Kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli ederler ?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli ederler ?
Merhaba bayanlar, beğendiğim bir kız var ve ben henüz açılamadım.Hareketlerinden de birşey anlayamıyorum.Bana ancak siz yardım edebilirsiniz.Kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli ederler ?

Bir bayanın sizden hoşlandığını anlamak için onun hareketlerine, söylediği sözlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda soracağınız bazı sorulara, vereceği cevapları yada göstereceği haraketlerini tartarakta bunu anlabilirsiniz.

Öncelikli olarak eğer bir kadın sizden gerçekten hoşlanıyorsa sizin ona karşı adım atmanızı kolaylaştıracak sinyaller gönderecektir. Örneğin diyelim ki ikinizde öğrencisiniz ders konusu açıldı sizde matematiğinizin iyi olmadığını söyledini konuşma esnasında. Karşınızdaki bayan size “aaa istiyosan ben seni çalıştırabilirim” gibi sizin beraber vakit geçirebileceğiniz zamanlar yaratmaya çalışıyorsa bu sizden hoşlandığının önemli bir belirtisidir. Ama kadınlar bu kadar güçlü bir sinyal vermek genelde. Onun yerine adımları sizin atmanız için size gerekli cesareti verirler. Sizinle daha fazla ortak nokta yakalamaya çalışırlar. Size sizinle ilgili sorular yöneltirler. Örneğin “ben de kitap okumayı severim” gibi sizin ilgilendiğiniz konularla ilgilendiklerini gösterirler.

Bayanların fiziksel hoşlanma belirtileri arasında en klasik olan saçlarıyla oynamalarıdır. Sizin yanınızda daha dik dururlar. Daha sık gülümserler. Daha çok konuşurlar. Gözlerini kısarak daha cilveli bakarlar. Size fiziksel olarak daha yakın dururlar. Farklı bahanelerle size dokunabilirler. Yada sıkışık bir ortamda yanınıza oturabilirler. Gözlerinizin içine bakarlar. Sizin bulunduğunuz ortamlarda bulunmaya çalışır.

Bir bayanların sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın en kestirme yolu ona yakınlasmaktır. Örneğin aynı okuldaysanız tenefüste yada aynı iş yerindeyseniz molada cay içmeyi teklif edebilirsiniz. Eğer bahane buluyorsa bu durumda sizden hoşlandığı konusunda daha şüpeli yaklaşın. Büyük olasılıkla hoşlanmıyordur. Yine sizden hoşlanmadığının önemli bir göstergeside sizin yanızda sıkılması oflayıp puflamasıdır. Sürekli cep telefonu ile mesajlaşıyorsa, sizden çok telefonu ile ilgileniyorsa bu size çok fazla ilgi göstermediğine işarettir. Eğer size sinayal veriyorsa ona yakınlaşmaya çalışın, ona doğru en azından küçük bir adım atın vereceği cevap yada sergileyeceği hareket sizden hoşlanıp hoşlanmadığı konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca karşınızdaki kız sizden hoşlanıyor olsa dahi sizin ona bi anda aşırı yaklaşmanız sizden soğumasına yol açabilir. Bunun olmaması için ona adım adım yaklaşmalısınız. Siz ona bir-iki adım attıktan sonra onunda size en azından bir adım atmasını bekleyin. Eğer karşı tarafta size doğru bi adım atarsa tekrar ona doğru iki üç adım. Bu şekilde yaklaşırsanız karşınızdaki kişinin sizden soğumasını da büyük ölçüde engellemiş olursunuz.

Geri