gebe
  1. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43

Kadınlar Ne Söyler Erkekler Ne Anlar ;)

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında cagla4277 tarafından paylaşıldı.

Selam kıslar daha önce erkekler ne söyler kadınlar ne anlar konusu paylaşılmış ama şimdi gelin birde bakalım kadınların ne söyleyipte erkeklerin ne anladıklarını..=):haha: Buluşalım mı?
    Erkek ne anlıyor: Sevişelim mi?
    Kız aslında ne diyor: Dışarı çıkalım, sinemaya gidelim, alışveriş filan yapalım belki yemek de yeriz?

Nereye gidiyorsun?
    Erkek ne anlıyor: Hiçbir yere gidemezsin, dizimin dibinde dur!
    Kız aslında ne diyor: Bensiz nereye gidiyorsun?

Yok bir şey!

Erkek ne anlıyor: Olan biten her şey senin suçun ve hala da utanmadan ne var diyorsun pislik!
    Kız aslında ne diyor: Var bir şey ama şu an seninle kavga etmek istemiyorum, üstüme gelme.

Hastayım...
    Erkek ne anlıyor: Sevişemem... En iyisi sen git PES filan oyna ben iyileşince ararım.
    Kız aslında ne diyor: Karnım ağrıyor, bana çikolata getirir misin? :(

Konuşmamız lazım.
    Erkek ne anlıyor: Ayrılıyoruz.
    Kız aslında ne diyor: Konuşmamız lazım.

Aslı'yı gördüm Boyner'de, Ahmet'le tatile gidiyorlarmış Antalya'ya, bikini alıyordu...
    Erkek ne anlıyor: Bak Ahmet Aslı'yı tatile götürüyor, sende tık yok.
    Kız aslında ne diyor: Hatun kilo vermiş, alıyor tabii bikinileri... Selülit tarlası yapıyorum ben de :(

Hazırlanıyorum... İşim bitince çıkacağım.
    Erkek ne anlıyor: 15-20 dakikaya çıkacağım.
    Kız aslında ne diyor: Saç, üst baş, makyaj filan... 1-1.5 saate filan çıkarım.

Ofsayt ne?
    Erkek ne anlıyor: Hala anlamadım, ofsayt ne?
    Kız aslında ne diyor: Bak senin ilgilendiğin şeylerle ilgileniyorum. Sev benii!!

Hatunun da minisi güzelmiş dimi?!
    Erkek ne anlıyor: Baktın, gördüm. Resmen süzdün kızın bacaklarını!
    Kız aslında ne diyor: Nereden aldı ki acaba... Ben de alsam nasıl durur ki. Hmmm...

Ben evlenmeyi düşünmüyorum.
    Erkek ne anlıyor: Sevişelim mi?
    Kız aslında ne diyor: Beyaz atlı prensimi bulana değin...

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Hhahaha ayy bu kizla erkegi gormek isterdim merak ettim

Kadınlar Ne Söyler Erkekler Ne Anlar ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler Neden Yalan Söyler

Erkekler Neden Yalan Söyler

Bir erkek yalan söylediğinde her zaman onurlu ve gerekli bir nedeni vardır. Bir gün, oduncunun teki nehrin hemen üzerinde, bir ağacın dallarını keserken, kazara baltasını suya düşürür. Kederinden ağlamaya başlayan oduncunun haline üzülen Tanrı aşağı iner ve "Niye ağlıyorsun?" diye sorar. Oduncu durumu anlatır ve baltası olmazsa aç kalacağını söyler. Tanrı hemen suya dalar ve...
  2. Erkekler ne söyler Kadınlar ne anlar

Erkekler ne söyler Kadınlar ne anlar

Erkekler ne söyler Kadınlar ne anlar Çok meşgulüm.” Kadın ne düşünür?: Senin için çok meşgulüm. Neden böyle düşünür?: Kadınlar bu cümleyi duyduktan sonra hemen fark ederler ki, erkek arkadaşlarınızla basketbol oynamak için her zaman vaktiniz vardır. Kadınların sadece spor aktivitelerinden ve arkadaşlarınızdan kalan zamanı onlara ayırdığınızı fark etmediklerini mi sanıyorsunuz? Ne...
  3. Kadınlar Ne Zaman Yalan Söyler

Kadınlar Ne Zaman Yalan Söyler

Bİz kadınların mutlaka söylediği ufak tefek pembe yalanları vardır...Kadınların da aşk yalanları en az erkeklerinki kadar kalabalık... Kendini önemli hissettirme birlikte olduğu erkeği kendine bağlama ya da tam tersi… Konu ne olursa olsun her kadının yalan söylediği zamanlar olur tabii nedenleri de… İşte kadınların en kral ‘Top 5‘ yalan listesi. 1. Sana kızgın değilim Kadınlar ilişkilerinde...
  4. Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Çenesi hiç kapanmayan biz kadınlar ne de çok sır saklarmışız şaştım da kaldım vallahi :)) Bayanların bazı alışkanlıkları o derece muamma ki bazen kendilerine bile bunu niçin yaptıklarını açıklayamıyorlar. Erkeklerin Bayanların anlamamalarına şaşmamalı, evet bazen erkek cinsi de inanılmaz derece düz düşünebiliyor, ama problem konusu da bu kadar çetrefilli olunca gerçekten hallerine biraz...
  5. Erkekler neden yalan söyler :)

Erkekler neden yalan söyler :)

Erkek milleti değilmi işte :sinir: Ah şu erkekler yok mu, bazen biz kızların nasıl da canını yakıyorlar, değil mi? Kimi zaman bir kızı tavlamak için, kimi zaman da kendilerini olduklarından farklı göstermek için gözlerini bile kırpmadan yalan söylüyorlar! Öyleyse, sen de erkeklerin neden yalan söylediklerini öğren ve tuzaklarına düşme! Tavlamak için Erkeklerin çoğu biz...

Sayfayı Paylaş