gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

kadınlar için söylenmiş sözler

Konu, 'Kadınca' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kadınlar için komik sözler kadınlar ile ilgili komik sözler için söylenmiş kadınlarla ilgili hakkında Karınızı araklayan adama verebileceğiniz en büyük ceza, "sende kalsın" demektir. Sacha Guitry

Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler.
    Hemant Joshi

Her durumda evlenin. İyi bir eşiniz olursa mutlu olursunuz. Eşiniz kötü olursa filozof olursunuz.. Socrates

Kadınlar bize her zaman büyük hedefler gösterir, ve onlara ulaşmamızı engeller.
    Dumas

Hiç yanıtlayamadığım en büyük soru şu olagelmiştir: "Bir kadın ne ister?"
    Sigmund Freud

Karıma bazı sözler etmişimdir, o da bana bazı paragraflarla cevap vermiştir. Anonim

Bazı kişiler uzun evliliğimizin sırlarını sorarlar;. Biz haftada iki kez restorana gideriz. Biraz mum ışığı, akşam yemeği, hafif müzik ve dans... O salı günleri gider, ben cuma."
    Henny Youngman

Terörizm beni hiç endişelendirmez. İki yıldır evliyim.
    Sam Kinison

Fon transferi için elektronik bankacılıktan hızlı tek yol vardır ve buna evlilik adı verilir.
    James Holt McGavran

Her iki karımla da talihim kötü gitti. Birincisi beni terketti, ikincisi terketmedi. Patrick Murray
    Evliliğinizi iyi götürmek istiyorsanız, 1) hatalı olduğunuzda itiraf edin, 2) haklı olduğunuzda susmayı bilin. Nash

Karınızın doğum gününü unutmamanızın en iyi yöntemi, bir kez unutmanızdır.
    Anonim

Evlenmeden önce ne yaptım, biliyor musunuz? İstediğim her şeyi..
    Henny Youngman

Karımla ben 20 yıl çok mutlu yaşadık. Sonra da tanıştık.
    Rodney Dangerfield

İyi bir kadın, kendisinin yaptığı her hatasında kocasını affedendir.
    MiltonBerle

Evlilik, kişinin düşmanıyla yattığı tek savaş şeklidir.
    Anonim

Adamın biri evlenecek kadın aradığı ilanını verir. Ertesi gün aynı mesajı ileten yüzlerce mektup alır: "Benimkini alabilirsin".
    Anonim
    Birinci adam (iftiharla): "Benim karım bir melek!"İkinci adam: "Çok şanslısın, benimki hala yaşıyor"

alıntı

kadınlar için söylenmiş sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar için söylenmiş sözler...

kadınlar için söylenmiş sözler...

Seven bir kadin icin sevdigi erkegin yuzu, ona tipki denizin denizciye gorundugu gibi gorunur. » HONORE DE BALZAC ♥ Bir kadin, eger bir erkek onun eline dusmeden once kucagina dusebilseydi daha cazibeli olurdu. » AMBROSE BIERCE ♥ Modasi hic gecmeyen birkac seyden biri de disi bir kadindir. » RALSTON ♥ Tanri, kadinlari agzi laf yapan yakisikli erkeklerden korusun. » HONORE DE BALZAC...
  2. kadınlar için söylenmiş eng üzel sözler

kadınlar için söylenmiş eng üzel sözler

kadınlar için söylenmiş sözler “Seven bir kadin icin sevdigi erkegin yuzu, ona tipki denizin denizciye gorundugu gibi gorunur. » HONORE DE BALZAC • “Bir kadin, eger bir erkek onun eline dusmeden once kucagina dusebilseydi daha cazibeli olurdu. » AMBROSE BIERCE ” br> • “Modasi hic gecmeyen birkac seyden biri de disi bir kadindir. » RALSTON ” • “Tanri, kadinlari agzi laf yapan yakisikli...
  3. erkekler için söylenmiş sözler

erkekler için söylenmiş sözler

erkekler için söylenmiş sözler erkeklere söylenen güzel sözler erkek susarsa erkeklere söylenen laflar ”Erkekler dusman degildir, onlar da kurbandir. Gercek dusman kadinin kendini inkaridir • “Cogu erkek, bir takim elbise bile secemeyecekleri kadar los isikta bir kiza asik olmuslardir.” br> • “iki erkegin en cok birlestigi konu, kadinlar hakkinda sahip olduklari benzer konulardir” •...
  4. Yaşam için söylenmiş sözler

Yaşam için söylenmiş sözler

hayat üzerine söylenmiş sözler 1. Seni sen olduğun icin değil, seninle birlikte olduğumda ben olduğum için seviyorum. 2. Hiç kimse gözyaşlarını hak etmez, onlara layık olan kişi ise seni ağlatmaz. 3. Sen istediğinde sana aşık olmaması, sana aşık olmadığı anlamına gelmez. 4. Gerçek arkadaş, elini tutan, kalbine dokunandır. 5. Birisine yabancılaşmanın en kötü biçimi yanında oturuyor olup...
  5. Kadınlar İçin Söylenmiş İğneleyici Sözler

Kadınlar İçin Söylenmiş İğneleyici Sözler

Bu konu kadınlar üzerine söylenmiş iğneleyici sözlere yer vermektedir. Ünlü kişilerin kadınlar için söylemiş olduğu iğneleyici sözleri sizlerle paylaşıyorum. Bazıları sağolsun biz kadınları sözleri ile onure etsede bazıları hakkaten fazla iğneleyici gibi geldi bana hahaha "Tanrı yaprağın hafifliğini, ceylanın bakışını, güneş ışığının kıvancını, sisin gözyaşını aldı; rüzgarın...

Sayfayı Paylaş