gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Kadınlar kasların büyüklüğünemi yoksa....

Konu, 'Karikatürler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

kadın kasları
    Yılardır aynı tartışma devam etmiştir.. Erkeklerde önem verilen değerler nelerdir diye.. bilimsel açıklama olmasada bu karikatür durumu açıklamakta..
    :piha:

:piha:​

Kadınlar kasların büyüklüğünemi yoksa.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anıtkabir'e 10 Kasımda yoğun ilgil

Anıtkabir'e 10 Kasımda yoğun ilgil

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 70. yılında, Anıtkabir ziyaretçi akınına uğradı. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 70. yılında Anıtkabir’de düzenlenen devlet törenine, bu yıl 7 bini öğrenci olmak üzere yaklaşık 15 bin kişi katıldı. Törenlerin ardından halkın ziyaretine açılan Anıtkabir'e ilişkin ziyaretçi rakamları...
  2. niçin kadınlardan meşhur ressam veya besteci yok?

niçin kadınlardan meşhur ressam veya besteci yok?

Tarih boyu erkek mesleği denilince genel olarak fiziksel gücün gerektirdiği ve öne çıktığı işler anlaşılır. Ancak ruhsal ve duygusal özellikler ile hayal gücünün öne çıktığı bazı işler de yine erkeklerin tekelindedir. Ressamlık, bestecilik, orkestra şefliği gibi. Şüphesiz tarih boyunca bir çok kadın ressam çok önemli eserler yaratmışlardır. Ne var ki müzeler ve değerli koleksiyonlara bakınca...
  3. Kadınlarda çekiciliği yok eden hareketler

Kadınlarda çekiciliği yok eden hareketler

Sevgili Melişlerim her kadın çekici olmak, beğenilmek ister. Ancak bunun için güzel giyinmenin dışında bir takım görgü kurallarına da uymanız gerekiyor. Bazı hareketler erkeklere itici gelebiliyor bu haretler nelermiş hep birlikte bakalım :tik: Güzel melişlerim işte çekiciliğin sırları :tik: Asla ağzınız açık bir şekilde sakız çiğnemeyin. Ter kokusu bir kadını sadece erkeklerden değil...
  4. Eyvah! Kadınlar erkekleşiyor mu yoksa?

Eyvah! Kadınlar erkekleşiyor mu yoksa?

Ekonomik özgürlükle birlikte kadınların aşktan beklentileri de değişti. Bir özgüven geldi hepimize. Ben babasız çocuk yetiştirim, evlensem de boşanırım, istediğimi yaparım havalarına büründük. Acaba ipin ucunu fazla mı kaçırdık? Geçmişten bugüne hayatımızı etkileyen, okuduğumuzda tüylerimizi diken diken eden, keşke biz de yaşasak diye hepimizi hayıflandıran birçok aşk hikâyesi...
  5. Ne kadınlar sevdim zaten yoktular kimin şiiri

Ne kadınlar sevdim zaten yoktular kimin şiiri

Merhaba kızlar Ne kadınlar sevdim zaten yoktular kimin şiiri acaba. Bu şiiri çok beğeniyorum ama kimin olduğunu hala bilmiyorum yahu yardım lütfen :)

Sayfayı Paylaş