gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kadınlar İçkilerinden tanımak

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Bir kadının nasıl bir karaktere sahip olduğunu içişinden ve içkisinden anlayabilirsiniz.Size tuhaf gelebilir ama gerçektende doğru bir araştırma:DAslında bu konu erkeklere hitap eden bir konu ama ben yinede paylaşmak istedim belki yeni tanıştığınız bir bayan arkadaşınızın ansıl biri olduğunu içkisinden anlayabilmenize yardımcı olur:D [​IMG]

Kadınlar İçkilerinden tanımak

Ucuz bira
    Vermek istediği mesaj: Ben sert ve zorlu bir kadınım. Duygusal ve alttan alan biri değilim. Bana sadece bira ver yeter.
    Aslında verdiği mesaj: Bana içki ısmarlamakta çekinmemen gerekiyor. İçki olsun yeter.

Pahalı bira
    Vermek istediği mesaj: İçmeyi seviyorum. Yinede kalite arasamda zengin istekleri aramakla meşgul değilim.
    Aslında verdiği mesaj: Sosyalleşmeyi seviyorum. Bana mesafeli olarak yaklaşabilirsin.

Şarap
    Vermek istediği mesaj: İçkiyi sarhoş olmak için içmiyorum. Kaliteli ve sakin yerleri seviyorum. Sağlıklı ve seviyeli yaşamak amacım. Kalitesiz gece klüplerindeki diğer kızlara benzemem.
    Aslında verdiği mesaj: 3 kadehten sonra seviye olayının kalmayacağı. İçkiyi sevmesemde şarabın sonu yok.

Tekila
    Vermek istediği mesaj: Parti ve eğlence için buradayım. Arkadaşlar içinde eğlenmeyi tercih ediyorum. En hızlı yoldan sarhoş olmak ve gecenin kalanında dansetmek istiyorum.
    Aslında verdiği mesaj: İçkinin sonunda sarhoş olacağım ve hareketlerimi kontrol edemeyebilirim. Heran son yediğim yemekleri görebilirsiniz. Benimle tanışmak için seninde bir o kadar sarhoş olman gerekiyor. Tekila sonrası pişmanlık duymayabilirim.

Viski
    Vermek istediği mesaj: Bir erkek gibi içebilirim. Kalite arıyorum. Derin ve sakin bir sohbet ortamı beni mutlu edebilir. Kalabalıkları sevmiyorum.
    Aslında verdiği mesaj: Bu ayık hallerim çok fazla uzun sürmeyecek. Zengin birileriyle tanışmak bu gece iyi olurdu. Bana bira ısmarlamakla hata edersin. Fazla hareketten hoşlanmıyorum

Cosmopolitan
    Vermek istediği mesaj: İçkilerimide seçtiği erkekler gibi isterim: sert, tadı olan ve kaliteli. Çok yakın erkek arkadaşlarımın yoktur. Kızkıza içmeye giderim genelde.
    Aslında verdiği mesaj: Ayrıntılara dikkat eden, mesafeli, ama erkeksiz kalamayan bir kızım.

Meyve kokteylleri
    Vermek istediği mesaj: İçki sohbetlerinde neşeli insanlar ve kalabalık olmayı severim. Sosyal bir insanım. Beni güldürebilecek erkekler gecenin sonunda benimle tanışabilir. Dertlerinizi dinlemek istemiyorum.
    Aslında verdiği mesaj: Alkolun tadını sevmem ama gece eğlenmelerini severim. Kolay yoldan sarhoş olabilirim. Sempatik ve sıcakkanlı erkeklerden hoşlanırım.

Kadınlar İçkilerinden tanımak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KadıNLarı taNımak!

KadıNLarı taNımak!

Bir kadını tanımak... Bütün gel-git'leri, kaprisleri, küçük şımarıklıkları, korkuları, şaşkınlıkları, hercailikleri, hayal kırıklıkları, aşkları, terk edilişleri, başarıları, başarısızlıkları, kurnazlıkları, saflıkları, çocuk ağızları, şirinlikleri, küçük yalanları, büyük itirafları, kocaman yürekleriyle kendi olmaya çalışan kadınları tanımak... Bir kadını sevmekle başlar her şey ama, bir...
  2. cildi tanımak

cildi tanımak

Önce parmağınızı cildinizde gezdirin. Cildinizin yağlı bir tabakayla kaplı olduğunu fark edeceksiniz. Bu tabaka, sebum ve sudan oluşan cildin koruyucu tabakasıdır. İşte bu koruyucu tabakanın içerisindeki sebum yani yağ oranı cilt tipinizi belirler. Eğer sebum oranı az ise cildiniz kuru; fazla ise yağlı; normal ve dengeli ise normal ve karma cilttir Kuru cilt oldukça incedir ve gözenekleri...
  3. Süre Tanımak

Süre Tanımak

Bakınız; Mühlet Vermek
  4. içki içmek

içki içmek

Rakı, konyak, viski vs içmek haram mala, Şarap içmek haylazlığa, Güzel bir bahçede şarap içmek dünyada kuvvet ve iktidara, ahirette kevser şarabı içmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; İçmek, Sarhoşluk Veren Şeyler
  5. içki

içki

Şarap vs. gibi içkileri , onları içmeden sadece görmek , asil bir kadına delalet eder.Rüyada şerbet, şurup gibi alkolsüz içkiler genel olarak hayra yorumlanır. Ancak alkollü içkiler iyiye yorulmazlar. Alkolsüz içkiler berrak ve temizse daima neşe, sevinç, mutluluk ve huzurdur.Rüyada bir gazinoda içki içtiginizi görmek yeni islerinizde basarili olacaginiza; sarhos oldugunuzu görmek, fazla...

Sayfayı Paylaş