gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kadınlar için söylenenler

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kadınlar için söylenenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahkemenin kararı için söylenenler

Mahkemenin kararı için söylenenler

Anayasa Mahkemesinin verdiği AK Parti'nin kapatılmamasına ilişkin karar Türkiye'de ve dünyada geniş yankı buldu. İşte karara verilen ilk tepkiler: BAKAN GÜNAY KARARI DEĞERLENDİRDİ: “NEFES ALMAYI SAĞLAR” Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Anayasa Mahkemesi’nin AKP’nin kapatılmaması yönünde verdiği kararı şöyle değerlendirdi: “Önemli, olumlu bir karardır. Birlik bütünlük içinde...
  2. Kadınlar için ne söylemişler ...

Kadınlar için ne söylemişler ...

iyi bir kadın bir erkeği etkiler zeki bir kadın onda ilgi uyandırır güzel bir kadın büyüler anlayışlı bir kadın ise ona sahip olur. Helen Rowland Kadın kendi basına ne gül goncasıdır, ne de diken. Koklamasını bilirsen gül, tutmasını bilmezsen diken olur. Refik Halid Karay Kadın, insanin gölgesi gibidir; kovalarsanız kaçar, kaçarsanız kovalar. Chamfort Kadınların gözleri keskin, zekaları...
  3. Çalışan kadınlar için makyaj

Çalışan kadınlar için makyaj

İş yerine tam saatinde varabilmek için çektiklerinizin farkındayız. Saatin sesiyle fırla, aceleyle giyin, trafiğe gir... Peki, dakikalar son hız koşarken, bakımı, güzel ve hoş görünmek için ihtiyacınız olan zamanı nasıl yaratacaksınız? Aslında bu o kadar da zor değil. Tek yapmanız gereken, vakit kazandıran yollarımızı okumak. Böylece, yarın sabah alarmınızı 15 dakika ileriye...
  4. Kadınlar için söylenenler sözler

Kadınlar için söylenenler sözler

*iyi bir kadın bir erkeği etkiler zeki bir kadın onda ilgi uyandırır güzel bir kadın büyüler anlayışlı bir kadın ise ona sahip olur.( Helen Rowland) *Kadın kendi basına ne gül goncasıdır, ne de diken. Koklamasını bilirsen gül, tutmasını bilmezsen diken olur. ( Refik Halid Karay ) *Kadın, insanin gölgesi gibidir; kovalarsanız kaçar, kaçarsanız kovalar.(Chamfort) *Kadınların gözleri keskin,...
  5. Kadınlar üzerine söylenenler

Kadınlar üzerine söylenenler

Biz kadınlar üzerine birileri sözler söylemiş.Ama inanın bend ekim olduklaırnı bilmiyorum.Bir yer de okudum ve paylaşmak istedim.Buyrun okuyalım:):) Bir kere 1-0 mağlup olarak dünyaya gelir kadın. Yani kimine göre. Hatta çoğunluğa göre. Mesela neymiş efendim yeni doğmuş kız çocuğu dermiş ki "Beni 40 gün için kapıya koymazlarsa ondan sonra kendimi sevdirmesini bilirim nasıl...

Sayfayı Paylaş