Kadınlar neden kaçanı kovalar?

M

Misafir

Forum Okuru
Kadınlar neden kaçanı kovalar?
"Ben yapmam, ben öyle değilim, ben şöyleyim - böyleyim" demeyin:D:D Şurda biz bizeyiz gelin, eğri oturup doğru konuşalım ve itiraf edelim Melek'lerim :D:D Biz kadınlar neden kaçanı kovalarız?
Aaa olmadı ama biz bizeyiz dedim, bakın bilimsel olarak bile açıklanmış ki, kadınlar kendilerine ilgisiz olan, kaçan erkeği kovalarmış :bob: Ee hadi gelin, birde altında yatan nedenleri öğrenelim Melek'lerim:D

84d5c2b0411f1f.jpg

ABD’de yapılan bir araştırma, kadınların kendileriyle ilgilenmeyen erkekleri daha çekici bulduklarını ortaya koydu. Harvard Üniversitesi’nin yaptığı araştırmada kadınların, onlardan hoşlanıp hoşlanmadıklarından emin olamadıkları erkekleri daha ilgi çekici buldukları açıklandı. Çalışmayı yürüten Prof. Daniel Gilbert, elde edilen sonuçlara göre erkeklerin ilk buluşmalarında kendileriyle ilgili her bilgiyi anlatmamalarını tavsiye ediyor.

Şimdi gelelim, benim bu konuda ki nacizane görüşlerimi bildirmeye :)

Aslında kaçanı kovalamak, sadece kadınlara maal edilmemeli. Erkeklerde kendilerine "hayır" diyen kadınları kovalıyor. Genel anlamda, kadın - erkek ve aslında tüm canlıların tabiatında var bu... Kaçan kovalanır, çünkü reddedilmenin acısı hırsa dönüşür ve o hırsla kovalamaca başlar. Yakalandığı anda herşey saman alevi gibi püff... Kovalanan tüm tılsımını yitirir. :)

Peki ya sizce Melek'lerim?

Bence kaçan kişi gizemlidir.. büyülenir karşıdaki... o gizemi çözmek için devamlı bir arayış içindedir. ha bire kovalar... diğeri bu durumu fark edince hoşuna gider ve kaçar.. taki yakalanıp gizemi çözülünceye kadar.. ondan sonra kovalayan kaçar, kaçan kovalar :D

Bu da benim fikrim =))

Son düzenleme:
Geri