gebe
  1. Emmek-Ici

Emmek-Ici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kadinlar ne der ve erkekler ne anlar?? iste bu sorunun cevabi burda..

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında Emmek-Ici tarafından paylaşıldı.

kadın ne söyler erkek ne anlar kadın der erkek anlar kadınlar der erkekler erkekler kadınlar Buluşalım mı? Erkek ne anlıyor: Sevişelim mi?
    Kız aslında ne diyor: Dışarı çıkalım, sinemaya gidelim, alışveriş filan yapalım belki yemek de yeriz?

Nereye gidiyorsun?
    Erkek ne anlıyor: Hiçbir yere gidemezsin, dizimin dibinde dur!
    Kız aslında ne diyor: Bensiz nereye gidiyorsun?

Yok bir şey!
    Erkek ne anlıyor: Olan biten her şey senin suçun ve hala da utanmadan ne var diyorsun pislik!
    Kız aslında ne diyor: Var bir şey ama şu an seninle kavga etmek istemiyorum, üstüme gelme.

Hastayım...
    Erkek ne anlıyor: Sevişemem... En iyisi sen git PES filan oyna ben iyileşince ararım.
    Kız aslında ne diyor: Karnım ağrıyor, bana çikolata getirir misin? :(

Konuşmamız lazım.
    Erkek ne anlıyor: Ayrılıyoruz.
    Kız aslında ne diyor: Konuşmamız lazım.

Aslı'yı gördüm Boyner'de, Ahmet'le tatile gidiyorlarmış Antalya'ya, bikini alıyordu...
    Erkek ne anlıyor: Bak Ahmet Aslı'yı tatile götürüyor, sende tık yok.
    Kız aslında ne diyor: Hatun kilo vermiş, alıyor tabii bikinileri... Selülit tarlası yapıyorum ben de :(

Hazırlanıyorum... İşim bitince çıkacağım.
    Erkek ne anlıyor: 15-20 dakikaya çıkacağım.
    Kız aslında ne diyor: Saç, üst baş, makyaj filan... 1-1.5 saate filan çıkarım.

Ofsayt ne?
    Erkek ne anlıyor: Hala anlamadım, ofsayt ne?
    Kız aslında ne diyor: Bak senin ilgilendiğin şeylerle ilgileniyorum. Sev benii!!

Hatunun da minisi güzelmiş dimi?!
    Erkek ne anlıyor: Baktın, gördüm. Resmen süzdün kızın bacaklarını!
    Kız aslında ne diyor: Nereden aldı ki acaba... Ben de alsam nasıl durur ki. Hmmm...

Ben evlenmeyi düşünmüyorum.
    Erkek ne anlıyor: Sevişelim mi?
    Kız aslında ne diyor: Beyaz atlı prensimi bulana değin...

umarim ebyenirisiniz..

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olmuş cnm emeğine sağlık
    bu ara kimseye veremiorum ama +rep (verebilirsem)

Kadinlar ne der ve erkekler ne anlar?? iste bu sorunun cevabi burda.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadinlar Neden Erkeklerden Uzun YaŞar :)

Kadinlar Neden Erkeklerden Uzun YaŞar :)

KADINLAR ERKEKLERDEN NEDEN DAHA UZUN YAŞAR BUNU HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ? :) BAŞKAA YORUMAA GEREK VARMII :)
  2. Muazzez Abacı - Derdin Ne İse

Muazzez Abacı - Derdin Ne İse

Derdin ne ise saklama mahrem olayım ben, Cürmüm ne ise söyle de mahkum kalayım ben, Aç kalbini, dök derdini tahfif-i elem et, Güldürmeyeceksen de beni gül güzelim sen, Bir kere görüp güldüğünü şad olayım ben.
  3. neden dediğiniz soruların cevapları..

neden dediğiniz soruların cevapları..

bebekleri neden hıçkırık tutar bebekler neden saçlarını çeker bebekler saçını çeker saçını saç Damarlarımız NEDEN Mavi Görünür ? Diğerlerinden daha uzun dalga boyuna sahip olan kırmızı ışınlar, deri yüzeyinden daha derine inerek kan damarlarına kadar ulaşır ve emilir. Kısa dalga boylu olan mavi ışınlar ise damarlara ulaştığında geri yansıtılır. Bu nedenle de kan damarlarımız, içinde akan kanın...
  4. Bu erkekler neden aldatir kadinlari?

Bu erkekler neden aldatir kadinlari?

sevgili neden aldatır İlişkide güven her şeyden önce gelir! Ama yine de ''erkek milletine güven olmaz'' sözünü aklının bir köşesinde bulundurmanda fayda var. ''Aldatılan kız'' konumuna düşmek istemiyorsan, neden aldatma eğiliminde bulunduklarını bir de erkeklerin ağzından dinle! ''Erkekler neden aldatır'' sorusunu sormak kolay da, konuyla ilgili net bir cevaba ulaşmak biraz karışık. Bu yazıyı...
  5. Bu Erkeklerin Derdi Ne?

Bu Erkeklerin Derdi Ne?

Erkeklerin hepsini genellememek koşuluyla bir konuya kafamı çok takıyorum. Bu erkek milleti neden aç gözlü? Sorun erkekte mi yoksa kadında mı, hala çözmüş değilim. Çok güzel eşi olan da aldatıyor, çok seven de. Tek gecelik ihanetleri aldatmadan saymayan pek çok erkek tanıyorum. Erkekler neden aldatıyor? Bir erkek aldatmaya neden ihtiyaç duyar? Erkekleri ihanete iten sebepler neler? Kadın...

Sayfayı Paylaş