gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kadınlar işte böyle etkilenir!

Konu, 'Kadınca' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

kadınların ilgi duydukları konular [​IMG]
    Kadınları baştan çıkarmanın kuralları olduğunu biliyor musunuz? İlginç ama uzmanlar bu kuralları ortaya koymuş!

• Parfüm, deodorant ve vücut nemlendiriciniz aynı seriden olmalı. Kadınların en çok ilgilendiği konulardan biri sizin nasıl koktuğunuzdur.

• Sabah kalkar kalkmaz hemen sigaraya sarılmayın. Bu, sizin stresli bir gece geçirdiğiniz şeklinde yorumlanabilir.

• Müzik size fazlası ile yardımcı olacağı için mutlaka bir müzik aleti kullanmayı öğrenin.

• Ulaşılmaz havanızı asla kaybetmeyin.

• Kendinizi tutmayı becerin. Her şeye atlayan bir erkek yerine ağırdan alan erkek daha etkileyicidir.

• Aşırı alkol almaktan kaçının. Yoksa olaylar sizin kontrolünüzden çıkar ya da uyur kalırsınız.

• Bir işaretle peşinden gitmeyin. Biraz acı çekmesine ve sizi merak etmesine fırsat tanıyın.

• Sürekli arkadaşlarınızla dolaşmayın.

• Kadınların ilgi duydukları konular hakkında bilgi edinin.

• Romantik olun. Sürpriz yemekler, eğlenceler romantik olmanızı sağlayacak en kolay yöntemlerdir.

• Onu yabancı ortamlarda yalnız bırakmayın.

• Sık sık onu ne kadar çekici bulduğunuzu söyleyin ve gösteri
    n.

Kadınlar işte böyle etkilenir! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanalda Aşk Böyledir İşte

Sanalda Aşk Böyledir İşte

Sanal aşk dedikleri Ne ismi, ne adresi belli İş, okul, sorma sakın mesleğini Kesinkes üniversiteli.... Atar bir isim, der ismim Ali Bilmezsin yalandan bir elma dali Yaşını da doğru sözlemez ki Yirmi beşindedir her dem,olsa da elli Acaba bekar mıdır, yoksa evli mi Bekarım diyecek tabi ki Olsa da torun sahibi.... Dostça başlar herşey önceleri, sizli bizli Başbaşa kalınca...
  2. dünya kadınları böyle güzelleşiyor

dünya kadınları böyle güzelleşiyor

Kadınların güzelliklerini koruma yöntemleri dünyanın her yerinde aynı değildir. İşte dünyanın farklı yerlerindeki farklı formüller ... İtalya: Ninelerinin ve annelerinin eskiden sıkça uyguladığı ve kullandığı hintyağı cilt bakımı, şu aralarda İtalya'da yine popüler. Hintyağı özellikle saçları güçlendirmede ve cildi beslemede çok etkilidir. Çin: Bir çay kaşığı biberiye yağı, bir fincan...
  3. İşte asker böyle yatar

İşte asker böyle yatar

İNGİLİZ BELGELERİNDE YAN GELİP "BOYLU BOYUNA" YATAN TÜRK ASKERİ BULUNDU!... İlgili resim, Dr. Mehmet CEVİK Bey'in özel arşivinden alınmıştır. İşte Türk askeri ancak böyle "yan gelir yatar", dedirtecek kadar vardır. Onun için "bu vatan için şehit olan bütün askerlerimizin ruhu şad olsun". Görmüş olduğunuz resim, Dr. Mehmet CEVİK bey tarafından İngiltere...
  4. Böyle sevdim işte...

Böyle sevdim işte...

Ben seni görmeden sevdim Yorgun gecelerde titreyen bir yetim bir öksüz yüregimde sevdim seni Ey gönül bahcemde büyüttügüm nazli cicek, Ey sevdamin adi, askin gercek anlami Bu hasret, bu gurbet söyle, söyle ne zaman bitecek Ben seni görmeden sevdim Yolunu gözledim bir Medine sabahi Ellerimde güller, güllerki kokunu aldigim, kokunu alip yandigim yanip yanip agladigim... Ben...
  5. böyle sevdim işte..

böyle sevdim işte..

beni duy beni hisset aşkım duy hisset aşkım ben seni hep sevdim canım Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimde olmalıydın, orada kalmalıydın. çok aşka ev sahipliği yapan bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi...

Sayfayı Paylaş