gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kadınlar için koruma ceketi

Konu, 'İlginç İcatlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

kadınlar için koruma ceketi [​IMG] Bayanları saldırılardan korumak için tasarlanmış bir ceket... Hemen elin altındaki kumandayla yönetilen bu ceket, kendisini tutana elektrik şoku veriyor. Giyene ise doğal olarak bir şey olmuyor.

Kadınlar için koruma ceketi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şıklığın devamı için kısa ceketler

Şıklığın devamı için kısa ceketler

Bahar sezonuyla birlikte ceketleri soğuktan korunmak için değil, şıklığımızı tamamlamak için kullanacağız... Ceketlerin kol boyları bu bahar bir çeyrek ölçü kısalıyor ve şıklığı bütünleyen bir gizli bir 'hile' haline dönüşüyor. Chanel, Louis Vuitton, Balenciaga gibi modacıların değişik kumaş ve kesimlere uyguladığı 3/4 kollu ceketlerin gündelik kullanıma daha uygun bir versiyonunu...
  2. 2009 Sonbahar İçin Ceket Modelleri

2009 Sonbahar İçin Ceket Modelleri

Sonbaharda hepimiz ne giyeceğimizi şaşırırız...İnce giysek üşürüz kalın giysek fazla gelir...Dışarıya çıkarken hepimiz yanımıza ceket almak ihtiyacı duyarız...Bu sonbahar giyeceğimiz ceketlerde model o kadar çokki hangisini alacağınızı giyeceğinizi şaşırcaksınız...Buyrun size 2009 Sonbahar sezonu için en şık en iddialı ceket modelleri :tik:
  3. Sağlık için Korunun!!

Sağlık için Korunun!!

Her Konuda ve özel hayatımızda sağlıktan taviz vermemeliyiz.Lütfen dikkatlice okuyun.Türkiyedeki oranları ve durumu görelim meleklerim. Sağlık açısından ciddi tehlikeleri olan cinsel hastalıkların hızla yayılmasını prezervatif kullanım oranına bağlamak mümkün. Türkiye'de prezervatif kullanımı ile ilgili bir araştırma yapan Safex Prezervatif'in yaptığı araştırma sonuçlarını Türkiye...
  4. Bebekler İçin Kapşonlu Ceketler

Bebekler İçin Kapşonlu Ceketler

bebek ceketleri kapşonlu bebek ceketleri kapşonlu ceketi ceket yapımı ceket modelleri ve yapılışı Bu dünya tatlılarını soğuktan etkilenmemeleri için birbirinden güzel kapşonlu ceketler ile koruyalım.
  5. İnfaz koruma memurluğu için başvurular

İnfaz koruma memurluğu için başvurular

Selam, ben infaz koruma memuru olmak istiyorum ve başvuruları nnereye yapılacağı ile ilgili bilgi almak istiyorum. Bana yardımcı olabilecek biri var mı ?

Sayfayı Paylaş