gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Kadinlar kamyon söförü olsaydi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Hep kamyonların arkasında ilginç ilginç yazılar görürüz ya şöför kadında bakalım ne yazarmışız ahaha -yolların ustasıyım,röflenin hastasıyım

-gaz fren şanzuman, manikürsüz halim duman

-sen batan güneş, ben yollarda kremşanti

-miras değil sevgilim hediye etti güzelim

-bir sana hastayım, diyete girdim yastayım

-kulağıma takarım küpe, geçemez beni hiç bir züppe

-torpidonda aseton yoksa güzelim, mühim değil ben mazotlada silerim

-nazar etme ne olur evlen seninde olur

-Rujum biter yollar bitmez..

-makyaj çantam yanımda, içindekileri dizerim..sakın beni geçmeyin hepinizi çizerim

-bir makyaj yapmaya doyamadım, birde sana

-saçlarımı savururum, güneş gibi kavururum..beni sollarsan eğer, arabana vururum

takil.net

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kadinlar kamyon söförü olsaydi
    torpidonda aseton yoksa güzelim, mühim değil ben mazotlada silerim
    :laugh: teşekkür.

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kadinlar kamyon söförü olsaydi

-Rujum biter yollar bitmez..

-makyaj çantam yanımda, içindekileri dizerim..sakın beni geçmeyin hepinizi çizerim

koptum yaaa..emegıne saglık

Kadinlar kamyon söförü olsaydi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadinimiz

Kadinimiz

Evrenin en tatlı bakışlısı,yürekli,onurlu adına şiirler yazılan, bestelerin güftelerin sembolü..Yazarların yazarken harfleri yetersiz bulup kelimelerin, tümcelerin serzenişindeki sızısı...’’KADINIMIZ’’ Güçlü,ayakları üzerinde durmayı başaran yaşamın tadı,toplumun onuru ‘’Kadın’’... Kadın olma keyfinde.. Sevgisinin dozuna ayar yapmadan yüreğini sevdiğine adayan Kadınlarımız... Önemsenmeyi...
  2. kızlar kamyon söförü olsaydi kamyon arkasi yazilari ne olurdu..buyrun...

kızlar kamyon söförü olsaydi kamyon arkasi yazilari ne olurdu..buyrun...

---gaz fren şanzuman manikürsüz halim duman ---sen batan güneş ben yollarda kremşanti ---miras değil sevgilim hediye etti güzelim ---bir sana hastayım diyete girdim yastayım ---kulağıma takarım küpe geçemez beni hiç bir züppe ---torpidonda aseton yoksa güselim mühim değil ben mazotlada silerim ---nazar etme ne olur evlen seninde olur ---Daha manikür yaptırmadım , saçım ne halde...
  3. Kadinlar

Kadinlar

KADINLAR Kadinlari azda olsa anlamak istiyorsaniz... Kadınlar kendilerini sevenler için değil, onlara hükmedenler için can verirler. H.EDİP ADIVAR Kadınlar sevmedikleri adama hiç acımazlar. A.DUMAS FILS Kadın, her şeyi gören gözü bile aldatır. DOSTOYEVSKİ Kadını sev, koru, güven ve tatlı sert ol Senin kölen olur. (CİEN) Bir uygarlığın seviyesini ölçmek isterseniz, >...
  4. kadinlar....

kadinlar....

Kadınların yaratılışı Sual: Kadınlar zayıf yaratıldığı için erkeklere emanet edildiği, erkeğin evde aile reisi olması gerektiği, erkeklerin kadından mesul olduğu, fakat kadının erkekten mesul olmadığı söyleniyor. Böyle bir âyet ve hadis var mıdır? CEVAP Evet vardır. Kur’an-ı kerimde mealen buyuruluyor ki: (Ey iman edenler, kendinizi ve çoluk çocuğunuzu öyle bir ateşten koruyun ki, onun...

Sayfayı Paylaş