı Paylaş