gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kadınlar hakkında ki gerçekler

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

İşte size 'bir türlü çözemediğiniz' kadınlar hakkında açıklayıcı bilgilerle dolu bir yazı! Onların iç dünyasını anlamanın tam zamanı.
    * Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider.

* 'Kolay kadın' imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere 'hayır' deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır.

* Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinin kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız.

* isteklerimiz reddedilirse bazen bunun için ağlamayı silah olarak kullanırız.

* Terk edildiğimizde veya reddedildiğimizde üzüntümüzü gidermek için sığınacak bir omuz ararız. Bu da genellikle eski sevgilimizdir.

Hiç UNUTMAYIZ!

* "çok sarhoştum, birşey hatırlamıyorum, aslında seni arkadaş, olarak görüyorum" sözlerini mutlaka kullanmışızdır. Amacımız karşımızdakinin gururunu kırmamaktır. Tabii bununla demek istediğimiz; "kırılma ama seni beğenmiyorum veya senden hoşlanmıyorum"dur.

* Aslında her şeyi hatırlar ama sadece sorunlardan kaçmak için unutma yoluna gideriz.

* Gururumuz incindiğinde bunu düzeltecek ve her aradığımızda yanımıza gelecek bir erkek mutlaka vardır.

* Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omuzunda onun için ağlarız.

* Daima rejim yaparız ama bunu sadece kilo verebildiğimiz zaman duyururuz.

* Sabahları eşimiz uyanmadan, gerekli hazırlıkları yapmış oluruz.

* En heyecanlı filmlerde bile o kendisini filme kkaptırmışken biz neden elimizi tutmadığını düşünmekten filmi kaçırırız.

* özel bir gün değilse, en tatlı gülümsememizi bir şey rica edeceşimiz zaman kullanırız.

* En yakın kız arkadaşımızı sevgilimizden deliler gibi kıskandığımız için onlar hakkında sevgilimize dedikodu yaparız..

Kadınlar hakkında ki gerçekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KadıNLar tarafından erkek gerçekleri

KadıNLar tarafından erkek gerçekleri

"Bütün erkekler birbirine benzer" lafında doğruluk payı büyük galiba... Kadınların erkekler hakkında gözlemlerini derleyen Rita Rudner (ABD) şu noktaları sıralıyor: *Erkekler kadar kendini ciddiye alan ve abartan bir başka yaratık yoktur. Erkek, televizyonda maça konsantre olmasıyla takımına maç kazandıracağını düşünen tek canlıdır. *Kulağında küpe olan yeni nesil erkeklerle...
  2. Kadınlar,gerçek değerini 'İslam'la bulmuştur...!

Kadınlar,gerçek değerini 'İslam'la bulmuştur...!

Sadece hanımlar değil aslında “erkek”ler de gerçek kıymetlerini ve şahsiyetlerini İslâm’la bulmuşlardır. Efendimiz, gerçek erkekliğin zorbalık, kabalık ve hoyratlıkta değil, nefsine hakim olmakta, civanmertlikte ve fazilette olduğunu göstermiştir. Dinimizde, kadın aynen erkek gibi cemiyetin bir parçası olarak kabul edilir, görüşü alınır ve onunla istişare yapılır. Bunun pratikte en güzel...
  3. Osmanlı kadınları hakkında gerçekler

Osmanlı kadınları hakkında gerçekler

osmanlı kadınları osmanlı kadını osmanli kadinlari osmanlının en güçlü kadını osmanlının en güçlü kadınları Osmanlılar döneminde yaşayıp bir osmanlı kadını olmak isterdim.Osmanlı kadını diyince böyle bir gururlanıyorum.Neden mi?Çünkü geçmişteki kadınlar o kadar başkaymış ki ne kadar gurur duysak az.Bence anlatmama gerek yok buyrunuz okuyunuz meleklerim.. Amerikan asıllı Aslı Sancar'ın,...
  4. kızlar hakkındaki acımasız gerçekler

kızlar hakkındaki acımasız gerçekler

acımasız sorular Bu yazıyı bir erkek yazmış olabilir..Ama siz de okuyunca aa evet biz gerçekten böyleyiz diyeceksiniz...:) İki Kız genellikle yolda yürürken gereksiz bir şekilde el ele tutuşur yada kolkola girer, hatta daha da abartıp sarmaş dolaş yürüdükleride görülebilir. Kızlar hiçbir zaman yalnız dışarı gezmeye çıkmazlar. Dışarıya çıktıgınız zaman dikkat edin. Yalnız bir yerlere...
  5. İnsanoğlunun Yaratılışında ki Şaşırtıcı Gerçekler!..

İnsanoğlunun Yaratılışında ki Şaşırtıcı Gerçekler!..

insanoğlunun yaratılışında ki şaşırtıcı gerçekler, nelerdir, yaratılış mucizeleri, bilmediklerimiz, inanılmaz olaylar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, İnsanoğlu yaratılışından bu yana her çağda bilinmezliğin kapılarını zorlamaya,yaratılışın,yaşam ve ölümün sırlarını çözmeye olan merakını yenemedi.Sürekli araştırdı,pek çok sırrı ortaya çıkardı.Elbette ki şu...

Sayfayı Paylaş