gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Kadınlar kimin için giyinir?

Konu, 'Kadınca' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Kadınlar kimin için giyinir??? Sevgilileri için mi? yoksa diğer kadınlarla yarıştıkları için mi? yoksa aynaya bakınca kendilerini iyi hissetmek için mi?

ben kendimi iyi hissetmek istiyorum, ondan giydiğimde kendimi iyi hissettiğim şeyleri tercih ediyorum..( tabi kocamada güzel görünmek için) ama farklı fikirler var... sizin ki hangisi?bu kadar para döküp alışveriş yapıyoruz... ne için? ..................

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki kendim ve eşim işin giyiniyorum.genelde hep onun isteği tarzda kıyafet alırım ve giyinirim

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    kendi zevklerime uygun alırım kıyafetlerimi
    giyecek olan benim
    sevgilim içinde özenirim ama o zten yanımda değil bunun için ben sadece kendim için giyinip süslenirim..iyi hissetmek adına

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence genelimiz toplum içinde güsel görünmek için giyinir.güzel görününcede kendimizi ii hissederiz.dolaylı olarakta kendimizi ii hissetmek için giyinmiş oluruz.

Kadınlar kimin için giyinir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar Kimin için Giyinir?

Kadınlar Kimin için Giyinir?

Elbise ile Kendine Güveni Artanlar Güzel elbiseler giymek bazı kadınların kendine güvenini arttırıyormuş. Bu gruba giren kadınlar �Kendime güvenim artıyor. Kendimi güçlü ve dolayısıyla seksi hissediyorum. Böylece erkeklerin dikkatini çekiyorum� diyorlar. Bu gruptaki kadınlara şunları söyleyelim. İş ya da özel hayatta başarılı olmanın ilk şartı �kendini sevmek ve kendine güvenmektir�. Eğer...
  2. Nasıl Giyinirsiniz?

Nasıl Giyinirsiniz?

nasıl şık giyinirim Melekler, Gündüz bir yere giderken, alışveriş yaparken, akşam arkadaşınızla buluşurken ya da ev gezmesine giderken, gece dışarı çıkarken, bir partiye ya da davete/organizasyona giderken neler giyersiniz genelde? Nelere dikkat edersiniz? Nelerin kombinasyonlarını yaparsınız? Nelerin uyumu sizin için önemlidir?
  3. Çalışan kadınlar için makyaj

Çalışan kadınlar için makyaj

İş yerine tam saatinde varabilmek için çektiklerinizin farkındayız. Saatin sesiyle fırla, aceleyle giyin, trafiğe gir... Peki, dakikalar son hız koşarken, bakımı, güzel ve hoş görünmek için ihtiyacınız olan zamanı nasıl yaratacaksınız? Aslında bu o kadar da zor değil. Tek yapmanız gereken, vakit kazandıran yollarımızı okumak. Böylece, yarın sabah alarmınızı 15 dakika ileriye...
  4. Kadınlar için söylenenler

Kadınlar için söylenenler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Kadınlar İçin Sözler

Kadınlar İçin Sözler

Kadınlar İçin Sözler arıyorum ben böyle güzel ve yeni ve mümkünse oldukça anlamlı güzel olan Kadınlar İçin Sözler yazarsanız çok iyi olur hanımlar:)

Sayfayı Paylaş