gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Kadınlar neden askere gitmez?

Konu, 'Karikatürler' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

evlilik yıldönümü

bence hiçte böyle olmaz :seker: vatan için ne yapacağımızı biliriz biz:sinir::sinir:

Kadınlar neden askere gitmez? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlarda askere gidecek dense naparsınız?

kadınlarda askere gidecek dense naparsınız?

valla çocuklarıma bakacak güvenebileceğim bir olduktan sonra neden olmasın seve seve
  2. Kadınlar Asker Olsaydı

Kadınlar Asker Olsaydı

Patates israfi azalir.Erkek askerler yumruk kadar patatesi soyunca geriye findik kadar bir sey kaliyor.Sadece patatesten yapilacak kar ile onlarca tank alinir. Kadin askerler nobette de bos durmaz. Yaptiklari el isleri ve danteller ile buyuk gelir kaynagi olurlar. Ayrica nobette el isleri ile ugrasacaklarindan uyuma sorunu ortadan kalkar ve dusman fazla tehlikeli olamaz. istihbarat cok...
  3. Askerlerin acemisi ne zormus

Askerlerin acemisi ne zormus

Acemi Askerler seni kim gönderdi buraya evladım? - idris bey efendim - idris bey denmez oğlum, idris yüzbaşım diyeceksin, bana da efendim deme - peki abi sabah içtimasından sonra spor yapılacaktır, tüfeksiz hareketleri yaptırması için sırayla insanlar çağırılır; komutan: sen gel bakayım, yaptır sıradaki hareketi acemi öğrenci: ordu jimnastiği, vücut alıştırma hareketleri, sekiz numaralı...
  4. Askerde kalma koşulları nedir?

Askerde kalma koşulları nedir?

Şu anda vatani görevimi yapıyrum Üniversite mezunuyum acaba askerde kalma koşulları hakkında bilginiz var mı ne şekilde askerde kalabilirim. Sivil hayata gittikten sonra bir şekilde ya iş bulamazsam ? :S Maksat buraya alışmış iken ekmeğimide askeriyeden kazanayım istiyorum ne diyorsunuz bu durumda bilgi rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş