gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

kadınlar hakkındaki 1o madde:)

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1- "Ben ritüel adamı değilim" bahanesi hiç inandırıcı değil, çiçekleri çok severiz unutmayın. Elinde çiçek olan adam sevgilimiz değilse bile çok cazip görünür. 2- Evinize ilk defa geldiğimizde, maç izlediğiniz arkadaşlarınızla bizi karıştırmayın. Hele hele "Mutfaktan alsana... Bana da getirsene..." türü teklifsiz çağrışımları hiç yapmayın.
    3- Etkilemeye çalıştığınız kadına, asker arkadaşınızmış gibi "oğlum, abi" diye hitap etmeyin. En harbi olanlarımız bile bundan hoşlanmaz, yapmayın.
    4- Çıplak bir adamın, ateşli olanı makbuldur. Yatakta "cool" takılmayın.
    5- Seviştiğiniz kadına "Geldin mi?" diye sormayın. Gelsek mutlaka haberiniz olur zaten!
    6- Şu anda size sadık olmamıza güvenip, gevşemeyin. Ne demiş Karl Kraus: "Bugün size sadık olan, yarın başkasına da sadık olabilir."
    7-Eğer beş yıllık karınız değilsek yanımızda gaz çıkarmayın. Bu bir yakınlık değil öküzlük olarak adlandırılır.
    8- Metroseksüelliği abartmayın, ideal erkeğin babamız gibi olmasını istediğimizi unutmayın, boşuna yılbaşı ağacına benzeyip de alay konusu olmayın.
    9- Para "harcamak" içindir kusura kalmayın. Birlikte olduğunuz her kadına potansiyel "yiyici" olarak bakmayın.
    10- Bedenlerimizi sevdiğiniz kadar ruhumuzu sevmeyi asla unutmayın..!

kadınlar hakkındaki 1o madde:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınları sabote eden 12 madde

kadınları sabote eden 12 madde

Kişinin kendi kendine yaptığı olumsuz iç konuşmalar nedeniyle özgüveninin düşmesi ve kendini gerçekleştirmesinin engellenmesi olarak tanımlanan “Self Sabotaj”, daha çok çocukluk döneminde öğrenilen hatalı düşüncelerden kaynaklanıyor. International Hospital'dan Psikolog Dr. Ferahim Yeşilyurt, klinik psikolojide/ psikiyatride bir hastalık olarak tanımlanmasa da, olumsuz iç konuşmaların bazı...
  2. Osmanlı kadınları hakkında gerçekler

Osmanlı kadınları hakkında gerçekler

osmanlı kadınları osmanlı kadını osmanli kadinlari osmanlının en güçlü kadını osmanlının en güçlü kadınları Osmanlılar döneminde yaşayıp bir osmanlı kadını olmak isterdim.Osmanlı kadını diyince böyle bir gururlanıyorum.Neden mi?Çünkü geçmişteki kadınlar o kadar başkaymış ki ne kadar gurur duysak az.Bence anlatmama gerek yok buyrunuz okuyunuz meleklerim.. Amerikan asıllı Aslı Sancar'ın,...
  3. iletken maddelerin önemi hakkında bilgi var mı

iletken maddelerin önemi hakkında bilgi var mı

iletken maddelerin önemi nedir ve bu önem hakkında hayatımızın devamlılığı haçısından ne gibi yararları bulunmaktadır. bilgi verin bana . şey gibi oldu ya hürremin oğlumu verin bana dediği gibi oldu ama idare edin :D:D
  4. Madde Madde Kadınlarda Kısırlık Nedenleri Nelerdir ?

Madde Madde Kadınlarda Kısırlık Nedenleri Nelerdir ?

kadınlarda kısırlık nedenleri kadınlarda kısırlık Sevgili melekler, annelik her kadının içinde var olan ve zamanı gelince açığa çıkan çok kutsal bir duygu. Elbette ki evlenen her melek kendini hazır hissettiğinde anne olmak istiyor. Ancak ne yazık ki bazı durumlarda anne olmak hemen mümkün olamayabiliyor. Bu gibi durumlarda sabırla tedaviler sürdürülmeli ve sakin olunmalı. Bu yazımızda...
  5. Alkol ve Madde bağımlılığı Hakkında Bilgiler

Alkol ve Madde bağımlılığı Hakkında Bilgiler

bu konu;alkol bağımlılığı,madde bağımlılığı hakkında bilgiler vermektedir Alkol günümüzde stres atmak, duygu geçişleri yada eğlenmek için kullanır. Ergenlerde ise merak ,özenti ve kendini kanıtlama alkol kullanımında başta önemli nedenlerdir.Madde kullanımında da alkol kullanımında geçerli olan nedenler aşağı yukarı aynıdır: gevşeme isteği , arkadaş çevresi , stres atma , rahatlama , özenti...

Sayfayı Paylaş