gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kadınlar Hakkında kim ne demiş!!

Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kadınların en yanıldıkları nokta, erkeklere benzemek istemeleridir. De Maistre Krallar gibi kadınlar da kendileri için yapılan her şeyin esasen bir borç teşkil ettiğine inanırlar. Balzac

Pek az kadın vardır ki değeri güzelliğinden ömürlü olsun. La Rochefoucauld

Kadınlar sade bal değil, zehir tesiride yaparlar. Halide Edip Adıvar

Kişiye imandan sonra verilen şeylerin en hayırlısı saliha kadındır. Hz.Ömer r.a.

Sems-i sitaya,esk-i nisaya,letafet-i umeraya güvenme. (Kış güneşine, kadının göz yaşına devlet büyüklerinin iltifatlarına güvenme) Ata Sözü

Kadınlar sevmedikleri adama hiç acımazlar. A.Dumas Fils

Kadınlar nefret etmedikçe kimseye karşı tam manasıyla haşin davranmazlar. La Rochefoucauld

Kadınlar istediler mi “sahiden” hasta olurlar, hatta kibirleri uğruna ölürler bile.

Kadınlar güller gibidir, bir defa açıldılar mı, yaprakları hemen dökülmeye başlar. Shakespeare

Güzel kadın gözü, iyi kadın gönlü okşar. Napolyon

İnsan gerçekten severse, onun gözünde dünyadaki bütün öteki kadınlar kesin olarak manasını kaybeder. Oscar Wilde

Eş alacağın kadını yalnız gözünle seçme. Gözünden çok kuılağınla seç. Thomas Fuller

Bir uygarlığın seviyesini ölçmek isterseniz, derhal kadının hayat şartlarına bakın. Stuart Mill

Bir kadın için güzelliksiz gençlik veya gençliksiz güzellik işe yaramaz. La Rochefoucauld

Bir kadından gelen derdi gene bir kadın iyileştirebilir. Alphonse Daudet

ir kadının güzelliği, ancak sevmeye başladığı zaman meydana çıkar. La Bruyere

Kadınlar Hakkında kim ne demiş!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Özkan - Kim Demiş Ki

Cem Özkan - Kim Demiş Ki

Kim Demiş Ki Kim demiş ki benim sana hiç ihtiyacım yok diye Benim sana havadan sudan daha çok ihtiyacım var Gözyaşların akmasın sakın, sakın canın sıkılmasın Ver bana tüm hüzünlerini senin kalbin kırılmasın Dök bana bütün kederini güzel gözlerin dolmasın Sen bambaşka bir güzelsin bu canıma can verirsin Her anımda her günümde beni baştan fethedersin
  2. Eınsteın ne demişti.?

Eınsteın ne demişti.?

einstein arı teorisi Arıların Kayboluşu ve Einstein'ın İddiası! Arı popülasyonundaki azalmanın, ekolojik dengeleri tamamen değiştirebileceği iddia ediliyor. ABD'de 2008 baharının tam başında arıların ortadan kaybolması, arıcılıkla geçinenler ve çevreciler arasında endişe yarattı. ABD Tarım Bakanlığı, New York'tan California'ya 27 eyalette yüz binlerce arı kovanının aniden boşaldığını...
  3. Kim demiş ağlamaz diye

Kim demiş ağlamaz diye

Bazen insanı çileden çıkartıyolar ama bunlar ağlayıncada pek fena oluyo insan için gidiyo erkeklerde ağlar melekler hemde nası ... Bir erkeği normalde de ağlatması zordur. Bir erkek duygularını göstermez belli etmez onları. Kendi içine atar orada sindirir bitirir. Kendi duygularının kendi paratoneridir bir nevi. Ama bir erkek ağladığında asla sahte olmaz gözyaşları. Bir erkek ağladığında...
  4. Erbakan Hakkında Kim Ne Dedi

Erbakan Hakkında Kim Ne Dedi

Bakın kimler Erbakan Hakkaında ne demiş Melekler.. Zaten hastaydı Allah daha fazla çektirmemiş Allah rahmet eylesin.. :( NECMETTİN ERBAKAN NASIL ÖLDÜ? Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan vefat etti. Erbakan hastanede tedavi altındaydı. Güncelleme:27 Şubat 2011 12:3219 Ocak’ta hastaneye kaldırılan Erbakan’ın ilk başta 24 saat kalacağı açıklanmıştı. Ancak taburcu süresi hergün...

Sayfayı Paylaş