gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

kadınlar hep doğru sölemeli :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Adam karısıyla arabada giderken polis sirenini duymuş¤ hemen sağa çekmiş ve polis gelmiş:
    "Buyrun memur bey?"
    "Beyefendi direksiyon başındayken cep telefonuyla konuşuyordunuz
    "Yok efendim sadece bip yaptı¤ ben de şarjı mi bitiyor diye baktım"

Karisi lafa atlamış:
    "Aaa yapma hayatim. yarim saattir ortağınla iş görüşmesi yapıyordun
    telefonda"

Adam karısına tip tip bakarken polis yine sormuş:
    "Beyefendi emniyet kemerinizi neden takmıyorsunuz? ??"
    "Memur bey takmıştım ama sizin geldiğinizi görünce durduktan sonra çözdüm"
    Karisi yine atlamış: "Aman sekerim sen de o kemeri hayatında bir kere taktın

mi acaba...."

Adam kadına bir tane patlatmamak için kendini zor tutarken; polis bu sefer
    de arabayı incelemeye başlamış vee... -"Beyefendi bakar misiniz sağ
    sinyaliniz de kırık"

"Aaaa.. kırık mi?? Sabah yola çıkarken kontrol ettim kırık diildi... yolda
    oldu galiba¤ hiç de fark etmedik"

Karisi çenesini tutamamış yine:
    "Amma da attın kocacım¤ sana 3 haftadır söylüyorum artık su kırık sinyalin
    icabına baktır diye....."

Adam en sonunda dayanamamış bağırmış:
    "BANA BAK SEN SUSUCAK MISIN ÇAKICAM SIMDI SURATININ ORTASINA!!"

Polis kadına sormuş: "Hanımefendi esiniz size hep böyle mi davranır?"

Kadın cevap vermiş:
    "Yok canim....sadece alkollü olduğu zaman

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kadınlar hep doğru sölemeli :)
    :hhh: :hhh: Yuh yaa...

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kadınlar hep doğru sölemeli :)

allha senı neyapmasın emi...:) :) :) :) :) :) :) :) emegıne saglık..

kadınlar hep doğru sölemeli :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar...

Kadınlar...

Bir kadın güçlüdür aslında.Hatta erkeklerden güçlüdür.Ama bu gücünü her zaman ortaya koymak istemez.İster ki erkeğinin gücü kendisine huzur versin.Kendi kendine yapabileceği şeyleri bile erkeğin yapmasını bekler.Böylece hem daha kadın olduğunu hissedecektir,hem de erkeğinin ne kadar güçlü olduğunu görecektir.Ancak kadın gücünü göstermek istediğinde onu engelleyemezsiniz.Yapmak istediği birşey...
  2. hep yandım hep ağladım

hep yandım hep ağladım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bağzıı kadınlarımız  neden hep  yalnızdır?

Bağzıı kadınlarımız neden hep yalnızdır?

Cevabı uzun… ama erkek egemen toplumlarda çok normal. Adeta bir kural. Televizyonla beslenen, medyatik refleksli toplumumuzun bazı erkekleri, gücün ve iktidarın karşı cinse geçmesi halinde çıldırıyor. Bir aşağılık kompleksi durumu yani… cennet anaların ayakları altında deyip, kadın döven zavallıların düştüğü acz… Erkek hep zeki kadından hoşlanır ama zamanla bu zeka yarışında yenilince kızar,...
  4. Kadınları Deşifre eden bir KADIN... (sizce doğru mu yazmış gerçekten merak ediyorum)

Kadınları Deşifre eden bir KADIN... (sizce doğru mu yazmış gerçekten merak ediyorum)

eşlerimizi değiştik önce yazıyı okuyun kızlar, sonra da yorumlarınızı bekliyorum kızlar bence hepimiz istisnayız, Pkize sudanın dedikleri hakkında ne düşünüyorusunuz? ben çok katılmıyorum açıkçası.. bence yazıda belirtilen kadınlar elbette var, ama genellemek çok yanlış.. ya sizce ? doğruluk payı ne kadar? Bütün kadınlar birbirlerini rakip olarak görürler. Birbirlerini kıskanmaları için...
  5. Kadınlar hakkında doğru bilinen 10 yanlış

Kadınlar hakkında doğru bilinen 10 yanlış

kadınlar hakkında, bilgiler, bilinenler ve yanlışları burada arkadaşlar. İngiliz psikologlar tarafından hazırlanan ve birçok dergide yayınlanan araştırmada, kadınlar hakkındaki 10 yaygın düşünce çürütülmüş bulunmakta! Bilim adamları kadınlarla ilgili 10 adet mit yayınladı: • Tarihin ilk çağlarından itibaren erkeklerin toplayıcılıkla ailenin yiyecek ihtiyacını karşıladığı bilinir. Ancak...

Sayfayı Paylaş